KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Supernatural oyuncularından ALS'ye destek

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

3 yıl önce - 12B okunma
Amerikalılar tarafından ALS'ye dikkat çekmek ve bu hastalığın tedavisi için bütçe yaratmak amacıyla başlatılan Ice Bucket Challenge yani Buz Kovası Düellosu'na dizimizin oyuncuları da desteklerini esirgemediler.

Olay şu şekilde gerçekleşiyor; biri sizi aday gösterdiyse 24 saat içinde başınızdan aşağı buzlu su döküyorsunuz, dökmezseniz de kuruma 100 dolar bağışta bulunuyorsunuz. Başınızdan aşağı buzlu su döktüğünüz takdirde, sizin de 3 ismi aday gösterme hakkınız oluyor.

Osric Chau

"Ben Osric Chau ve Buz Kovası Düellosu'nu kabul ediyorum. Kovada soğuk su var ama, yine de buz da ekleyeyim. Dün birkaç kişi beni aday göstermiş yapmam için. Ben de bugün yapıyorum bunu. *buzlu suyu döktükten sonra* Beklediğimden daha soğuktu.
Benim adaylıklarım ise şu şekilde;
Mark Sheppard, Jared Padalecki ve Misha Collins. Ama dikkatli olun çocuklar, çünkü çok zor bir şey. Dizi çekimleri sırasında üşütmemeye özen gösterin. Çünkü sizi izlemeyi seviyorum. Söyleyeceklerim bu kadar, şimdi gidip üzerimi değiştireceğim."Mark Sheppard

"Osric Chau, senden nefret ediyorum. Neyse, beni aday gösterdiğin için çok teşekkürler Osric. Bunun için sana minnettarım. *buzlu suyu döktükten sonra* Beklediğimden daha soğuktu. Sana da teşekkürler Max. Gel de kameraya el salla."


Misha Collins

"John Barrowman ve birkaç kişi daha Buz Kovası Düellosu'nu yapmam için beni aday göstermiş. Ama bence bu olay amacından çıktı ve bir yarış haline geldi. Kim daha büyük kova kullanıyor veya kim buzlu suya daha fazla dayanıyor gibi. Bu olayın amacı o değil ki. Bu olayın amacı, önemli bir neden için bağış yapmak. Yani, bir katkıda bulunmak istiyorsanız lütfen siz de yapın. Hadi, kafamdan aşağı dökebilirsin West. *buzlu suyu döktükten sonra* Bu sembolik bir şey. Ne kadar büyük kova kullandığının bir önemi yok. Çünkü, kimin kovası daha büyük yarışması değil bu. Ama tesadüfen, benim kovam şu anda oldukça büyük.

ALSA.org'a girerek ALS için nasıl yardımda bulunacağınızı öğrenebilirsiniz. Ah, başkalarını aday göstermeyi unuttum.
Jared Padalecki, Jensen Ackles ve Senatör Hillary Rodham Clinton'ı Buz Kovası Düellosu'nu yapmaları için aday gösteriyorum. Lütfen beni hayal kırıklığına uğratmayın."Jared Padalecki

"Pekala, tarafıma gönderilen Buz Kovası Düellosu'nu kabul ediyorum. Aidan Glass, ilk sen aday göstermiştin. O yüzden bunu senin için yapıyorum. Stephen Amell, Stephen Martines sizler için de yapıyorum. *buzlu suyu döktükten sonra* Soğuk. Çok soğuk. Tamamdır. Çok teşekkür ediyorum. Islak bir köpek gibi oldum. İçime kaçan buzları çıkardıktan sonra adaylarımı açıklayacağım. Tanrım! Çok soğuk!"


