KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Sohbet hak;

Zeysen Seviye 14

BOBBY YARDIM HATTI

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Antidote
Valla ben foruma ilk girdiğimde genelde pano veya herhangi bir konu açtığımda sohbette ç.içi oluyorum onun dışında benzer bir sorun sanırsam bende de var ya da Chrome kaynaklı Emoji .
Antidote 344 YIL ÖNCE0YANITLA
Teostair
Sohbet ayarlarında "çevrimdışı görün" demiş olabilir misin belki?
Tabii bu dediğim önceki sistemlerde vardı, v5 sisteminde öyle bir seçenek var mı bilmiyorum..
Teostair 384 YIL ÖNCE0YANITLA
sinemgfb
Çerezleri ve geçmişi silip deneyebilin..
Bak bakalım olcek mi yine? Emoji
sinemgfb 754 YIL ÖNCE0YANITLA
Zeysen
Çerez ve geçmişi sildim sorun aynı ie'da da aynı problem var hatta ie'da başka problemler de çıkıyor.Chrome kullanmayan arkadaşlar Mozilla mı kullanıyorsunuz bende yok da bakamadım
Zeysen 144 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Ben Chrome kullanıyorum ama öyle bir problemim yok şahsen. Hatta sohbet bölümünde çevrim dışı olmayı bir ara çok denemiştim. *tek meraktan. Emoji meğersem o olayda mobilden kaynaklıymış. alskdjaf*
River 564 YIL ÖNCE0YANITLA