KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

supernaturalda dahil çoğu dizinin ilk bölüm adı pilot neden ki

deanglcn Seviye 6

TARTIŞMALAR & TEORİLER

4 yıl önce - 4B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Spn1905
Çevirisine baktığımzda anlaşılıyor zaten Emoji
Pilot- rehber, kılavuz demek. Bide ilk bölümlerin adı Pilot olur ya hep. Diğer bölümlere geçidi sağlıyordur işte. Ondan pilot herhalde
Spn1905 904 YIL ÖNCE3YANITLA
Teostair
Leyla'nın dediği gibi. Pilot, kılavuz demek. O dizi hakkında genel bir kılavuz anlamında olabilir.
Teostair 384 YIL ÖNCE2YANITLA
Zafi
genelde yeni bir dizi yapılmak istediğinde bir bölüm çekilir, yapımcı kanallara gönderir, beğenilirse devamı çekilir. İlk bölümü plot olmayan çoğu dizinin plot bölümünden tam olarak haz almayan kanalların isteği üzerine ilk bölümü yeniden çekilir. Mesela The big bang theory'nin plot bölümü ile ilk bölümü arasında dağlar kadar fark var.
Zafi 294 YIL ÖNCE2YANITLA
katildans
Pilot bölüm, bir televizyon dizisinin ilk bölümüne verilen addır.Pilot bölüm tek veya daha fazla bölümden oluşabilir.Daha dogrusu ilk bölümde dizinin popülaretesine bakılıyor.
katildans 464 YIL ÖNCE2YANITLA
sammylife
bende izlediğim dizilerin çoğunda görüyorum ama neden bilmiyorum
sammylife 24 YIL ÖNCE1YANITLA
witchking
Belki kanallara pilot bölüm olarak ilk bölüm çekiliyorsa adını değiştirmeden o şekilde yayınlanıyo olabilir
witchking 304 YIL ÖNCE1YANITLA
ayhankuru
Pilot bölümü dizinin ilk bölümüdür dizinin deneme bölümü gibi birşeydir kanal bu bölümden gelen değerlere göre dizinin gidişatını belirler..
ayhankuru 204 YIL ÖNCE1YANITLA