Jim Beaver

"Merhabalar, ben Jim Beaver. Beni Supernatural ve bir çok diziden tanıyor olabilirsiniz. ALS Buz Kovası Düellosu'nu yapmak için aday gösterilmişim. Küçüklüğümden beri ALS'nin ne olduğunu biliyorum çünkü eskiden Lou Gehrig'in hastalığı olarak bilinirdi. Kendisi benim en sevdiğim beyzbol oyuncusuydu ve bu hastalık nedeniyle vefat etti. Ama yine de geçen sene en yakın arkadaşım Bob bu hastalığa yakalanan kadar, hastalığın tam olarak nasıl bir şey olduğunu bilmiyordum. Hareket edebilme, yemek yiyebilme, konuşabilme ve en sonunda da nefes alabilme yetisini gözlerimin önünde kaybedişini izledim... Kendisini birkaç gün önce kaybettik. O yüzden, bunu arkadaşım Bob'ın anısına ve onuruna yapacağım. Bence aday gösterilen herkes buzlu su dökse de dökmese de bağışta bulunmalı. Buzlu su dökmek sadece dikkat çekmek için. Bu yıl oldukça dikkat çekti bu durum geçen seneye göre ve daha fazla bağışta bulunuldu.
*bardaktaki buzlu suyu döker* Tanrım, bu berbat bir şey! Bu kadar zor olacağını bilseydim yapmazdım, sadece bağış yapardım. Donuyorum! Şimdi sırada başka adaylar göstermek var, ama bu durumdan nefret ediyorum çünkü onlar benim arkadaşlarım ama ben yaptığıma göre siz de yapmak zorundasınız.
İlk adayım-- *yukarıdan kafasına buzlu su dökülür*
İlk adayımsa-- *yüzüne turta atılır* Bunu yapan kızım Maddie idi.
Şimdi adaylıklarımı açıklıyorum; Eric Kripke, Timothy Olyphant, Deton Kelly ve Mark Hurman.
Tamamdır, eğlendik, donduk ama şimdi çek yazmaya gideceğim. Siz de aynısını yapacaksanız ne mutlu bana, ama diğer türlü lütfen bu etkinliği amacından çıkartmayın.
ALS çok korkunç bir hastalık, umarım hepiniz duyarlı olursunuz buna karşı. Teşekkürler!
*tekrar kafasında aşağı su dökülür* Boğuluyor gibi hissettim."
YORUMLAR
Juu
Jensen'dan da bekliyoruz bakalım rahatına kıyıp bir şeyler çekebilecek mi Emoji Aslında önemli olan buzlu kovayı baştan aşağı dökmek değil bence, dökenler de dökmeyenler gibi az da olsa bağış yapsa daha güzel olurdu. Bir de, Misha o küvette nasıl durdu hala çözebilmiş değilim tebrik ettim Emoji
Paylaşım ve çeviriler için çok teşekkürler Gizem Emoji
Juu 783 YIL ÖNCE7YANITLA
MerveS
Herkes illa başından aşağı su dökecek diye bir kaide yok. Dökenleri izlemek eğlenceli ve komik. Çokta güzel olmuş. Ve Misha çok doğru bir noktaya parmak basmış zaten. Amacından saparak hangisinin kovası daha büyük yarışına dönmeden devam ederse güzel olur anlamını yitirmez.

Ayrıca herkes yapacak diye bir kural yok. İnsanların içini okuyamayız ya nereden bilebiliriz ne düşündüğünü Jensen'ın. Önem vermeyen bir insan olsaydı bu tarz şeylere burada da sürekli haberlerde geçen yardım organizasyonlarında başı çekmezdi. Kızına hediye yollanmasındansa bağış yapılmasını istedikleri siteler kurmazlardı. Her neyse çok eğlenceli olan olayların konunun altına uzatılmaması gereken gereksiz bir tartışma olamaması gerek. Herkesin kendi tarzı, kendi görüşü. Ama başkasını tanımadan yargılamak apayrı bir şey. O yüzden gerek yok böyle şeylere eğlenmeye bakmak lazım Emoji

