KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Sizce Sam, Dean'i bulduğunda ne yapacak?

zbd- Seviye 8

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
zbd-
Evet aslında bende öyle düşünüyorum ama Dean cehenneme gittiğinde Sam onu aramayı çözüm bulmayı bırakmıştı -Dean ona arama falan demişti ama kardeşi sonuçta aramadığını öğrendiğinde üzülmüştü Dean- Fragmanda da kavga ettiklerini falan görüyoruz. Bir ara sıkılacakmış gibi geliyor ve eğer bu sezon son olursa bence Şeytan Dean Sam'i öldürecek
zbd- 83 YIL ÖNCE1YANITLA
sedattt
Crowley'e insan kanı verildiğinde ne olduğunu hepimiz gördük Emoji Aynı şeyi Dean'e yapıp düzeltebilirler bence
sedattt 293 YIL ÖNCE1YANITLA
Caintair
Açıkcası benim düşüncem çok farklı tarzda; Dean, Lucifer'in bedeninde olduğu Sam'e nasıl davrandıysa bende Sam'in Şeytan olan Dean'e öyle davranacağını düşünüyorum neden sorusuna gelirsek: Sam, Lucifer içindeyken bile Lucifer'i bazı zamanlarda saf dışı bırakabiliyordu yani ruhunun kontrolünü alabildi. Dean'de o tarz olabilirse aralarında pek sorun çıkacağını sanmıyorum.. Dean ve Sam gerçekten ayrılmaz kardeşler bunu Sam 1 sene gizlenmekte olduğunda anladık.. Dean gerçekten ailevi değerlere önem veren biri...
Caintair 733 YIL ÖNCE1YANITLA
Shenko
Yani onuda kullanabilir fakat Dean Crowley'den kat kat güclü,seytan bedende kurtulsa bile mühür ne olacak orası ayrı bir mevzu.
Shenko 263 YIL ÖNCE0YANITLA
Orome
Yanında hayatını feda etmek zorunda kalır ama sam'de ölür o zaman daha iyi bir özüm lazım.
Orome 313 YIL ÖNCE0YANITLA
Shenko
Soyle bi durumda Sam asla yorulmaz gibi geliyor,cünkü Sam'in cok ileri gideceği artık seytan kanı icmek mi,yoksa eziyet vsvs.falan mı onu bilemeyiz ama Sam Dean'i kurtarana kadar pek durmaz gibime geliyor.İlk bölümler zaten seytan olduğundan bile haberi yok,kamera kaydında görüyor ondan sonra calısmaya baslıyor ama 20.bölüm gibi Dean normale döner veya sezon finalinde yine bi patlama olur diyorum ben.
Shenko 263 YIL ÖNCE0YANITLA
Prizrak
Ama diğer testleri yapmaktan vazgeçti. Bence büyülü sözleri tamamlamazsa ölmez.
Prizrak 293 YIL ÖNCE0YANITLA
Notry
Kesin bir birlerine girerler Emoji
Notry 33 YIL ÖNCE0YANITLA
sedattt
Bence ölmeden böyle yapicak
sedattt 293 YIL ÖNCE0YANITLA
Munzevii
Adak adadıysa kurban keser.
( bugünün anlam ve önemine binaen )
Munzevii 373 YIL ÖNCE0YANITLA
gayeprtkl
Bence kabil işin içine girecek. Bi de insan kanı olayı var sam crowley e kendi kanından enjekte ederek crowleyin in insani duygulara sahip olmasını sağlamıştı.
gayeprtkl 133 YIL ÖNCE0YANITLA
NjL
pek hoş karşılaşmaaları olacagını sanmıyorum,fragmanda göründüğü üzere,ama her yolu deneyeceğine eminim
NjL 183 YIL ÖNCE0YANITLA
Amphitrit
Dean'a da insan kanı verilebilir bence sonuçta Crowley'e verildiğinde ne olduğunu hepimiz gördük
Amphitrit 183 YIL ÖNCE0YANITLA