KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Supernatural'de Senaryo Hataları

Ivy Seviye 15

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Jarobyn
11 sezon dizi çekmişler sonuçta bırak da hatası olsun ofpdokajsjs
Jarobyn 782 YIL ÖNCE1YANITLA
furkanop
Kardeş adam cennette altı kanadım var diyo dünyada ölüyo sıkıntı yok yani
furkanop 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Glambert
Benim de dikkatimi çeken bir şey var. Jensen Ackles normal hayatında evli. Ama Dean Winchester karakteri evli değil. Dikkatli bakarsanız Jensen'ın dizi sırasında evlilik yüzüğünü taktıgını görebilirsiniz.
Glambert 532 YIL ÖNCE1YANITLA
Azalea
Hayır o evlilik yuzugu degildi. ilk 3 ya da 4 sezon sanırım annesinin alyansını taktı. Yani Mary Winchesterın alyansıydı o . Hatta cogu siitede dean in vikisinda yazıyor annesinin yuzugunu taktigi.
Azalea 322 YIL ÖNCE0
zafer2557
Söyleyince hatırladim acaba same bağlı bir bölüm olduğundan miydi zaraciah neyle ölüyodu hatırlamadim ona bir şey diyemeyecegim belki david de ilklerdendi ama ilk demek tek ilk olacagi anlamına gelmiyorsa tabiki
zafer2557 502 YIL ÖNCE0YANITLA
J2msexual
Zachariah 6 kanadım var derken, ikişer ikişer olamaz mı? Yani 3 çift kanadı var. Değiştirebiliyorlar mı?
Cennette saklıyordur kanatlarını belkide. Emoji
J2msexual 82 YIL ÖNCE0YANITLA
evildevil
En mükemmel filmlerde bile hatalar vardır. Supernatural 10 sezon çekmiş bir dizi ufak tefek hatalar olacaktır elbet Emoji
evildevil 22 YIL ÖNCE0YANITLA