KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Supernatural Türkiye üçüncü yılında!

ErdiDSC Seviye 88

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 793 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ayseegul
Daha 1. yılımı doldurmama 1 ay varken site koskoca 3.yılını devirmiş bulunmakta. Muazzam insanlarla tanışıp muazzam arkadaşlıklar kurdum. Yeri geldi güldük kahkaha attık, yeri geldi beraber üzüldük. Aile olduğumuz için hep beraberdik. Mesafelere inat yanyanaydık hâlâ yanyanayız. Cinli muhabbetlerimiz, gitar eşliğinde beleş konserlerimiz, sabahlamalarımız, sohbet için şarja direndiğim günler oldu. Buluşmalara gidemedik belki ama gidenlerden daha fazla sevindik. Hayranlar için katıldığım ilk platform olduğundandır belki de bu kadar özel oluşu. Önerilerimizi göz ardı etmeyen, haberleri sıcağı sıcağına bize ulaştıran, bizim için çalışan ekibinle iyi ki varsın supernaturalturkey! Diğer yıllarda da beraber olmak dileğiyle.

Ek olarak: Hakan abi kastığın sevap pointlerden ötürü cennetten yananları gören vip yerin olur inşallah.
ayseegul 803 YIL ÖNCE13YANITLA
Juu
Burada geçirdiğim zaman her ne kadar kısa da olsa bu az zamanda büyük dostluklar edindim, çok güzel arkadaşlıklar kurdum. Gerek Skype sohbetleri gerek diğer etkinlikler olsun 5 ayımı çok güzel geçirdim ve geçirmeye de devam ediyorum. Burada sadece Supernatural konuşmadık, yeri geldi başka şeyler tartıştık yeri geldi ufak atışmalar kalp kırıklıkları oldu ama forum ortamı o kadar güzel ki her zaman üstesinden gelmeyi başardık. Öncelikle sitenin ayakta durması için büyük uğraşlar veren Hakan başta olmak üzere, site üzerinde emeği geçen, geçmekte olan herkese, bil hassa yönetim ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Ve tabii ki bunlar güzel üyelerimiz olmadan da bir anlam kazanmazdı. Böyle devam etmesi dileklerim ile, daha nice 3 senelere! :')
Juu 783 YIL ÖNCE11YANITLA
HolyDemon
Juuu yuvana geri dööön kardeşim
HolyDemon 901 YIL ÖNCE0
TheKing
ben önce Hakan başkana teşekkür ederek başlıyorum çünkü adam siteyi kurmasaydı ben şuanda %100 ihtimalle cips yiyip dizi izliyordum ve tüm hayatım bundan ibaretti. Siteye geleli 1 yıldan fazla oldu bi kaç ay sonra 1.5 yıl olacak ama inanın sanki 3 ay olmuş gibi hissediyorum o kadar güzel zaman geçirince tabiki nasıl hızlı geçtiğini anlayamammışım. Ahhhh ne günlerdi be İstanbul buluşması sayesinde bu foruma bağımlı oldum ben hiç unutmuyorum o gün saçlarımı kazıtmıştım ve 2 saat sonra buluşmaya gideceğim aklıma gelince kafamı durvarlara vurmuştum pişmanlıktan, giydiğim şeyleri bile hatırlıyorum neler yaptım o gün bir bir anlatabilirim çünkü o gün benim için çok önemliydi. İlk defa yabancı dizi izleyen insanlarla konuşacaktım ve daha güzeli Supernaturalde izliyorlardı. He şimdi sorsanız bana Supernatural mi Supernatural Turkey forumumu diye bin kere burayı seçerim. Burası olmasa Bu kadar yakın arkadaşım olmazdı derdimi anlatacağım veya kahkahalar atıp güleceğim dostlarım olmazdı. İnternet üzerindende olsa Barzoluk yapıp 10 numara zaman geçirdiğim B.A.T dediğimiz çok gizli örgüte üye olamazdım. He bu arada Beyler adamsınız seviyorum sizi. (herkes öğrendi yav ne gizlisi yok yok alımlar kapalı by. ) sonuç olarak bu forum bana çok şey kazandırdı ve ben kendimi buraya borçlu hissediyorum (tabiki aysti ve hamburger yediğim için değil onlar ikramdı xd ) ( he bi parantez daha şerlok sen nasıl abisin simit sarayında hesabı ben ödedim ayıp....) olurda bigün Hakan başkanım host parasını ödeyemediği için alınacak meblağ karşılığında internet yakuzası tarafından kaçırılırsa kurtarmak boynumun bocudur (katana mı getirin) (benim katanam yokmuş bana katana alın ) kavga edip kırdığım insanlar varsa demiycem zaten varlar onlardanda özür diliyom bu güzel gün sayesinde sizde benden özür dileyin barışaq xd Hepiniz adamın dibisiniz akşam skype'a gelin dolduralım oraları hadi ben kaçtım bybaşkanım bi 10 dakkalık ban at allah rızası için 4 aydır bana susadım gözümü ban bürüdü adeta
TheKing 893 YIL ÖNCE9YANITLA
sherlock
3___________ YIL
36__________ AY
156,5_______ Hafta
1095,8______ Gün
26298 _______Saat
1577880_____ Dakika
94672800____ Saniye
94672800000_ Milisaniye

