KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Spin Doctors

Pie! Seviye 91

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 542 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Suprime
Spin Doctorsu 90 ların şarkıları olur ya karma d.Ssd: İşte orda keşfetmiştik abimle SD:SD İsminide yazmamışlar bir sürü yol denemiştik bulmak için sD:Ss Büyük uğraşlar sonucunda şarkının adının two princes olduğunu öğrendik s::SDS: O günden sonra evde son ses spin doctors şarkıları falan dinleye başladık SD:sd:SD Baya zorlu bi yol sonunda bu kadar mükemmel bir grubu keşfettik sd:SD: Valla şahsen şarkılarını bayıla bayıla dinlerim ve kesinlikle tavsiye ederim sd:sd.ds.
Emeğine sağlık Ozan sd:SD Bu arada Ozan 'Şu anda ne dinliyorsunuz?' a alt alta two princesı paylaştığımızı unutmıcam sd:SDsd.
Suprime 723 YIL ÖNCE1YANITLA
Cleage
Konuyu açmadan önce tahmin ettim senin açtığını. Dün yine konuyu açan şahsın vasıtasıyla tanıştığım gruptur,şarkıları mutluluk depoluyor insanın içine. Sevdim yani,iyidir iyi. Tşq paylaşım ve öneri için.s
Cleage 563 YIL ÖNCE1YANITLA
Chazy
İlk önce müzik grubunun adına baktım sonra paylaşanın Ozan olduğunu görünce kesin güzeldir diyerek dinlemeye başladım Emoji Şimdi sana kızasım var Ozan sen bana daha önce neden bu grubu da söylemedin ha :S Tamam neyse -unutmuş- olabilirsin belki Emoji Neyse dinlemeye başladım veee sevdim güzel ellerine emeğine sağlık Ozan Emoji Her zaman müzik zevkinin ne kadar iyi olduğunu göstereceksin değil mi Emoji Teşekkürler teşekkürler Emoji
Chazy 683 YIL ÖNCE1YANITLA