KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Southpaw

Yusuf Seviye 99

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 662 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Cleage
Konuya yorum yapılmamasının nedeninin vurmalı,kan akmalı,sıkıcı biyografik film tarzında diye önyargılandığından dolayı olduğunu düşünüp üzülüyorum. Zaten izlememin üzerinden saatler geçmiş olmasına rağmen üzüntüsü hâla üzerimde. Film üzüntülü zamanlarda izlenilirse en ağlamaz insanı bile ağlatır ki o zamanlarda izlemeniz tavsiye,ağlar rahatlarsınız falan. Benim çok hoşuma gitti. Doğkan'ın önerisiydi zaten,ben demeden aile bireyleri indirmiş iyki de. Herkes kendinden bir şeyler bulabilir diye düşünüyorum. Ben boksu hiç sevmem,spordan saymam diyebilirim ama son maçta benim bile nutkum tutuldu vallahi. İçimden yüz milyonlarca yorum yaptığım için uzatamayacak kadar yoruldum. İzleyin.

Bonus:
Cleage 562 YIL ÖNCE4YANITLA
Kenshi
Kaderini kontrol edebilirsin.
Kenshi 902 YIL ÖNCE2
Scarycrow
filmde uzay ya
Scarycrow 72 YIL ÖNCE0YANITLA
Şeyho
Müziği phenomenal boru mu? Nksbsn
Şeyho 392 YIL ÖNCE0YANITLA
mnemrl
Gordugum iyi oldu ben de ne yapsam diye dusunuyordum bu gece izleyim bari Emoji paylasan ve yorum yapan arkadasa vesile olduklari icin tisikkir idiyirim Emoji
mnemrl 692 YIL ÖNCE0YANITLA