Çeviri ve paylaşım için teşekkürler emeğe saygı her zaman Emoji )
MerveS 593 YIL ÖNCE3YANITLA
ayseegul
Neye dayanaraktan bunu söyleyebildin?
ayseegul 803 YIL ÖNCE3YANITLA
Gypsy
Herhalde insanlar bağış yaptıklarında "heey bakın bağış yaptım yardım ediyorum" demez. Belki Jensen da bu su dökme işinin saçma olduğunu düşünüyor ve yardımını olması gerektiği gibi, para olarak yapıyordur. Bu onun ya da başka birinin egolu olduğu anlamına gelmez.
Gypsy 103 YIL ÖNCE1YANITLA
sherlock
Bende cass gibi benzer birşey yapayım Emoji Su bardağına 5 tane buz ile 5 ml su ile başımdan dökmeyi planlıyorum Emoji
sherlock 993 YIL ÖNCE1YANITLA
Artea
Uzun zamandır bu videoları seyrediyorum. Sadece bizimkiler değil tabiki bir çok ünlü yaptı bunu ve hepsi komikti. Favorim tabiki Chris Pratt ve Robert Downey Jr. asddasfsfdf Çeviri için teşekkürler Emoji
Artea 603 YIL ÖNCE1YANITLA
TheFenty
Crowley'in çığlığı asdasdda
TheFenty 583 YIL ÖNCE1YANITLA
sudalbyrk
Jensen dan da bekliyoruz ama amaç oldukça fazla bağış yapmak
sudalbyrk 73 YIL ÖNCE1YANITLA
jens_love
oofff çok güzel olmuş özellikle mark ve jared inki jensen dan da bekliyorum paylaşım için teşekkürler
jens_love 273 YIL ÖNCE0YANITLA
nando
Ceviri icin tesekkurler
nando 23 YIL ÖNCE0YANITLA
daneel
jensen' dan bekliyoruz Emoji en çok onunkini merak ediyorum Emoji ^^
daneel 23 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem
Jim Beaver'ın videosu da ilk mesaja eklenmiştir.
Gizem 943 YIL ÖNCE0YANITLA
desaa
jim en iyi mesajı vermiş diyebilirim bu güzel çeviri için tşkler
desaa 153 YIL ÖNCE0YANITLA
zalex
öncelikle kocaman bir teşekkürler, çeviri ve paylaişım için

dökenlerin çoğu bağışta yapıyor ama yinede sembolik olarak o kovayı döküp yeni adaylar ekliyorlar. amaç insanların dikkatini çekmek bu bağış konusuna.

hakkını yemeyeyim en güzelini misha yapmış. jared kimleri aday göstersdiğini söyleyememiş bile. ve hala sağ kolunu rahat kullanmıyor gibi. jared'in en kısa zamanda aday isimlerini söylemesini ve bu isimler arasında carver'ın olmasını dört gözle bekliyorum
zalex 363 YIL ÖNCE0YANITLA
HuanPa
Jensen Ackles'i çok yakından tanıyor gibi konuşuyorsun..Ki günümüzde kaç yıllık eşini bile tanıyamayan insanlar var..
HuanPa 573 YIL ÖNCE0YANITLA
Spnn_Hunt
İnşallah Jared Carver'ı söyler ve inşallah başından aşağı Misha'nın buz dolu küvetini dökerler Emoji İşte o zaman baya rahatlarım Emoji Cidden Misha orada nasıl kaldı ya Emoji West'in tepkisi nedense komiğime gitti küvete girmeye çalışıp çok soğuk diye geri çıkmaya çalışması çok tatlıydı Emoji Bu arada Jensen'dan da bekliyoruz.

Çeviri için teşekkürler Emoji
Spnn_Hunt 73 YIL ÖNCE0YANITLA
pizzacı
Misha zaten hep aykırı takılır yine kanıtlamış oldu bunu Emoji
pizzacı 23 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Misha'nın daha farklı bişeyler yapacağını tahmin etmek gerekirdi
Teşekkürler paylasım için Emoji
Spn1905 903 YIL ÖNCE0YANITLA
Touyster
Çok güzel.:)
Touyster 43 YIL ÖNCE0YANITLA
nevasude
bence etkinliği de yapıp bağış vermek lazım ne var 100 dolar vermekte (yaklaşık 250 tl). ama güzel bi etkinlik
nevasude 73 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle