KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Supernatural' da en sevdiğinizi düşündüğünüz bir bölüm var mı?

littlepie Seviye 29

SERBEST KÜRSÜ

4 yıl önce - 618 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Zatarra
Bütün bölümleri harika tabiki ama önceliklerimi söylemek gerekirse:something wicked,playthings,a very supernatural christmas,scarecrow,faith,houses of the holy,mystery spot,no rest for the wicked,lazarus rising,monster movie,after school special,frontierland,LARP and the real girl,swan song,home,roadkill,the song remains the same,the french mistake.
Diğer favorilerim:
phantom traveler,folsom prison blues,bad day at black rock,the rapture,the real ghostbusters,sam,interrupted,hammer of the gods,my heart will go on,the man who would be king,meet the new boss,death's door,time after time,The Girl with the Dungeons and Dragons Tattoo,A Little Slice of Kevin,Hunteri Heroici,as time goes by,sacrifice.
Şimdi farkettimde bütün bölümleri yazmışım nerdeyse.Napim bütün bölümleri birbirinden güzel.Toplam 175 bölüm var.Ben de 35 bölüm yazmışım hiçbir şey aslında.:D
Zatarra 614 YIL ÖNCE1YANITLA
Dexter
Dızıde tek 2 kere ızledıgım bolum Deanın Salı gunlerı oldugu bolumdu ama 5. sezon fınalını 10 kere ızlemısımdır son kısmını kararsız kaldım o zaman 1. sezon fınalı dıyelım.
Dexter 274 YIL ÖNCE0YANITLA
-Khaleesi
Gabriel'ın olduğu bölümler desem doğru olur sanırım.
-Khaleesi 754 YIL ÖNCE0YANITLA
Jerk
Aynen bende Gabriel'in olduğu bütün bölümleri çok seviyorum birde 3x3, 5x22 ve 6x15'te diğer sevdiğim bölümlerden birkaçı..
Jerk 334 YIL ÖNCE0YANITLA
ArchDemon
Yellow Fever. Dean'in halleri ve sonundaki şovu beni cidden etkiledi çok seviyorum o bölümü. Ayrıca 5. Sezon full neredeyse.
ArchDemon 54 YIL ÖNCE0YANITLA
aysenur.
5. sezon 19. bölüm süperdi favori bölümüm Emoji
aysenur. 84 YIL ÖNCE0YANITLA