KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Supernatural Magazine - Misha Collins (Ağustos 2011)

Gülsen Seviye 51

HABERLER & RÖPORTAJLAR

6 yıl önce - 1B okunma
Kayıp Cennet - Misha CollinsSupernatural Magazine'in son sayısında, Misha’nın dizideki, Dean’i cehennemden kurtaran tuhaf melekten, kendini yeni Tanrı ilan eden güç delisi kişiye yolculuğunu konuşuyoruz. İlk önce Misha’ya karakterinin Crowley ile işbirliği yapmasına şaşırıp şaşırmadığını sorduk.

Misha: Evet ve hayır. Sanırım bu hakverilebilir bir yozlaşmaydı. Amaca giden yolda her şey mübahtır. Supernatural’daki bir çok karakter aynı tarzda bir yol izlemiştir. Yani aslında dizi açısından çok şaşırtıcı değildi. Ama yine de bunu canlandırmak şaşırtıcıydı.

Castiel'in yeni Tanrı olması büyük bi değişimdi. Artık bir melek olmadığına göre sesin ya da görünüşünle ilgili değişimler yaptın mı?

Birkaç ufak detay. O şimdi çok kalın bir Doğu Hintli aksanına sahip, biraz aksak gibi yürüyor, kamburunu çıkarmış ve saçları afro gibi kabarık. Yani ufak karakter değişimleri var, işe yaradığını düşünüyorum.

Hmm. Belki yönetmene özel kısımda yer alır. Ama ya The Man Who Knew Too Much bölümünün televizyonda yayınlan versiyonu için...?

Çok sıradan Tanrı şeyleri. Ne kadar iyi okunuyor bu değişimler bilmiyorum ama fark var.

Kullanılan ses haricinde, yüzün kendi yüzün ve Castiel’in espirili cümlelerde kullandığı donuk bakışlarını unutulmaz yaptın.

Herkes “nasıl bu kadar düz bir ifade kullanabiliyorsun? Bu harika.Çok düz bir adamı oynuyorsun.” diyor ve işin aslı bu konuda berbatım. Çoğu kez sahneyi batırıyorum. Yayınlananlar gülmeden yapabildiğim nadir çekimler. Kaç çekimi defalarca gülerek mahvettiğimi anlatamam. Ve bu sadece Jared’ın bana dokunup beni güldürmeye çalışması falan değil. Beni kandırması eğlenceli, ama bunu hep yapıyor. Yani düz bir yüz takınmada iyi değilim. Basit numaralar kullanıyorum yanağımı ısırmak ya da onun gibi şeyler. Yani beni sert ve haşin bir bakışla gördüğünüzde bu yanağımı sertçe ısırdığımdan kaynaklanıyordur.

6. sezon bölümlerinden favori repliğin var mı?

Sanırım “Ben sizin yeni Tanrınızım.” aklımda uzun süre kalacak.

Kaynak
YORUMLAR
Burcy
Çok güzel olmuş :pit:
Burcy 106 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülsen
Emoji saolun
Gülsen 516 YIL ÖNCE0YANITLA
Caestia
Emeğine sağlık çok güzel paylaşım Emoji
Adamcağızı hep Jared güldürüyor hep Emoji
Caestia 346 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülsen
teşekkürler Emoji
Gülsen 516 YIL ÖNCE0YANITLA