KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Supernatural Bestseller

Lucitiel Seviye 69

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 700 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Rihastle
1. sezonda en sevdiğim bölümler; 5.Bloody Mary ve 15.The Benders Emoji
2. sezonda en sevdiğim bölümler;17.Heart ve 21.All Hell Breaks Loose Emoji
3.sezonda en sevdiğim bölümler;5.Bedtime Stories ve 11.Mystery Spot hiç kuşkusuz herkesin en sevdiği bölümdür Emoji dffh
4.sezonda en sevdiğim bölümler;1.Lazarus Rising ve 22. Lucifer Rising Emoji
5.sezonda en sevdiğim bölümler;6. I Believe The Children Are Our Future ve 22.Swan Song beni ağlatan bir bölüm oldu omg Emoji O
6.sezonda en sevdiğim bölümler;2.Two And A Half Men ve 17.My Heart Will Go On:)
7.sezonda en sevdiğim bölümler;9.How To Win Friends Bobby:(( ve23. Survival of the Fittest Leviathanların sonu asjdj
8.sezonda en sevdiğim bölümler;1.We Need to Talk About Kevin ve23.Sacrifice.
9.sezonda en sevdiliğim bölümler;5. Dog Dean Afternoon (yav arkadaş bi adama herşey mi yakışır ulan Dean ajsdj) ve23. Do You Believe in Miracles.

Gerçeği söylemek gerekirse bütün bölümlere ayrı ayrı sempatim var ama bunlar bi başka ya jasfjajd

EDİT:Sizinde böyle yapmanız gerekiyormuş.Merve ablamın yorumu pek açıklayıcı değil ise benden kopya çekin fgj
Rihastle E3 YIL ÖNCE2YANITLA
Lion
Of bee... Ben şimdi roman yazarım burda canımlar, okuyun ve görün;

1.Sezon: Benim burdaki favorim (Dean sağolsun); 1/4 Phantom Traveler... Neden mi?; Ya o Dean'in uçaktan korkuşu yok mu, o uçak düşerken Dean'in hali gözümün önüne gelir hep, ben gülme krizine girerim. Çoğu arkadaşıma da bu sahneyi anlatıp onları bıktırdığım doğrudur... Emoji
1.sezondaki diğer bi favorim ise; ilk sezon finalimiz olan 1/22 Devil's Trap... (Bu bölümün başında çalan müzik çok hoşuma gitmişti )

2.Sezon: Gel de 1.bölüm deme... 2/1 In My Time of Dying... Bi kere Dean'in durumu ağırken Sam'in getirdiği kelime oyunuyla konuşmaları aklımda kaldı, sonra John'un Dean'i kurtarmak için kendini feda etmesi, en son olarak da Sam'in kahve getirirken babasını yerde bulduğu o sahne beni benden aldı...
2.sezondaki diğer beğendiğim bölüm; Ya.... Tamam, şimdi hatırladım o Sam'in bıçaklandığı bölüm yok muydu, o son sahne mahvetti beni arkadaş ya. (Bunu yazarken yapılır mı bu arkadaş... İnternetten arkadaşımın bana yaptığı espri; Cass sesini beni Deanle... ) 2/21 All Hell Breaks Loose, Part 1 ; Sırf o son sahne için...

Dean: Sana ben bakacağım. Bu benim işim değil mi? Benim baş belası kardeşime dikkat etmek... Emoji

Hee, bi de Sam'in annesinin ölümünün bi kısmını görmesi... TABİİ SEZON FİNALİNDE DEAN ve SAM'İN SARILIŞINI UNUTMAMAK LAZIM.

3.Sezon: Ya şu 3/11 Mystery Spot'e oyumu veriyorum... Meşhur şu Sam'in her uyandığında Salı gününü yaşaması ve sonunda Dean'in ölmesi... Hepsi tamam, iyi, hoş da kardeşim; piyano nedir arkadaş? Dean'e piyano bile düşmüş Emoji
3.sezondaki diğer favorim; Anneee, sezon finali . 3/16 No Rest for the Wicked; Malum siz de bilirsiniz, konular biribirine güzel bağlanmış bu bölümde... O son sahnede Dean'in cehennem köpekleri tarafından ısırılış var ya, o Sam'in çaresizliği, o Dean'in bağırışı of bee... Emoji Sonra da Dean'i cehennemde görüyoruz zaten.

