KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Smallville

ceylan01 Seviye 7

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
River
Baştan söylemesi Spoiler içerir efenim.
Şu dizinin finalinde duygulandığım kadar başka dizide duygulanmadım desem yalan olur birde Seinfeld'im vardı fakat Smallville'in yeri ben de hep ayrıydı. Tom elimizde büyüdü resmen, çocuğun ısı bakışını nasıl kazandığı mı dersin, tüm lise hayatı boyunca meteor ucubeleriyle kapışması mı yoksa hangi kızı sevse bir şekilde onu tek ettiğimi. Gerçi ilk sezonlarda en çok Alicia'yı sevmiştim. Tabii o da Clark'ın gönül verip anlaştığı sayılı kişiler gibi göç edip gitmişti. Dizi bittiğinde kafayı feci takacağım için bir daha dönüp nostalji yapmamıştım ki bu Ağustos'un başına kadar. İki gün evvel yine final sahnesini izlediğimde Clark'ın Superman müziği eşliğinde tıpkı çizgiromanlarında ki gibi kırmızı mavi kostümüyle gördüğümde duygu seline kapılmıştım. Her ne kadar finali birazda trajikomik gibi olsa da, en çokta o kısmını sevmiştim. Darkseid'i yenmesinin yedi yıl sonrası hâlâ Lois ile evlenememesi de ayrı olaydı. Chloe'nin bile çocuğu olmuştu lan! Hoş, Clark'ın legion'ın yüzüğünü takıp Brainiac sayesinde geleceği gördüğü an nihayetinde Lois ile evleneceğini görmüştük. O da bana yetti.
Bir de baş düşmanımız Lex Luthor var! Sen neler çekmedin be Lex'im. Meteor' mu çarpmadı, yoksa arabayla bir köprüden mi düşüp, LuthorCorp'un deneyleri sırasında meteor ucubeleri haline gelen vatandaşlar tarafından saldırıya mı uğramadın. Ne geldiyse hep senin başına geldi fakat her bir şekilde ayakta kaldın. Tek kızdığım husus insan kardeşini öldürür mü? Tamam "bunu bana dönüşmemen için yapıyorum" dedin haklısın, ailenden kimsenin Luthor kanı taşıyıp gücün karanlık tarafına geçiş yapamadığı kalmadı. Tess'te başında Dünya'yı kurtaracağım diyerek Zod ve adamlarını serbest bırakmıştı en basitinden ama nihayetinde bizimkilerin sayesinde gücün aydınlık tarafına geçiş yapmıştı.
Dizi de tek hoşuma gitmeyen kısım Doomsday gibi müthiş bir düşmanın ölümünün basit olmasıydı.
Neyseciğme kısacık kesip yazımı noktalayım yoksa dizinin on sezonunu rahatça anlatacağım. On sezon diye izlemeyen vatandaş varsa şayet su gibi akıp giden bir dizidir efenim. Superman sevmeyen insana bile sevdirir, seven insanın sevgisini de bin kat daha arttırır.
River 564 YIL ÖNCE5YANITLA
River
Ben Smallville'de ki Ollie'yi Arrow'dakinden daha bir çok sevmiştim şahsen. Gerçi o benim oyuncuya alışamadığımdan kaynaklı bir durum, ilkten Arrow'u seyredip ardından Smallville'i izlemiş olsam büyük ihtimalle tam hilaf bir düşünceye sahip olacağım. Fakat Oliver'ın gelişi muhteşemdi ya, o oku Daily Planet'e doğru fırlattığında "ahaa Green Arrow'da göründü" demiştim.
River 564 YIL ÖNCE1YANITLA
Freedom
10 sezonuda sıkılmadan izledim, monotonluklar oldu tabi ama her dizi olduğu kadar o yüzden tavsiyedir. Emoji


Dipnot : Oliverin toy halleri burda Emoji
Freedom 484 YIL ÖNCE0YANITLA
Keehl
Lex adamdır gerisi yalan
Keehl 532 YIL ÖNCE0YANITLA
asfasga12
Başlamayı düşündüğüm dizilerden üç dört bölüm izledim supermani filimlerini bırakın en iyisi bunu izleyin.
asfasga12 23 YIL ÖNCE0YANITLA
Petrova
Supernatural'den önce Smallville vardı. İkisi kardeş dizidir. Smallville'in yeri hep ayrı olacak
Petrova 192 YIL ÖNCE0YANITLA
Crowleyxx
Merhaba, konu çok eski ama Smallville gibi bir diziyi izlemeye yeni başladım ve sorularım var Emoji

Söylemek istiyorum ki, daha sadece 3. sezondayım. Ve eğer şu an Smallville izleyen biri varsa bi spoiler almak istiyorum Emoji
"Lana Lang" isimli karakterimiz, Clark'ın sırrını öğreniyor mu? Öğreniyorsa ne zaman? Clark söylemedikçe çıldıracak gibi oluyorum. Söylese ne olur? -_-

Konuyu tekrar aktif etmeye çalışmakla kalmayıp, üstüne üstlük cevap almayı bekleyen kızın dramını okudunuz, teşekkürler Emoji
Crowleyxx 103 YIL ÖNCE0YANITLA
Keehl
Cnbc-e , TNT ya da e2 den sezon olarak hatırlamıyorum family guy izlediğim zamanlar buna da göz atıyordum. Canım sıkıldı 1.sezondan başladım şimdilik güzel bir olay örgüsü yok , daha doğrusu her bölüm sonu uğraşılan şeyler çok çabuk bitiyor ama severekte izliyorum.
Keehl 532 YIL ÖNCE0YANITLA