KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Supernatural'da ara bölümlerin önemi

Gizem Seviye 94

SIĞINAK

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
MerveS
Şapka çıkarılacak bir yorum. Kesinlikle her cümlene ayrı ayrı katılıyorum Gizem. Supernatural da çoğu kişinin aksine ara bölümler benim daha çok ilgilimi çekmekte ve daha çok sevmekteyim. Neden mi, çünkü bu bölümler sanki ilk sezonlardaymışız hissi veriyor ve bu dizinin kardeşlerin yanı sıra diğer insanlarında kurtarılması gerektiğini gözler önüne seriyor. Her şey kardeşlerden ibaret olamazın açıklaması bu bölümler bir nevi. Onlar neler yaşarlarsa yaşasınlar, duygusal olarak, aynı şeylerin herkesin başına gelebileceğini gösterdi özellikle 13. bölüm.

O yüzden ara bölümlerin kıymetinin daha çok bilinmesi gerekir bana göre.
MerveS 592 YIL ÖNCE6YANITLA
J2M_SPN
Aynen be. de böyle düşünüyor ve çok harika yorumlamışsın, teşekkürler paylastigjn için.Yani haklısın,bböyle avlı ara bölümler farklılıkoluyor,ggüzel oluyor yani.Yeni bölümdeKabil'i neden ggeldiğinive DDean'le nasılssavaşacaklarını çok merak ediyorum.
J2M_SPN 192 YIL ÖNCE2YANITLA
Purple_
Olayı çok iyi özetlemişsin. Durumu yanlış anlayan birkaç arkadaşada açıklık getirdi bu yazı. Sezonların işleyişinide çok iyi açıklamışsın. Sezon finalinin bir sorunu çözüp yeni bir sorun çıkarması durumu falan çok doğru. Ara bölümler kesinlikle en önemli bölümler ve diziye başlayıp, sevme sebebimizdi onlar zaten. Özellikle intikamcı hayaletler en çok sevdiğim bölümler zaten.
Purple_ 902 YIL ÖNCE2YANITLA
Juu
Harika bir yorum. Her cümlene ben de tek tek katılıyor ve tek tek tebrik etmek istiyorum. Olaylara çok güzel bir açıklık getirilip "çerez" bölümlerin daha iyi anlaşılmasını sağlamışsın. Aslında böyle bir yorum daha önceden gerekiyormuş meğersem Emoji Ben ara bölümleri çok seviyorum. Mesela son bölüm (10x13) bizi alıp 2. sezona kadar götürdü adeta. İzlerken önceki bölümler -ilk sezonlar- kadar heyecanlandım, içim kıpır kıpır oldu. Ellerine, beynine sağlık!
Juu 782 YIL ÖNCE2YANITLA
CasstieI
Ara bolumleri begenmeyenleri anlayamiyorum zaten. Taaa en basta bu diziyi sevmemize sebep olanlar da bu tarz bolumler degil miydi? Surekli ana konu islense bi sure sonra biktirir ki zaten winchesterlar avci, insanlari bu tarz yaratiklara karsi koruyorlar, onlari kurtariyorlar. Bu ara bolumler olmasa kotu olurdu bence.
CasstieI 122 YIL ÖNCE0YANITLA