KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Supernatural Konu Hataları

hunterme Seviye 19

SIĞINAK

4 yıl önce - 14B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ryukreyiz
arkadaşlar benim aklımda şey kaldı hayaletli bölümlerde kemikleri yakınca olay bitiyo bitmediği zaman bi yakınını saçını vs saklamış oluyo onu yakıyolar yine bitiyo peki bu hayaletin canlıyken hiç mi saçı dökülmedi tırnağını kesmedi vs
ryukreyiz 34 YIL ÖNCE9YANITLA
Cemre
8. Sezon da Sam testler yüzünden eski anılarını daha iyi hatırladığını küçükken babaları onları büyük kanyona goturdugunde Dean nin esegiginin mi ne sürekli gaz çıkardığını fln söylüyordu ama Dean özellikle 3. Sezondan beri büyük kanyona çok gitmek istediğini tüm ülkeyi baştan sona gezmelerine rağmen oraya hiç gitmediğini söyleyip duruyordu daha böyle ufak şeyler vardı özellikle son Sezonlar da fazlalasitilar araya zmn girince bazı ufak detaylari hatirlamamalari normal ama olmasa daha iyi olur tabi Emoji )
Cemre 22 YIL ÖNCE4YANITLA
Gabriel71
Hatasız insan olmaz senaristler de insan olduğu için bu kücük hatalar gayet normal ama şunu söylemeden edemiycem dikkatine hayran kaldım Emoji
Gabriel71 103 YIL ÖNCE3YANITLA
Kamaa
4) Şöyle bir durum var, Winchester'lar için her kural mütemadiyen çiğnenir. Olayın şu tarafından bakarsak, Dean defalarca öldü. Biz cennete gittiğini sadece bir bölümde gördük. Fakat Ash'in söylediğine göre, Dean HER ÖLDÜĞÜNDE cennete gidiyordu, fakat geri döndüğünde bunun bilincinde olmuyordu.
Yani ne olursa olsun, Dean ve Sam öldüklerinde sürekli cennete gidecekler. Adamlar artık yeni bi' inanç sistemi oluşturdu sayılırlar, iki tane PEYGAMBERleri oldu, sence de Tanrı için bu kadar önemli iki canlının ölünce cehenneme gitmesi tuhaf olmaz mı?
- Hellhound'ların, Dean'in ruhunu alıp da cehenneme götürdüğü zamandan bahsetmiyorum. Orası bambaşka bir olay. Ki, bu olduktan hemen sonra Cass aşağı indi ve Dean'i aldı. Bürokrasi uzun sürüyor. Emoji -
Kamaa 124 YIL ÖNCE3YANITLA
Mishafect
3-crowley cehennemi değiştirmiş olabilir Emoji
4 -çünkü dean özel Emoji
5-başlarını kesseydi dean ve sam ölseydi çok mu iyi olurdu ?
6- 2.sezonda daha köpeği nasıl öldüreceklerini bilmiyorlardı

diğer sorular hakkında bir fikrim yok Emoji
Mishafect 294 YIL ÖNCE3YANITLA
TubaWin
birde Benny 2-3. sezonda başka bir vampiri canlandırmış Emoji
TubaWin 124 YIL ÖNCE3YANITLA
luxor
çok dikkatli bi takipçi değilim ama sanki chuck'ın olduğu bölümlerden birinde castiel elçilerin güçlü melekler tarafından korunduğunu söylemişti. peki neden kevin işkence görürken, öldürülürken onun koruyucu meleği gelmedi? kevin ayrı bi tür elçi mi, neyi kaçırıyorum?

