KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Spartacus: Blood and Sand

Wolf's Seviye 7

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

6 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
S.Winch.
Bu dizi de mükemmel bir şey. Liam'ın Andy'nin yerini tutamadığı doğru ama o da çok başarılı oynadı bence. Ben Crixus hayranıyım, hele ki son savaş konuşmasında ''What lies beneath your feet'' diyişindeki tonlama ve 3 kez ''Shall we begin?'' demesi hafızamdan silinmiyor, ne kadar izlesem doyamıyorum Emoji . Sapık sahneleri çok olsa da izlenmeli diyorum ben, zaten diziyi izlerken o sapık sahneleri görmüyorsunuz artık, geçse de konuya gelseler diyorsunuz. Bir tarihçi olarak da ayrı bir ilgi ve hayranlık duyarım Spartacus'a, gerçekten çok yüce bir ayaklanma başlatmıştır. Tek kelime ile ''harika'' bir yapım. Ayrıca dizi zaten bitti, Spartacus'ın hikayesi böyle bitiyor yani ancak Caesar'ın yükselişini konu alarak devam etmesi gündemdeymiş.
S.Winch. 84 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
dizi güzel de yeni spartacus olmadı duyguyu yaşatamadı. zaten bi yerde bu sezon son sezon diye okumuştum isabet olmuş
MerveS 595 YIL ÖNCE0YANITLA
CupCake
Şu sıralar devam ettirdiğim dizilerden + evde yalnızken izlenecek dizi listemin ilk sırasında! Efektleri çok hoşuma gider, ayrıca finalin hakkını iyi veren nadir dizilerden biri (ilk iki sezonu ve finali izlediğim doğrudur Emoji ) , çok iyidir iyi.
CupCake 803 YIL ÖNCE0YANITLA
TheKing
Andy'i unutamadık be o her zaman Thekoles'i katledip yağmur getiren olarak aklımızda kalacak ama Liam reyiz de aklımızda büyük komutan ve şu unutulmaz efsane repliğiyle aklımızda kalacak
TheKing 892 YIL ÖNCE0YANITLA
Kenshi
En fazla özlediğim dizilerden. Çok efsane.
Kenshi 904 YIL ÖNCE0YANITLA
Caska
Keşke bitmeseydi dediğimiz bir dizi daha. Erken bitti ama bu diziye de bu yakışır. Gerçekten çok emek verilmiş, konusu mükemmelden bile öte bir dizi.
Caska 84 YIL ÖNCE0YANITLA
Liberty
Gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi gözümde özledim be spartacus cumartesi geceleri(cumada olabilir tam hatırlayamadım) cnbc-e'de yayınlanmanı özledim,ertesi günü arkadaşlarla bunun muhabbetini yapmayı özledim Emoji
Liberty 623 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
yukarıda yazdığımı gördüm de son sezondan sonra yorum atsaydım daha farklı olurmuş her şey.
O son sezon neydi öyle her bölüm ayrı bir heyecan ayrı bir güzellik Andy den sonra alışması zor olmuştu ama bütün görselliğiyle son sezonda beni kendine yeniden bağladı dizi ama bitti artıkın yapacakta bir şey yok.

Ağladım mı evet bunda da ağladım finallerde nedense durduramıyorum kendimi hele ağlarken jenerikte en sonda Andy nin gözükmesi beni benden aldı ne kadar da özlemişim meğerse her neyse izleyen olursa final bölümünde dizi bitti diye hemen kapatmasın benden tavsiye Emoji

Çok güzel ve anlamlı bir diziydi bazı sahneleri görmezden gelerek izlendiğinde köleliğin getirdikleri olsun alt tabaka üst tabaka ilişkileri olsun çok sürükleyici bir yapım.

teşekkürler paylaşım için Emoji
MerveS 594 YIL ÖNCE0YANITLA
FORGaD
Keske devam etseydi dediğim dizilerden, özellikle spartacus öldüğünde ağlamıstım... Yağmur getiren..
FORGaD 503 YIL ÖNCE0YANITLA
Rozerin
Tek kelimeyle MÜKEMMEL bir dizi. Öylesine sürükleyici ki çok kısa zamanda bitirdim diziyi. Kalbimde yer etmiş bir dizi Emoji Favorim Agron.
Rozerin 484 YIL ÖNCE0YANITLA
JonSnow
Her nedense Batiatus'u cok severdim nedenini bilmiyorum.
JonSnow 103 YIL ÖNCE0YANITLA
Alimu
Bu dizinin efektleri ve senaryosu çok güzel.
Alimu 35 YIL ÖNCE0YANITLA