KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Supernatural formu "Sözlüğe" dönüşün...

LİKEMGMT Seviye 72

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 639 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Auwlano
Forumun sözlüğe dönüşmesi ve herkesin istediğini yazması.. Şu an ki durumdan neyi farklı ki? Yorumlama sistemi mi? Cevap vereyim, istediğin bir konuyu en iyi cevaplayabileceğin yorum atma sistemi burada bulunuyor. Ne eski MyBB siteleri gibi iç karartan ne de sözlükler gibi boğucu reklamlardan okunmayan bir site. Neyi farklı özgür düşündüğünü yazman mı kısıtlanıyor. Biz burada insanların her türlü konuyu açmasına izin veriyoruz. Her konu konuşulabilir. Ama 'konuşmak' kelimesini kavgacı tartışmak, slogan atmak, konu altında kendini ifade edemeyip de dök içiniye oraya buraya atar gider yapmak. Maalesef, her şeyi özgürce konuşacak duruma gelememişlerimiz var. Bu konuyu açtın karşı çıktım ama senin fikrini ezmedim. Düşündüğümü söylerken bu satırları bana 'cevap' verebilecek anti-tez oluşturabileceklerin okuma ihtimaline göre yazdım. Bir özgürlüktür 'gidiyor.' (!) Klavyeden yazarken bileklerimizde kelepçeler yok. Olmadı da. Kandilin de hayra vesile olsun, Allah günahlarımızı affetsin.
Auwlano 862 YIL ÖNCE9YANITLA
orfw
Kadir gecesini kutlayarak müminleri yanına toplamayı amaçlamışsın gözümden kaçmadı Emoji

Şaka bir yana auwlano ya katılıyorum ayrıca sözlüğe dönüştürülmesi hem zahmetli hem de forum ne güzel geçinip giderken biraz gereksiz ama sözlük açar buradakileri davet edersen ve sözlük formatını foruma çevirmezsen alternatif olarak hoş olabilir
orfw 82 YIL ÖNCE0YANITLA
SenaWinch
süpernatural aynen
SenaWinch 152 YIL ÖNCE0YANITLA
LİKEMGMT
LİKEMGMT 722 YIL ÖNCE0YANITLA