öte yandan, yeni bi elçinin çıkması eskinin öldüğü anlamına geliyor olmalıydı ama 200. bölümde chuck'ı yeniden gördük. chuck ölmediyse kevin nasıl elçi olabildi?

kafamda deli sorular, bu elçiler konusunu anlayamamışım ben sanırım Emoji
luxor 52 YIL ÖNCE2YANITLA
ryukreyiz
peki şeytanlar tuzdan etkileniyorsa insan vücudunu ele geçirince , insan vücudundaki tuz onu etkilmiyo mu
ryukreyiz 34 YIL ÖNCE2YANITLA
BeaTris
Sam 5x22 de Lucifer ile kafese girdigi gun geri cikmisti. Yani bolum sonunda gosterildi ve 6.sezonun ilk bolumunde bir yil once ciktigini soluodu. Kafese girdigi gun ciktiysa Lucifer in ona orda pek zarar verememesi gerekir oysa ki aklini kaybedicek kadar cok sey yasadigini hatta orda olanlari hatirlarsa ölebilecegi soylenmisti burda da celiski olusuyo *-*
BeaTris 102 YIL ÖNCE2YANITLA
ahmet_sam
Lucifer melek sonuçta değil mi? Neden onu melek bıçağıyla öldürmek yerine çukur işine giriştiler?
Abbadon'u öldürmek için colt neden hiç akıllarına gelmedi. Leviathanlarda da.
ahmet_sam 52 YIL ÖNCE2YANITLA
lucifer12
yada neden michaelin öldürmesıne ızın vermedıler senrayo ıste
lucifer12 291 YIL ÖNCE0
Lucitiel
Rowena'nın Crowley'nin annesi olmasına bağlamalarına hiçbir anlam veremiyorum. Cidden mantıksız geliyor. Başlı başına Rowena baskın ve bambaşka bir karakter.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE2YANITLA
dsgirl
1. bölümde ilk sahneden babası marynin çığlıyla odaya geliyo samin yanına gelince eline johnun altında durduğu taraftan kan damlıyo ama john soluna bakıyo
dsgirl 22 YIL ÖNCE1YANITLA
RunAway
şeytanlar tuzdan etkileniyor hatırlarsanız bölümlerin birinde hangisi tam olarak aklıma gelmedi ama bir kadının içinde şeytan varken kadın hamile kalıyor yada şeytandan hamile kalıyor orası karışık fakat doğum yapmadan önce kadın kendi bilincini çıkararak bedenini ele geçiriyor ve ağzına tuz doldurmaya başlıyor ve şeytan bedeni terkediyor.
RunAway 74 YIL ÖNCE1YANITLA
Kamaa
Doğru, double fail'lardayım.
Demon'lardan korunmak için pencere pervaza tuz döküyorlar sürekli. Yani şeytanlar da tuzdan etkileniyor.
Kamaa 124 YIL ÖNCE1YANITLA
hunterme
Birde 3.maddede yanılmış olabilirim
hunterme 194 YIL ÖNCE1YANITLA
Kamaa
Yanlış anlamadıysam şu şekilde cevaplayabilirim dediğini; hayaletlerin bağlandığı nesneler mütemadiyen onlar için çok büyük anlamlar ifade eden şeyler. Bu dünyada kendi parçamız olarak gördüğümüz objelerle aramızda duygusal bir bağ kurarız. Düşün ki büyükannenden kalma bir yüzük olsun. Herhangi biri için sadece yüzük iken, senin için bambaşka bir şey. O yüzüğe bağlısın. Eğer bu bağ çok çok şiddetli ise, kemik yakma sonrasında hayalet fiziksel dünyayı terk etmiyorsa, onu oraya bağlayan şey aslında kemikleri değilmiş demek ki.
Bu yüzden bu tür özel nesnelere yönelinir ve bunlar yok edilir. Aradaki bağ kırılır, hayalet hop olması gereken yola.
Kamaa 124 YIL ÖNCE1YANITLA
TubaWin
bütün sezonları baştan izleyinceye kadar bende fark etmemiştim Emoji
TubaWin 122 YIL ÖNCE1YANITLA
BeaTris
Bence de sacma olur ki zaten oyle olsa bence 5 sezon beklemezlerdi
BeaTris 102 YIL ÖNCE1YANITLA
Shenko
Seytanlar tuzdan etkilenmiyor diye biliyorum,hayaletler tuzdan etkileniyor.Seytanlar kutsal sudan zarar görüyolar,ayinde bedeni terkediyolar.
Shenko 264 YIL ÖNCE1YANITLA
hunterme
Başları derken Kafalarından değil Dick Roman'dan bahsetmiştim Emoji
hunterme 194 YIL ÖNCE1YANITLA
Daha fazla yükle