KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Styne Ailesi Kitaplığı

Lucitiel Seviye 69

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Juu
Bence tek tük kalmıştır yani bir kaç kişi ama onların da intikam alması için uzun süre geçmesi lazım bir de 11.sezonun Karanlık'ı gelince kafalarını kaldıracak zaman bulamayacaklar diye düşünüyorum fjskslf
Juu 782 YIL ÖNCE3YANITLA
Leamy
Bence karanlık o kadar kötü olacak ki, nasıl leviathan ları veya ölümü durdurmak için crowley, cass, kardeşler, bobby falan hep birlikte çalıştılar, aynı onun gibi bir birleşme olacak.
Lucifer'ın bile işbirliği yapabileceğini düşünüyorum Emoji
Leamy 702 YIL ÖNCE3YANITLA
Sartikan
Bunlar demiyormuydu biz dünyanın her yerinde yayılmış bir örgütüz diye 2 bölüme harcamazlar herhalde diye düşünüyorum.
Sartikan 22 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Bende size katılıyorum, aile dünyanın en eski ailelerinden biri ve ellerinde kimbilir hangi değerli eşyalar var. Umarım yapımcılar 11.sezonda da bu aileyi unutmazlar.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1
Yusuf
Yok ya sanmıyorum bence Metatron yazıcı melek olduğu için onun bir bildiği vardır.
Yusuf 992 YIL ÖNCE1YANITLA
mel_ih
Öncelikle konuyu sevdim. Bence ölmemiş üyeleri vardır ailenin ellerinde kaynak olmasını da muhtemel görüyorum ama onların yardım edeceğini sanmıyorum bunun yerine karanlık hakkında bilgi olan o kaynağı bizimkiler onlardan çalabilir.
mel_ih 352 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Karanlık bir de bakmışız Styne ailesi çıkarmış. Belli mi olur, bu diziden, kurgudan herşey beklenir.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE0
iamangel1
Karanlıkla ilgili ellerinde herhangi bir ipucu var ise vay Winchester kardeşlerin hallerine
iamangel1 212 YIL ÖNCE0YANITLA
deanmonw.
Karanlıkla savaşmak için el feneri kullanıcaklar bence xD ya da colt karanlığı öldürebilir belki olmadı ölümün tırpanını soksunlar gebersin Emoji
deanmonw. 22 YIL ÖNCE0YANITLA
Tunrida
kalmışs bile bence bu adamların zerre bitaraflarında olmaz ne olduğu amannn diyerek lego birleştirircesine insan birleştirmeye devam ederler hayat onlara güzel kafa mis..
Tunrida 192 YIL ÖNCE0YANITLA
Mel-sin
2 bölümde harcanmaları çok saçma olmuştu bence. Daha fazla bölümü hak eden bi aileydi. Ki üzerinde çok durulmadı sadece tanıtım amaçlı birkaç bölüm yaparak giriş yaptılar. 11.sezonda tek konunun karanlık olmayacağını ve dünyaya yayılmış bu iki kalpli bilmem kaç kollu insanlarla da uğraşacaklarını düşünüyorum.
Ve zaten ölüm, tüm melek ve şeytanlar + Tanrı hep birlikte savaşıp kapatmışlar. Ki bu sefer insanlık için olmasa da kendi kardeşleri icin Luci'nin de çıkacağı söyleniyor. :-)
Mel-sin 52 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucifer#
Farketmez dean sıkar kafalarına Emoji
Lucifer# 232 YIL ÖNCE0YANITLA
jjkansas
Bence ailenin geri kalan üyeleri karanlığın tarafını seçebilir intikam almalarinn tek yolu olarak ve onun dışında lucifer den metatrona rowena dan crowley e herkes birlesicek karanlikla savaşmak için
jjkansas 92 YIL ÖNCE0YANITLA
forgotpie
Bence mother of everything gibi sıkıcı bi sezon yaratığı olucak ama siz bilirsiniz
forgotpie 72 YIL ÖNCE0YANITLA
Moira#
Bence tek tuk kalması saçma olur. Çünkü olayların oldugu zaman ailenin en eski zamanlara dayandıgı ve tüm dünyaya yayıldıgı hakkında bilgiler verilmisti. Bu yüzden winchester kardeşler karanlıkla ugrasırken farklı planlar yapıp onları zayıf noktalarından vurmak isteyebilirler , hatta onlara karsı karanlığın tarafına geçip onlara karsı durabilirler. Tabi ki karanlık kadar güçlü bir gücün karşısında zıt tarafların (melek , şeytan , avcılar , styne ailesi vb) birleşebilicegi de olasi bir durum.
Moira# 462 YIL ÖNCE0YANITLA