KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Supernatural'in sinema filmi olsa nasıl olurdu?

yagmurcol Seviye 13

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 945 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
zgbadgirl
bence o kadar çok şey bir filime sığdıralanamaz
zgbadgirl 22 YIL ÖNCE3YANITLA
mnemrl
Bence Supernaturalin bir filmi olucaksa bu artık gecmis ile ilgili olmali.Harflerin adamlariyla ve Johnun maceralariyla veya Marynin avcılığıyla ilgili olabilir.Ve onlarin tanişmaları Deanin bebekligini bizlere gosterebilirler ve bizim izleyemedigimiz 22 yıllık süreci.
mnemrl 692 YIL ÖNCE2YANITLA
Yusuf
Olur hem de şahane olur Prison Break yapmıştı Final'de bitiş olarak güzel olmuştu,Final'i anlatan uzun bir film olur
Yusuf 992 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Sinema filmi mi...10 sezondur Supernatural dizisini izleyen kitleye sinema filmi derseniz sevinir elbet. Ve filmi çekilse izlenir. Lakin, bu film hiçbir sezonu kapsamamalı ve şu ana kadar dizide kullanılan konulardan biri olmamalı. Özgün ve yaratıcı olursa neden olmasın ?
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
jj.rk
Şimdiye kadar olmamış bi konu olmalı. Ama öyle güzel, farkli bi konu olursa bi sezon çıkartılır ondan da. Yaptılar diyelim ki, seve seve izler herkes herhalde.
jj.rk 382 YIL ÖNCE0YANITLA
hunterme
Kitapların filmi çıksa güzel olabilirdi. Yazın duyduğumuz Supernatural özlemini bu şekilde giderebilirdik.
hunterme 192 YIL ÖNCE0YANITLA
andarkan
Bence güzel olmazdı bu kadar güzel bir kurgu ve yapımı filme sıgdıramazlardı bu dizeye başladıgımda 5. sınıfa gidiyordum sam ve dean ile birlikte büyüdüm diyebilirim gerçekten mükemmel bir dizi Emoji
andarkan 22 YIL ÖNCE0YANITLA
d.zambak
Bizi bu kadar etkileyeceğini sanmıyorum. Sinema filmi seni sadece 2 hadi diyelim 3 saat tutar ama Supernatural dizi halinde bizi yıllarca tuttu yıllarca bizim bir parçamız oldu Bi kere Supernatural'in yeni bölümünü beklerken ki heyecanı ben hayatımda başka yerde yaşamadım bile Emoji Dizi olarak daha iyi Emoji
d.zambak 72 YIL ÖNCE0YANITLA