KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Supergirl

Pie! Seviye 91

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 866 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Pie!
Bölüm gibi trailer yayınladı adamlar, her neyse Smallville gibi olucak bu dizide ama daha komedi ve duygusallık ağırlıklı galiba. Umarım Arrow / The Flash evreninde geçer hoş olabilir o zaman dizi ama biraz zor gibi duruyoro o mevzuda. Efektleri filan güzel olmuş beğendim son olarak bu dizide Clark Kent oynayacaksa kesinlikle Tom Welling olmalı.Edit: Yeni yayınlanan posteride şuraya ekleyeyim.
Pie! 912 YIL ÖNCE2YANITLA
River
Şu sıralar yeni çıkan diziler nereler olacak diye hiç takip edemiyordum, haberi görünce sevindim doğrusu. Smallville'den sonra başka bir süper kahraman dizisine başlamamıştım. Başlamış olsam da sarmamış yahut çeşitli nedenlerle diziyi bırakmıştım. Arrow'a Oliver esmer olmaz, çizgi roman ve Smallville'de sarışındı diye, Agents ile Gotham'ı da bambaşka nedenlerle... Lâkin Supergirl'ün haberini alınca içimi sevinç kapladı demesem yalan olur, belki de Superman'e olan hayranlığımdan olsa gerek. Bu bahar merakla beklediğim yapımlardan biri olacak Supergirl, umarım sevincim havada kalmaz. Teşekkürler. Emoji
River 562 YIL ÖNCE1YANITLA
Castiel#
Dizi fena değilde supergirl'ü kimse tanıyamaması çok saçma olmş...
Castiel# 941 YIL ÖNCE0YANITLA
Assassin#
Dizi güzel iyide kız bi gözlüklerini çıkarıyor kimse tanımıyor onu başladığımdan beri saçma buluyorum Emoji Daha yolu var ama ilk sezona göre güzel gidiyor bakalım Emoji
Assassin# 411 YIL ÖNCE0YANITLA
Eurus
Ben pek beğenmedim maalesef Emoji Emoji
Eurus 631 YIL ÖNCE0YANITLA