4.Sezon: Cass, Cass, Cass... Onun ilk ortaya çıktığı bölümü herkes benim gibi favorisi bulur elbette Emoji 4/1 Lazarus Rising'i tek geçerim...
4.sezondaki diğer favorim ise; Carry on Wayward Son efsanesinden bir alıntı daha, Sezon Finali... 4/22 Lucifer Lising; Lilith'in son mühür olması cuk oturmuş bence... Lilith'i öldürürken Sam'in gözleri siyahlaşmıştı onu bile hatırlıyorum... DEAN'E DAHA ÇOK YAKIŞIYO Emoji (Yellow Fever gerçeği var bi de… 4/6)

5.Sezon: Komple 15-20 tur yaptığım bi sezondur kendisi… Canımın içidir bu sezon, o ne güzel sezondur …
Aha bi bölüm söyleyebilirim şimdi, mesela 5/8 Changing Channels demesem OLMAZ. Daha başlangıçta gülmeye başladım Emoji Motorsikletlere ölüyoruz zaten Emoji

Dean: Daha büyük bi ağza ihtiyacım olacak. (Her neyse, bu bölümü çok seviyorum dostum.)

5.sezondaki bütün bölümler benim favorimdir dostum, fakat favorim diyebileceğim iki bölümden ikincisi de; 5/22 Swan Song; Şu anda buraya yazarken bunu, sayamadım neyse, çok izledim çünkü. İzliyorum şu anda anladınız siz. Çok iyi bi bölüm, çok iyi hakkı verilmiş bi sezon finaliydi...

6.Sezon: 6/15 The French Mistake; Sen nasıl bi bölümsün ya… Bu kendi halleri falan çok iyidi bu bölümde. Misha’nın tweeti beni öldürdü Emoji

Diğer bi beğendiğim bölüm ise… Aha da buldum, 6/14 Mannequin 3: The Reckoning. Sanırsam bundan bi önceki bölümde Sam cehennemi görmüştü, Dean çok korkmuştu Sam bayıldığında ya… Bu bölümü beğenme sebebim komik bulduğum Dean’i Impala’nın kovalayışı.
Dean: Bebeğimi rahat bırak, onun bununla bi ilgisi yok Emoji

7.Sezon: Tamam tamam, tabii ki de en çok güldüğüm bölümlerden biri olan 7/8 Time For a Wedding her türlü Emoji Ya o bölümde çok gülmüştüm, Sam “Aşık oldum” dediğinde Dean’in haline yarıldım Emoji (Bence bi daha bi bakmalısınız ona)

Bi bölüm daha var ki bu sezonda, çook çook üzüldüğüm bölümlerden biri diyebilirim. Bobby’nin ölümü desem… 7/10 Death's Door.

Bobby: Gerzekler. (İdjits.)

8.Sezon: Direk Charlie’nin olduğu bi bölümden başlayayım. 8/11 LARP and the Real Girl; Bi an kendimi Game of Thrones izliyo gibi hissetmiştim yalan değil Emoji

Hepimizin bildiği gibi arkadaşlar bi bölüm daha var ki, Carry on Wayward Sooooonnnnn!!!! SEZON FİNALİ Emoji Bu sezon finali çok çok çok çok iyidi, bölümün isminden belli olmuyo muydu zaten… 8/23 Sacrifice; Gene mi Sam’e “feda ettik” diyesim geldi de neyse Emoji Bu bölüm tam 5.sezon finali tadındaydı bence…

Dipnot: Sam’in testlerinin olduğu tüm bölümler izlenesiydi bence.

9.Sezon: 9/1 I Think I’m Gonna Like It Here; Bu bölümü sırf duygusallık açısından beğendim desem yalan olmaz. O Dean’in gidip meleklerden yardım istemesi çok iyidi kabul. O sahne hayla aklımda… Hee bi de, Cass’in durumu içler acısıydı yahu. O nasıl bi su içiş şeklidir Emoji Bide Cass’in trençkotundan ilk kurtuluş sahnesi bu bölümde olmuştu Emoji Emoji

Diğer bi bölüm ise tartışmasız 9/23 Do You Believe in Miracles; Neden mi? Bi kere Carry on Wayward Son var, Dean’in ve Sam’in o duygusal sahnesi desen var, Dean’in o siyah gözleri , tamam o da var. E bu bölümü beğenmemek olur mu hiç!!!