Çok olmuş çok zaman çok geçmiş sherlock ihtiyar olmuş... Foruma bir çok üye gelmiş geçmiş... Anılar peşpeşe gelmiş... Buluşmalar olmuş..Hatta aşklar bile olmuş ve devam eden aşklar forumun ilk ve sonsuz aşkı yaşanmış ( Thekıng & ayseegül ) Emoji Ahada galp koydum kıymetimi bilin yani Emoji :d

Sonra Turnuvalar, etkinkiller , skype konuşmaları falan güzel şeyler olmuş... olmuş herşey olmuş forumda bunları kaçıranlar bile olmuş kaçıranlara için çok üzülüyorum canlarım benim Emoji Emoji

Nice mutlu kutlu senelere canlarım benim Emoji Emoji Emoji

Bu arada HakanYN başkan senin başka işin gücün yokmu yahuuu git biraz kafa dinle sürekli burdasın mübarek... Aslında bir formül var Şöyle yapabiliriz bana vekeaet ver arkana bakmadan topuk ol bence ... Gelince ya beni bulamazsın yada foruma çok çokta bu olur yaniii Emoji Emoji
Hiç korkulacak birşey yok yaniii Emoji Sırf seni ve forumu düşündüğüm için diyorum yani yoksa başka hiçbir amacım yok ..d:D :d .

Saygılar..Sherlock Sırıtması ... Emoji Emoji
sherlock 993 YIL ÖNCE7YANITLA
Lucitiel
Site 3.yılına girmiş. Ben yaklaşık 8 aydır buradayım ve ilk geldiğim günden bu güne dizi izlemenin dışında aile ve arkadaşlıklar kazandım. Ailemin ismi Spn forum, arkadaşlarımın ismi kullanıcı isimliydi. Burada dışarıdan bir göze göre sadece bir dizinin izleyicileri olarak gözüküyoruz. Sanalız birilerince. Bazıları hunter diyor buna, bazıları aman bu ne saçma Emoji Ama canlı canlı görüşmenin tadını yakalayanlardanız. Supernatural bir bakmışım vazgeçilmezim olmuş. Skype'ı telefonumdan daha çok kullanmaya başlamışım. Pilav yemek olmaktan çıkmış, dostluğun adı birbirimizi sevmek olmuş.Türkiyenin bütün illerinde arkadaşlarım var hangi yöreye gitsem oradan bir iz bulmuşum. Bu kadar insanı nereden tanıyorsun ? diyenlere söyliyeyim. Biz yönetiminden üyelerine çok büyük bir çeşmeyiz. Dileyene bir 9 sezon verebilirken isteyene bir avuç suda sevgiyiz.

Hepinizi çok seviyorum forum sakinlerimiz. Benim için altın kalplisiniz her biriniz. Sizler olmasanız forum da olmaz.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE5YANITLA
ZAZA21
5 yıla girdik
ZAZA21 11 YIL ÖNCE0YANITLA