KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Supernatural: Bloodlines’ın oyuncuları belli oldu!

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

3 yıl önce - 11B okunma


Supernatural: Bloodlines’ın düzenli oyuncuları belli oldu. The Vampire Diaries’ten tanıdığımız Nathaniel Buzolic, Chicago’yu yöneten yaratık türlerinden uzun yıllardır insan gibi yaşayan şekil değiştiren David Hayden'ı canlandıracak.Skins’ten tanınan Lucien Laviscount ise polis akademisinde staj gören ama nişanlısının bir yaratık tarafından öldürülmesi sonucu yaratık avcısı olan Ennis Roth adlı karakteri canlandıracak. Ayrıca Ennis dizinin ana karakteri.Pretty Little Liars'tan tanınan Sean Faris, Chicago'yu yöneten yaratık türlerinden varlıklı Durant ailesinin şekil değiştiren Hayden ailesine düşman olan yakışıklı kurtadamı Julian Durant'ı canlandıracak.Heroes'tan tanınan Danielle Savre, şekil değiştirenlerin lideri gibi davranan Margo Hayden adlı karaktere can verecek. Margo eski bir punk rockçısıdır, tutumsuz kardeşinin (David) dönüşü onun için tehdit oluşturmaktadır.Yine The Vampire Diaries'ten tanınan Stephen Martines, dedektif Freddie Costa'yı canlandıracak. Freddie hayatından bıkmış bir polistir, yeni avcımız Ennis'e akıl hocalığı yapmaktadır. Ayrıca gizlice tüm yaratık türlerinden para alıyordur.Arrow'da ve Supernatural'ın "Time After Time" bölümünde oynamış olan Melissa Roxburgh, Violet Durant adındaki bir kurtkadını canlandıracak.Yine Pretty Little Liars'tan tanınan Bryce Johnson, Saul Lassiter adındaki Chicago'yu yöneten yaratık türlerinden birini canlandıracak.

Tüm karakterler de Bloodlines’ın ilk bölümü olacak olan Supernatural’ın 29 Nisan’daki bölümünde görünecek. Bloodlines mafyavari yaratık türlerinin Chicago’yu yönetmesini ve yeni avcımız Ennis Roth’ın şehri doğaüstü varlıklardan temizlemeye çalışmasını konu alacak.
YORUMLAR
Kayahan
O kadarda oyuncu kadrosuna kendimi sokmaya çalışmıştım ama Emoji (( Neyse artık 3. diziye kısmet olursa
Kayahan 443 YIL ÖNCE4YANITLA
Gizem
Yan dizinin ilk bölümü olacak olan Supernatural 9x20'nin oyuncu kadrosu Emoji
Gizem 943 YIL ÖNCE3YANITLA
sinemgfb
Allah aşkına bu ne, ergen dizisi gibi..
Olmamış bu ya, konusu olmamış, karakterleri olmamış, oyuncular hani biraz ama.. Ya yok bunu supernatural spin off olarak yayınlamasınlar.. Bunu böyle günümüzün gençlerinin takip ettiği tıvaylayt türevi dizilerinden başka bi isimle yayınlasınlar.. Kripke nasıl çıldırmamış bu konuyu okuyunca!
sinemgfb 753 YIL ÖNCE2YANITLA
TheKing
anaaa kol mikaelson Emoji
TheKing 893 YIL ÖNCE2YANITLA
Kayahan
Freddie bir nevi Bobby beyler, ilk sezonu bitiremez ölür bak burada Kayahan söyledi dersiniz
Kayahan 443 YIL ÖNCE2YANITLA
aryemu§
Freddie'ye çok küfür edilecekmiş gibi hissettim nedense. Emoji
Margo'nun güzel görüntüsü altında ya temizlik var ya şeytanlık. Emoji
aryemu§ 493 YIL ÖNCE1YANITLA
katildans
Fringe den tanıdıgımız Olivia Dunham, çılgın bilimadamı Walter Bishop ve Peter Bishop uyarlasalar bu diziye ne iyi olurdu:)Diziyi görmeden ön yargıyla bakmak istemiyorum ama oyuncular biraz daha iyi seçilebilirdi.
katildans 463 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Oyuncular son derece tanıdık simalar. İlk başta bir hüzünlenmiştim Jared , Jensen olmadan kan bağı olur mu diye. Ama Melissa Roxburgh, Lucien Laviscount gibi sevdiğim kişileri görünce haydi bakalım dedim. Heyecanla bekliyorum yan dizimizi Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
Gizem
Diziye yeni bir oyuncu daha katıldı!Yine Pretty Little Liars'tan tanınan Bryce Johnson, Saul Lassiter adındaki Chicago'yu yöneten yaratık türlerinden birini canlandıracak.
Gizem 943 YIL ÖNCE1YANITLA
çağlakly
jensen yada jaredın eline su dökemez hiçbiri
çağlakly 23 YIL ÖNCE0YANITLA
desa
sean faris sevdiğim bir oyuncudur diziyi merak ediyorum umarım iyi olur
desa 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Castie!
eskisinin yerini tutamaz !
Castie! 83 YIL ÖNCE0YANITLA
HalitBedi
bir tek never back down daki cocugu tanıyorum basrolu baska canlandırmıstım kafamda Emoji
HalitBedi 43 YIL ÖNCE0YANITLA
frknbykr
w0w spr olcak hmn izlemem lazım
frknbykr 43 YIL ÖNCE0YANITLA
Kenshi
Dikkat etmemişim lan veya sonradan eklenmiş galiba bilmiyorum. Ehe Jack Tyler orada!, çok güzel izleyesim geldi şimdi Emoji
Kenshi 903 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem


Yan dizinin oyuncu kadrosu tamamlandı, Arrow'da ve Supernatural'ın "Time After Time" bölümünde oynamış olan Melissa Roxburgh, Violet karakterini canlandıracak.
Gizem 943 YIL ÖNCE0YANITLA
Poned.
Ehehe TWD'dan Şımarık Kol...
Bu dizi nasıl ilerleyecek çok merak edıyorum...
Poned. 323 YIL ÖNCE0YANITLA
clarays
Yan dizi olacağı belliydi zaten cok fazla acik kapı bırakmışlardı konu orijinal değil ama konuyu güzel ele alırlarsa belki tutar
clarays 102 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem
Dizi iptal edildi. Bilgilerinize...
Gizem 942 YIL ÖNCE0
thebtchez
bunların hiçbiri spnden deilkiiiiiiiiiii
thebtchez 63 YIL ÖNCE0YANITLA
btlsu
harbiden de KOL Emoji
btlsu 33 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle