KAYIT GİRİŞ

Sorumlu Başvuruları - Aralık 2016

Sürpriz finaliyle adeta tokat yemiş etkisi yaratan filmler?

LİKEMGMT Seviye 72

SERBEST KÜRSÜ

1 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
Genelde süpriz finali ile bu böyle bitmemeliydi dediğim filmler oldu hep. İzlememiş olanlar için çok içeriklerine girmiyecem. Mesela Into the Wild (ki yaşam o şekilde bitmemeliydi) Guguk Kuşu vardı. McMurphy ve Chief arasında öyle olacak seyler beklemiyordum. Milyon Dolarlık Bebek var Maggie Fitzgerald için daha iyi bir son olacağını düşünmüştüm filmin başlangıcından beri. Roma Tatili, Vier Minuten, Kara Şovalye, The Best Offer isimli filmler geliyor aklıma. Sadece finali ile tokat yemiş hissi veren cok cıkarda süpriz final olunca genelde sövmüşümdür.
sleeper 711 YIL ÖNCE4YANITLA
Lâmekann
Inception var. Sonunda ekrana mal mal bakıyorsunuz. Hatta, film bittikten sonra oyuncuların isimlerinin yazdığı siyah ekranı da izliyorsunuz.
Lâmekann 297 AY ÖNCE3YANITLA
Purple_
Predestinationu tek geçerim bu konuda. Hala arada aklıma geliyor sövüyorum. Benim iqum 120nin üzerinde ama bu filmi izleyince salak gibi hissetmiştim resmen. 3 gün falan etkisinden çıkamamıştım, beynim yanmıştı dhfghgjh

Edit: bu arada güzel konu. İyi film aşırılır burdan
Purple_ 9011 AY ÖNCE2YANITLA
Lâmekann
Aynen, iyi film çıkar bu konudan. Mesela bu akşam Predestination'u izleyeceğim.
Lâmekann 297 AY ÖNCE1
mystory
Kara sovalye Kelebek etkisi
mystory 9911 AY ÖNCE1YANITLA
J0hnN4sh
Ya arkadaş dünyalar savaşı filmi örneğini verebilirim. Harika başlayan bir film kesinlikle böyle bitmemeliydi Emoji
J0hnN4sh 227 AY ÖNCE1YANITLA
.Olivia.
Others kesinlikle. Hiç ama hiç beklemezdim.
Dizi olarak yine Lost diyorum.
.Olivia. 2411 AY ÖNCE1YANITLA
Zafi
Konu komple spoiler Emoji Filmlerin adını spoiler etiketi içinde yazabilirsek, izlemeyenler için sinir bozucu olmaz sanırım
Zafi 291 YIL ÖNCE1YANITLA
Castiel#
Everest filmiii Emoji
Castiel# 9411 AY ÖNCE1YANITLA
LİKEMGMT
anladım Emoji
LİKEMGMT 721 YIL ÖNCE0YANITLA