KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

spn de oynasaydınız nasıl bır karakterı canlandırmak ısterdınız???

eda54 Seviye 19

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 380 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Metatron6
Bende kafamda bir karakter oluşturdum seninki gibi.Adı Gatanriel.Benim karakterim bir melek ancak onu diğerlerinden ayıran tek özelliği Tanrı'nın yarattığı tüm varlıkları sorunu ne olursa olsun (Ölüm bile dahil) iyileştirebiliyor yada diriltebiliyor.Ancak diğer yandan da tüm varlıkları ne olurlarsa olsun öldürebiliyor (Tanrı hariç) ve ölümsüz.Ve bir başmelek (Ama bilmiyor).Bu melek Bobby'nin öldüğünden haberdardı (Bilirsiniz 7. sezonda Bobby öldü) ve kardeşlere yardım etmesi gerektiğini düşünerek Bobby'i diriltti.Bobby'nin şüpheli geri dönüşünü kardeşler araştırırken Gatanriel Sam'e gözükür.Sam ondan şüphelenip testler yapar ve o itiraz etmeden testlerin hepsini geçer.Testleri geçip Sam'e durumu anlatır ve o sırada Castiel gelir ve ondan bahseder,bu sayede Gatanriel'e olan güvenleri daha da artar.Zaman geçtikçe Dean ve Sam'in arası Gatanriel ile daha da iyi olur.Sam'in zihnindeki duvar kalkınca Gatanriel Sam'e yardım için gelip zihnine girdiğinde Lucifer ile irtibata geçer ve Lucifer ona onun bir başmelek olduğunu ve Michael'dan bile daha güçlü olduğunu,kardeşlere yardım etmek yerine kendisine yardım ederse ona istediği herşeyi ve Cennet'i vereceğini söyledi.Ama o Lucifer'i dinlemedi ve Sam'e yardım ederek kafes ile ilgili anılarını zihninden sildi.Her ne kadar Lucifer'e güvenmesede derinlemesine bir araştırma yapıp kendisi ile ile ilgili bilgi toplamaya çalıştı.Bilgi toplamayı başaramayan Gatanriel bütün yaşam gücü ile Tanrı'ya yalvardı ve ondan gerçeği öğrenmek istedi.Hatta öyle yakardı ki yalvardığı bölgeye yakın yerlerde yaşayıp ölüm döşeğinde olan tüm insanlar aniden iyileşti.Tanrı,onun bu isteğini kabul ederek ona gerçekleri söyledi. Şimdi bir başmelek olduğunu öğrenen ve kafası iyice karışan Gatanriel ne yapacak?Kardeşlere yardım mı edecek yoksa karanlık tarafın en güçlü silahlarından birisi mi olacak?

Özellikleri : Kişiye sağ eli ile dokunursa onu diriltir yada hastalığını dindirir,sol eli ile dokunursa yokeder.Ölümsüzdür,evrendeki hiçbir silah onu yok edemez,sadece Tanrı'nın emri ile ölür.Ayrıca bir başmelektir.

Not:Diziye 7. sezondan sokmamın sebebi karakterin sırtına aldığı yükten artık yorulması ve 10 bin sene önce Tanrı'dan dinlenmeyi istemesi ve Tanrı'nın üstün hizmetlerinden dolayı ona bu ödülü vermesidir.Ancak cennet'te olan iç karışıklıklar ve Castiel'in kendini Tanrı ilan etmesi ve meleklerin çoğunu öldürmesiyle ortalığın karıştığını öğrenmesi ve artık oyuna dahil olması gerektiğini anlamasıdır.

Benimki bayağı uzun oldu,saygılar Emoji Emoji
Metatron6 222 YIL ÖNCE2YANITLA
esra08
Çok çok çok iyi bi avcı
esra08 263 YIL ÖNCE1YANITLA
paranoya
Ben bobynin kizi olmak isterdim hem cok iyi bi avci olurdum super olurdu Emoji
paranoya 82 YIL ÖNCE1YANITLA
Josepine
Ben charlie gibi bi karekter olmak isterdim bilgisayadan anlayan guclu iyi bir avci ve sam ve dean icin iyi bi karde ayrica cilgin ama guzel iste
Josepine 521 YIL ÖNCE0YANITLA