KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

sorun ben de mi?

River Seviye 56

BOBBY YARDIM HATTI

4 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ErdiDSC
Sanırım Chrome'dan aynı sorunu bende yaşıyorum Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE0YANITLA
ayhankuru
Chrome sürümüyle alakalı olabilir gibi en güncel sürümü kullandığınızdan emin olabilirsiniz..

Farklı işletim sistemlerinde deneme yaptım farklı sonuçlar çıktı belkide kişinin bilgisiyarına göre farklılık gösteren birşey.

Ve son birşey chrome Araçlar sekmesinden geliştirici araçlarını seçip aşağıdaki seçimi yapıp sonucu buraya yazmanızı istiyorum

ayhankuru 204 YIL ÖNCE0YANITLA
Suprime
Bende Chrome kullanıyorum ama bende bir sorun yok.
Suprime 724 YIL ÖNCE0YANITLA
ayhankuru
Bahsettiğiniz sorun bu şekildemi?
ayhankuru 204 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Chrome'dan sürümü güncellediğim halde üst paneli kullanamıyorum, zaten pek önemli değil, kanaatkar insanımdır bir tarayıdan açılıyor. Emoji Mozilladan falan normal olarak işlevini görebiliyorum, bir de dergi sorunum da halloldu önceden sayıları açınca beyaz ekran çıkıyordu şimdi girip bakabiliyorum, teşekkürler.
River 564 YIL ÖNCE0YANITLA
ErdiDSC
Aynen Ayhan abey kaçıyo böyle tıklanmıyo Emoji Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE0YANITLA
ayhankuru
Bende hiçbir sorun yok tarayıcıdada

ayhankuru 204 YIL ÖNCE0YANITLA
Aylinn
Aynı sorun benimkinde de var ya. İşin kötü yanı ben google chrome başka tarayıcı kullanmıyorum. Mozillo firefox falan yok yani bilgisayarımda.
Aylinn 164 YIL ÖNCE0YANITLA
ayhankuru
Tarayıcılarınızı güncel sürümü güncelleyin
Chrome'de sağ üstte bulunan menüden chrome hakkında kısmından yapabilirsiniz onun dışında sitedeki cache'den dolayı olabilir dün akşam sağ taraftaki kutu başlıkları gitmişti bendede büyük ihtimalle sizdeki bu sorunda cache yada sürüm kaynaklı olabilir
ayhankuru 204 YIL ÖNCE0YANITLA