Dipnot: O duygusal sahneyi izleyince 2/21 aklıma geldi lannn! Yazdım yukarda da o bölümü zaten o 1 bu 2. Emoji

Her neyse millet benim ellerden bu kadar. Hadi millet, ışınlanmıyo muyuz 8 Ekim’e? “COME ON!!!!” (Çok yazdığımın farkındayım, %80’iniz üşengeçlikten okumayacaktır eminim)

Konu çok iyi bi konu bence, bütün anılarım depreşti OMG.
Lion 473 YIL ÖNCE2YANITLA
Juu
1. sezon 7. bölüm Hook Man'de cidden korkmuştum. Yani hikayesi falan cidden korkutucu gelmişti bana :') Onun dışında her sezonun sezon finalinde ayrı şok yaşamışlığım vardır. Bu yüzden bir de 22. bölüm Devil's Trap diyorum.

2. sezon 16. bölüm Roadkill'in kurgusu çok farklı ve değişikti. Sanırım sezon finali dışında o bölüm benim favorim olacak :')

3. sezon'da tadından yenmeyecek bir çok bölüm var. 3. bölüm Bad Day at Black Rock, 8. bölüm A Very Supernatural Christmas, ve tabii ki de 11. bölüm Mystery Spot. :')

4. sezon zaten Cass'in geldiği sezon. 1. bölümden başlayayım. özellikle 6. bölüm Yellow Fever, ve tabii ki sezon finali. Lucy'nin gelişi. :')

5. sezon benim favori sezonum olduğu için onun hakkında ne yazsam boş. Her bölümü ayrı ayrı seviyorum. Hepsi birbirinden güzel çünkü. O yüzden burda bir değişiklik yapıp hepsi diyeceğim. :')

6. sezon, açıkçası benim biraz sıkıldığım bir sezondu fakat 11. bölümde ölüm kalbimi fethettiği için ve 15. bölüm The French Mistake'in yeri tamamen farklı. :')

7. sezon 1. bölüm Meet the New Boss tabii ki de, yine ölüm var, :') Bir de 8. bölüm Season 7, Time For a Wedding'de baya gülmüştüm Sam'in hallerine Emoji

8. sezon 17. bölüm Goodbye Stranger'ı çok severek izliyorum, yine de tam bütün bölümlerini hatırlayamıyorum ama 8. sezon da cidden güzel bölümlerin yer aldığı bir sezon idi.

9. sezon işlerin iyice iyice karıştığı sezon, Metatron'un olduğu her bölüm heyecanlı oluyor, bir de Dean'in mühürü aldıktan sonraki olan olaylar falan insan izlerken tırnaklarını yiyecek kadar var. Emoji Ama en çok güldüğüm bölüm olarak 5. bölüm Dog Dean Afternoon'u söyleyebilirim.

Şimdilik benden bu kadar daha düzenlerim burasını yazmadığım bir çok bölüm var. :') Konu için de emeklerine sağlık!
Juu 783 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Benim bestseller'im ise şu şekilde :

1.sezon : 5.Bölüm Bloody Mary. Etkilenmemek ne mümkün. Aynaların önünden geçmeye korkmuştum.16.Bölüm Shadow. o da epey iyi bir bölümdü, tek bölümlük te olsa Daeva'yı görmüştük.
2.sezon : 1.Bölüm In My Time Of Dying. John Winchester'ın babalığının gözler önüne serilmesi. İnsan nasıl etkilenmez ki öyle bir fedarkarlıktan Emoji
. Bir diğeri de 17. Bölüm Heart. Özellikle son sahnelerinde içim burkulmuştu Dean'in o ağlamasına.
3.sezon : 3.Bölüm Bad Day At Black Rock. Meşhur tavşan ayağı bölümü ''I lost my shoe'' bu sahneyi nasıl unutabilirim efsaneydi Emoji . 16.Bölüm sezon finali ise No Rest For The Wicked, cehennem köpeklerinin gelmesi ve Dean'in cehennemdeki çaresizliği.
4.sezon : 1.Bölüm elbette Lazarus Rising. O mezardan çıkış. Castiel'ı ilk görüşümüz ve pek çok şeyin ilkini bize yaşatan bölümdü. Ve 19.Bölüm Jump The Shark, küçük kardeş Adam'ın görünüşü o içlerindeki garip duygular Sam'in saflığı, Dean'in kıskançlığı ve bilmiyorum duygu yoğunluğu bol bir bölümdü ve hep sevmişimdir.

Şimdilik diğer sezonlara edit diyorum. Devam edicem Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE0YANITLA