KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Sosyal Deneyler,Farkındalıklar

Cleage Seviye 56

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 760 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Öncelikle bu güzel konuyu açtığın için teşekkür ederim kendi adıma. Sizlerle paylaşacağım bu video biz insanların görgüsüzlük yapıp kimi zaman birbirimizi çiğnediğimiz zamanlarda sıra nedir kural nedir tanımadan birçok saçmalık yaparken bu köpeklerin bizlere nasıl insanlık dersi verdiğini görüyoruz. İsimleri söylenmeden gelip yemek yemiyorlar ve sıralarını bekliyorlar. Helal olsun. Bu sevimli dostlarımızı eğiten de bir insan ama eğitilemeyen kimi zaman yine insan.

Lucitiel 693 YIL ÖNCE5YANITLA
ayseegul
Farkındalığa belki de en güzel örneklerden;
ayseegul 803 YIL ÖNCE4YANITLA
Lion
Ben bu ve bunun gibi konulara fazla hassasiyet gösteririm. Sonuçta ortaya konulan insan hayatı...

Not: Bazılarınıza çok sade, çok sıradan bir video gibi görünebilir fakat ben bilinçlenmemiz gerektiğini düşünüyorum. Belki bu konuyla alakası olmayabilir paylaştığım şeyin ama...


Lion 473 YIL ÖNCE3YANITLA
Cleage
Teşekkürler,gerçekten de çok güzel. Bir tane daha vardı,koymayı unutmuşum. Bu da yardımlaşmanın ve iyiliğin çoğalmasıyla ilgili. Bir nevi iyilik eden iyilik bulur'un kısa filmleştirilmiş hali.
Cleage 563 YIL ÖNCE2YANITLA
ayseegul
ayseegul 803 YIL ÖNCE2YANITLA
ayseegul
Kendimize kendi bakış açımız ve başkalarının gözünden biz temalıdır;
ayseegul 803 YIL ÖNCE2YANITLA
Cleage
Ön yargılarla ilgili.
Cleage 563 YIL ÖNCE1YANITLA