KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Supernatural nasıl bitmeli?

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

4 yıl önce - 6B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ErdiDSC
Kardeşlerden ikisinin ölümü infial yaratır, dram olur ortalık karışır Emoji Ama biri kesinlikle gidici bence, mutlu bir sona bağlarlarsa biraz da "beklediğimin altındaydı" havasına girerim. Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE3YANITLA
Aylinn
Mutlu son yakışmaz bence 2'sinden biri ölmeli . Aslında dizi bu kadar uzun sürmeseydi mutlu son isterdim bende ama 8. sezondalar ve 9. sezonda garanti yani mutlu son olmasın artık. Çünkü hayalimde mutlu son canlandırınca son sahnede yine Dean ile Sam av için yollara düşer ve son yazısı belirir gibi geliyor. Bu da 4 - 5 sezonluk bir diziye yakışan bir final gibi duruyor. Eğer son olucaksa umarım asla olmaz ama illa da olucaksa hikaye tamamen bitmeli . Hikayenin tamamen bitmesi de birisinin ölümüyle olabilir ancak. Bu ölen kişi de Dean olmalı ne kadar çok sevsemde çünkü Sam ölürsa Dean kurtarmak için uğraşır ve hikaye yine bitmez. Dean ölmeli ve Sam de Dean'in ölmesiyle kendine yepyeni bir hayat kurar. 8. sezonda olduğu gibi. Tabi Cass'ın da başına finalde bir şey gelmeli ki Dean'i tekrar diriltemesin .
Çok kötü bir son istiyormuşum gibi oldu ama ben ikisinden biri ölmeden kolay kolay dizinin final olduğuna inanmam artık . Hep yine bunların başına bir şey gelir çıkarlar karşımıza diye beklerim. İnandıramam kendimi . Emoji
Aylinn 164 YIL ÖNCE3YANITLA
sedattt
Michael ve Lucifer kardeşler bedenlerine girip kavga edicekler bence Emoji Bu meleklerin kaderiydi. 5x22 de kaderi değiştirdiler ama Cass'in Dean'i sarı gözlü şeytanı öldürmesi için geçmişe gönderip geri geldiğinde söylediği bir söz geldi aklıma: "Kader değiştirilemez Dean" . O yüzden bence final kardeşlerin kavga edip birbirini öldürmesi ile bitecek .
sedattt 293 YIL ÖNCE2YANITLA
xNemesisx
Eğer mutlu sonla biterse;

Dean ve Sam arabayla uzaklaşırken Dean,4 yaşındaki haliyle uyanır. Annesi gelerek Dean'e sarılır ve "Sadece kabustu." der. "Merak etme Dean. Melekler seni izliyor." Dean tekrar yatağa yatar ve başını çevirdiğin de odanın köşesin de, ona gülümseyen Castiel'i görür.

Eğer mutsuz bitecekse;

Sam ağlıyor,Dean ise korkuyordur. Dean yalvararak "Lütfen." diyor. "Yap şunu." Dean'nin gözleri siyaha dönerken burukça gülümsüyor. Sam'de gülümsedikten sonra ekran kararıyor ve Sam'in sesi duyuluyor.

"Exorcizamus te,omnis.."
xNemesisx 123 YIL ÖNCE2YANITLA
Marla
Mutlu sonla bitsin istemiyorum. Çok masalsı olur şahsen bu saatten sonra. Büyük bir olay bekliyorum ben.Unutulmasın yer etsin belleklerde. Hep söylemişimdir, Swan Song'un çıtasının üzerine çıkmak zor olacak diye. Pek ümidim yok o finalden daha etkileyici bir final izleyebileceğimize...
Marla 364 YIL ÖNCE1YANITLA
J2castiel
4. seçenekteki gibi bir hayat tabiki Winchester'lere yakışmak. Mutlu sonla bitmesini istediğim içinde herhangi bir kardeş ölmesin. Her zamanki gibi geçsin diye avlanmaya devam etsinler. Ama öyle bir final olsun ki. Hem mutlu bitsin, hemde günlerce ağzımızı açık bıraksın. Asla unutulmasın.
J2castiel 294 YIL ÖNCE1YANITLA
Suprime
Ağlayalım ya Emoji Emoji Bence ikiside ölsün Emoji Emoji
Suprime 724 YIL ÖNCE1YANITLA
zalex
ölselerde kalsalarda ikisi beraber kalmaya devam etsinler bana yeter

