KAYIT GİRİŞ

12x19

V6 sistemi hakkında merak ettikleriniz

spnturkey Ekip

ETKİNLİKLER & BULUŞMALAR

1 yıl önce - 10B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Bu konuya yeni yorumlara kapatıldı.
Yusuf
Takip ettiğimiz kişinin yorumlarını görüyorduk, O kalktı mı ?
Yusuf 991 YIL ÖNCE1
SüprDeliC
Öncelikleee büyükkkk bir TEŞEKKÜRLERR Emoji Emoji Emoji Emoji Bu siteyii çok seviyorum her yinilendiğinde kendi eksiklerini kapatıyoor Emoji Emoji Artık bugün kimin doğum günü kısmı yok sanırım ben göremedim var mı hala yoksa yok mu Emoji Emoji Emoji

Ve bir soru daha sormak istiyorum Emoji Emoji bildirim kısmını açıp gelen bildirime tıkladığımda açılmıyor boş bir sayfa çıkıyor nedeni nedir Emoji Emoji Emoji Emoji Emoji Emoji
SüprDeliC 741 YIL ÖNCE1
mervei
Merhaba öncelikle ve teşekkürler, yeni sistemle gelenler ve kısa sürede gelecek dedikleriniz benim beklentilerimin ötesinde memnunum o açıdan. Şu an için tek sorum düzenlemeyle gelir mi acaba demiştim; eskiden profil duvarında bir simgeye basıp hem kendimizin hem de başka bir üyenin tüm yorumlarını sırayla görüp okuyabiliyorduk. Son yorumların ve arama kısmında üye adı aramak dışında acaba öyle bir sistem gelir mi? Kullanışlı bir şeydi çünkü.
mervei 381 YIL ÖNCE1
HolyDemon
konu açarken resim yükleyemedim hata verdi
düzeltme butonu olmaması çok kötü oldu Emoji
HolyDemon 901 YIL ÖNCE1
HolyDemon
yenilemeyi bilmiyorum şimdi resim yükleyemiyeceğim
HolyDemon 901 YIL ÖNCE1
pandixorn
Dün bir konu yayınlamaya çalıştım fakat hata verdi sayfayı yenileyip tekrar denedim yine hata verdi bu sorun düzeltildi mi ya da düzeltilecek mi? Emoji
pandixorn 151 YIL ÖNCE1
twister
bölüm indirmek free mi? Emoji
twister 61 YIL ÖNCE1
nnurselin
hakan abi anasayfadan son yorumlara ulaşabiliyoruz ama sağ üst köşede yeni yorumlar kısmına tıkladığımda hata veriyo bide mobil kullanmaya ne zaman başlayabiliriz tarih verebiliyor musun?
nnurselin 691 YIL ÖNCE2
hasan17
eski sayaç saydı bitti site kapandı
bu yeni sayaçta sitenin kapanacağını mı bize gösteriyor hakan bey ?
hasan17 241 YIL ÖNCE1
Lucitiel
Hakancım merhaba, öncelikle yönetimce ellerinize sağlık.

Şimdi bu yeni sistem forum oyunlarını etkileyecek mi ? Örnek veriyorum alttaki üyeyi hangi zamana göndermek istersiniz ? veya alttaki üyeye soru sor tarzı oyunlarda yorum atıldığında alttaki üyeye sorulmamış, üstteki üyenin yeni yorumu alttakine sorulmuş gibi duruyor.
Lucitiel 691 YIL ÖNCE2
PsycoGirl
Arka plan değişecek mi acaba? Ne zaman değişecek?
PsycoGirl 471 YIL ÖNCE1
Daha fazla yükle