KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Sokrat ST

Dr.Owl Seviye 55

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Risus
Risus 882 YIL ÖNCE1YANITLA
Yusuf
Soko Samet abi adamın dibi parçaları zaten çok iyi Emoji
Yusuf 992 YIL ÖNCE0YANITLA
ayseegul
SokratST yeap!
Bir zamanlar sık sık dinlerdim her şarkısı vardı bilgisayarımda Beklenmeyen Misafir'iyle tanımıştım onu, öyle hatırlıyorum. Arada açar dinlerim sözlerini gerçekten çok beğenirim, kalitelilerdendir o da.
ayseegul 804 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Lise 4te bi arkadaşım sağolsun... Zoraki dinlerdim. Arada dilime dolanırdı nakaratları. Güzel sözleri var yalan yok ama bana ters biraz sanırım tarzı. Emoji
aryemu§ 494 YIL ÖNCE0YANITLA
Hopewell
Sokrat bana daha yiyecek çok ekmeği olanlardan biri gibi gelmiştir hep. Evet onun da kendi çapında bir kalitesi var fakat daha çok "duygusal mc" kalıbında sıkışıp kalmış gibi. Bazı şarkıları sadece beati güzel olduğu için dinlenir. Sürekli yeni birilerine aşık olup, sürekli onlar için aşk acısı çekmese kaplumbağa adımlarından kurtulup seri bir şekilde ilerleyebilir diye düşünüyorum. Dinleyiciyi bırak bağımlıları var adamın resmen. Paylaşım için teşekkürler.
Hopewell 574 YIL ÖNCE0YANITLA