oyumu değiştirmek istiyorum

dean'in cin bölümündeki hayalindeki gibi bitsin

2x20'deki mutlu sonla bitsin
zalex 364 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Sonunda; Dean Mühür sonucu ölsün ki yasayan sam olmali çünkü dean gittikten sonra o mutlu bir hayat sürebiliyordu fakat Dean asla Sam olmadan yapamiyordu. Castiel vs metatron ,Crowley vs Rowena olsun cass cennetin basina gabrielin geçmesine yardim etsin*evet gabriel geri gelmeli* Rowena ise yollar önce kotu bir anne olfugu için cezasini bulsun ve ölsün. Dean da cennete babasinin jonun bobby'nin yanina gitsin*hem cass da var* iste bu mutlu son olur
Moliarty 973 YIL ÖNCE1YANITLA
de4ThAnqe
Cevap belli,tabi ki bitmemeli.
Şaka bir yana bu soruyu sormak istemiyorum ve bu soruya cevapta aramak istemiyorum ama bitmesi gerekiyorsa kardeşlerin ikisinin de ölümü ile bitmeli.Çünkü biri ölüp biri ölmeyince dizi bitmiyor bunu çok gördük. Emoji Eğer ki yaşarlarsa dizi açık kapı bırakarak biter.Çünkü tekrar başlaması an meselesi olur.
de4ThAnqe 133 YIL ÖNCE1YANITLA
xNemesisx
Eğer mutlu sonla biterse;

Dean ve Sam arabayla uzaklaşırken Dean,4 yaşındaki haliyle uyanır. Annesi gelerek Dean'e sarılır ve "Sadece kabustu." der. "Merak etme Dean. Melekler seni izliyor." Dean tekrar yatağa yatar ve başını çevirdiğin de odanın köşesin de, ona gülümseyen Castiel'i görür.

Eğer mutsuz bitecekse;

Sam ağlıyor,Dean ise korkuyordur. Dean yalvararak "Lütfen." diyor. "Yap şunu." Dean'nin gözleri siyaha dönerken burukça gülümsüyor. Sam'de gülümsedikten sonra ekran kararıyor ve Sam'in sesi duyuluyor.

"Exorcizamus te,omnis.."

BAŞKA BİR YEREDE YAZMIŞTIM...
xNemesisx 122 YIL ÖNCE1YANITLA
silanwnc
Bilemiyorum Tanrının ortaya çıkmasıyla filan değişik birşeyler olabilir
silanwnc 33 YIL ÖNCE0YANITLA
GÖKÇE1967
Bence Dean Michael in kendisi olsun. Sam de küçük Lucy olsun.. Sam şeytan Dean melek olsun.. Kavga etsinler ve ikisi de ölsün..
Mutlu son olursa;
İkiside biraları elinde Chuck ın dediği gibi yıldızların altında Impala da otursunlar son duygusal konuşmalarını yapsınlar ve birbirlerine gülümsesinler.. Tam biterken Impala da Nothinthing else matters ın son nakaratı çalsın ve Winchesters again together..
En iyi son ise ;
SUPERNATURAL HİÇ BİTMESİN..
GÖKÇE1967 163 YIL ÖNCE0YANITLA
Raulwcfc
Gerçekden bir cevabım yok.Ama,bence bu dizi Bitmemeli.
Biterse de bu sezon biteceğini sanmam.
Raulwcfc 23 YIL ÖNCE0YANITLA
Rowena•
Bence çocukları olcak sonra onlar diziyi devam ettirecek yani Dean ve Sam evlencek çocukları olcak Dean ve Sam John veya Bobby gibi olcak ve hep devam etcek (diziyi bitirmeye cesareti olmayan insan teorisi)
Rowena• 291 YIL ÖNCE0YANITLA
myrasjayh
Gönül ister ki hiç bitmesin
myrasjayh 183 YIL ÖNCE0YANITLA
Rbk
Bence sam ve dean de olicek zaten olmezse bitmez biri digerini kurtarir falan yada dean olup sam kendine hayat da kurabilir
Rbk 21 YIL ÖNCE0YANITLA
dragonfly
kesinlikle bitmemeli
dragonfly 123 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem
Ben de senin gibi düşünüyorum, öyle bir son olacak gibi. Umarım şaşırtırlar bizi ve mutlu bir son olur Emoji
Gizem 944 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Bu diziye normal bir son yakıştırmıyorum nedense. Mesela 4.seçenekteki gibi bir son hiç ama hiç istemem Emoji şaşırtıcı bir son olsun.. Kardeşlerin ölmesi şart değil Emoji yeter ki şaşırtsın
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle