KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Supernatural'ın biteceğini düşündüren sebep nedir?

MerveS Seviye 59

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 922 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
mervei
Bence ciddi anlamda olası bir şey .Dizi eskisi kadar karakter ve olay derinliklerini yansıtamıyor . Sezonu çok fazla ara bölümle doldurup ana konudan sapıyor ki artık ana tema bile eski sezonlara göre zayıf kalıyor . Bu bölümlerle de izleyicinin ilgisini soğutuyor bu da iyi denen bölümlerin bile reytinglerinin çok düşük olmasına sebep oluyor. 10 sezon az değil en azından 22 -23 bölüm yapmaktan vazgeçer en fazla 16 bölüm yaparsın . Bölümlerin kalitesi de artar , diziye olan ilgi de daha canlı kalır.
mervei 383 YIL ÖNCE4YANITLA
ErdiDSC
Valla gerçekçi olmak lazım biraz. Dizi aynı tas aynı hamam, aynı konular farklı bakış açılarıyla dönüp duruyor. Bir sezon Sam karanlık yola giriyor, öbür sezon bakıyoruz Dean Kabil olma yolunda falan. Ayrıca Bloodlines'ın iptal edilmesi Supernatural'ın da zamanının kısıtlı olduğunu gösteriyor. Supernatural miadını çoktan doldurdu aslında. Bencede 10. sezon final sezonu olacaktır.
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE4YANITLA
sleeper
Sanırım kendileride bilmiyor, dizinin önünü göremiyorlar o yüzden final olsa bile bunu belirtemiyorlar. Bir kere diziye yeni karakterleri yetleştiremediler. Lucifer, Death ve Crowley gibi esaslı karakter olamadı . Bobby ve Jo gibi kardeşler ile bağı olan kimse kalmadı. Uzun süredir kötü karakter eksikliği var dizide. Bu çok önemli olan bir sey. Var olanı da insanlaştırmaya başlamaları diziye olan bakış açılarını değiştirdi. Eskiden saat beklerdim izlemek için şimdi gün atlattığım bile oluyor.
sleeper 713 YIL ÖNCE2YANITLA
sezsammy
Gitme bitmesin .s.s.s Ben düşünmüyorum çok sevilen bir dizi bence kolay kolay bitmez.
sezsammy 563 YIL ÖNCE1YANITLA
Rihastle
Aynen bence ekipte yorulmuştur , yönetmenin hayal gücüne kaldık kısacası inşallah bitmez ya :S
Rihastle E3 YIL ÖNCE1YANITLA
Lily Luna
Ya biliyorum on birinci sezondayız artık ve ben böyle bir şey falan istemiyorum. Ancak onuncu sezonda bitseydi ruhunu satma on yıl alma hesabına gelir finalde yaratıcılığın dibine vuruyordu hani bir tek o.
Lily Luna 442 YIL ÖNCE0YANITLA
esra08
hiç düşünmedim aaswqqaa
esra08 263 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
Herkesin görüşlerini okuyunca hak veriyorum. Sevgi böyle bir şey herhalde. İnsan sevdiği şeylerden ayrılmaya dayanamaz ya bende de o psikoloji oldu herhalde. Bitecek, bitsin diyenlere tepki gösteriyorum. Halbuki her lafta sözde haklılık payı çok fazla.
Bu sezon diğer sezonlara göre çok ara bölümle geçti. Sezonda Metatron'u bulmak Kevin'ın intikamını almak ve Abaddon'dan kurtulmak gibi -sadece bu kadar da değil- harika konular varken ara bölümlerle zaman geçirildi. Gereksiz bir ara açma durumu da söz konusu oldu. İlk izlediğimde ki heyecanı bu sezonda alamadım. Çok ara bölümler olunca da ne oldu esas tema sıkıştırılmış ve alelacele hale getirilmiş şekilde noktaladı, noktalanacak. İstiyorum ki eskiden olduğu gibi ara bölümlerde avlara gitsinler ama Azazelle ilgili konuların olduğu zamanlardaki, Lilith, Lucifer konularının olduğu zamanlardaki heyecanlar geri gelsin, ara bölümler bile daha bir merak uyandırıcıydı bu sezonla kıyaslayınca.

Yine bilmem kaçıncı baştan izleyişim oldu hatırlamıyorum ama şu anda eski bölümleri tekrar izlemeye başladığımdan karşılaştırma yapabiliyorum. her en kadar biri diziyle ilgili kötü yorum yaptığında hemen savunmaya geçsem de savunmaya geçilecek yanı kalmayacak diye korkuyorum.
MerveS 593 YIL ÖNCE0YANITLA
FORGaD
Bitmesin bu dizi ya diğerleri bitsin Emoji
FORGaD 503 YIL ÖNCE0YANITLA
FORGaD
İşleyebilecekleri bir konu kalmadı diye düsünüyorum. Yan dizi de onay almadı
FORGaD 503 YIL ÖNCE0YANITLA
eda54
konu kalmadı adamlar napsın belgeselmı ceksın? Emoji
eda54 193 YIL ÖNCE0YANITLA
impala 67
Kaldırılmak değilde bitmesi gereken yerde bitirmiş olurlar eğer son sezon ise.
Sonuçta konu ne kadar geniş olsa da sezonlarca gereksiz yere devam etmesi anlamsız olur. 10 sezon gayet yeterli geliyor bana.
10. sezonda her şeyi bir noktaya bağlayıp efsanevi bir sezon çıkarmalılar. O zaman bitirmelerine üzülsem de bunca sezondur izlediğim için gurur duyduğum bir dizi olarak kalacak.

Ayrıca şu adamlar başka projelere yönelmeli,planlar yapmalılar diye düşünüyorum bir yandan .
Oyunculukları gayet güzel, daha başka işlerde de görmek isterim ekibi.
impala 67 93 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
O zaman neden 10. sezon direk final sezonu diye onaylanmadı... Kafamda deli sorular cevap bulamıyorum bir türlü oturtamadım yerine..:/
MerveS 593 YIL ÖNCE0YANITLA