KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Supernatural ve sen

Mmihriban Seviye 24

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 875 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Purple_
Casin herkesten dayak yemesine engel olurdum saflığı sadece deanin yanında geçerli olurdu onun dışında herkes ondan çekinirdi cool takılırdı falan xkmsnsks böyle diziye ilk girdiği bölüm gibi kalırdı hep.
Purple_ 902 YIL ÖNCE6YANITLA
mişa
katılıyorum ne zaman görsem bi yeri kanıyor adamın önüne gelen geçiriyor bi tane Emoji
mişa 622 YIL ÖNCE0
Death
Ghostfacers bölümlerini kaldırırdım şu anda aklımda o var Emoji
Death 542 YIL ÖNCE2YANITLA
saltstore
valla oyle bi bölüm aklima gelmiyo ama bloodlines bölümünü degistirip komikli bi bölüm yapardim sanirim neyse yapimcilarin işine karismak ne haddimize Emoji smjdndnddnfj
saltstore 672 YIL ÖNCE2YANITLA
Jarobyn
Ya mesela 1x21'de çok sinirlenmiştim. Azazel gelmişti vurma şansı vardı ama Sam odaya girip bekledi birkaç saniye öylece baktı (izlerken vur artık diye küfürler ettim). Sonra da vurdu ama isabet etmedi. Gerçekten orda öldürebilirdi şansı vardı.
Onun dışında da Ghostfacers bölümlerini 9x20'yi ve şu siyahlı beyazlı bölümü hiç çekmezdim. Lisa ve Amelia karakterleri için daha çekici ve güzel oyuncular seçerdim.
Jarobyn 782 YIL ÖNCE2YANITLA
truealfa
Valla aklima gelmiyor bise zaten supernatural de yanis olmaz
truealfa 572 YIL ÖNCE1YANITLA
HunterWhr
Ben bir dizinin mükemmel Olmasını beklerim ama kusursuz değil bence supernatural iyi ve kötü bütünlerine bir bütün arada diğerlerine nazaran kötü olan Bölümler olmasa. Biz bu bölüm daha iyi diyemedik zaten
HunterWhr 112 YIL ÖNCE1YANITLA
SPN1D
Kesinlikle Castiel çok daha fazla bölümde olurdu ve Sam,Dean,Cass üçlüsünü çoğu olayda bir araya getirirdim. Jo ve Charlie ölmezdi.
SPN1D 262 YIL ÖNCE1YANITLA
oguzdurdu
Bu uygulamanın adi ne bilen var mı ? Gözleri böyle büyüten
oguzdurdu 52 YIL ÖNCE0YANITLA