KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Sizce Metatron Şeytan Tableti ile ne yapacak?

Juu Seviye 78

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 13B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Rowenaya dönecek bu olay. Rowena, Sammy'i Metatrona satacak diye düşünüyorum bende. Dean'i mühürden kurtulmak hak getirsin, Lucifer'ı diriltecekler, kafesten çıkaracaklar şeytan tableti ile. Ama Metatron aradığı gücü bulamayacak eninde sonunda hayal kırıklığı yaşayarak yok olacak diyorum.

Bu güzel konuyu açan Buseme şükranlar Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE5YANITLA
nnurselin
Arkadaşlar yanlış bilmiyorsam tabletlerin hepsini Metatron zaten ezbere biliyor alması bana saçma geldi
nnurselin 692 YIL ÖNCE3YANITLA
Selandra
Lucifer'i çıkarmak istiyor, Onu kafesten çıkardığı için ona minnet duymasını ve kardeşleri yok etmesini istiyor olabilir.
Selandra 902 YIL ÖNCE2YANITLA
Severus
crowley ölmez hepimiz crowleyiz
Severus 532 YIL ÖNCE2YANITLA
berserk92
Cenneti almak, Tanrı olmaya çalışmak bla bla bla. Saçmaladı. O özünde bir yazman. Abartmasınlar. Gabriel gibileri kolayca harcandı. Fütusuzlaşmaya başlıyorlar.
berserk92 292 YIL ÖNCE2YANITLA
groovy
Şeytan tableti Lucifer'ı geri getirmeye yetmeyecektir. Çünkü her sıkı izleyicinin bildiği üzere Lucifer bir başmelektir. Lucifer kafesten tablet sayesinde değil kırılan mühürler sayesinde çıktı, ben Lucifer'la alakası olduğunu sanmıyorum. Metatron Cehennem'i yönetip Cennet'ten öç almak isteyecek zannımca. Tabii bu Crowley vs Metatron anlamına geliyor. Melek tabletiyle yaptıklarını Şeytan tableti üzerinde deneyecek. Her gün bu konulara kafa yorarak bir kanıya vardım. Sezon sonunda gelecek kişiler arasında üç tahminim var, sırasıyla; 1. Habil, 2. Adam ve son olarak 3. Lucifer..
groovy 62 YIL ÖNCE2YANITLA
GenesisTR
Ondan herşey beklenir kanı bozuk onun Emoji
GenesisTR 82 YIL ÖNCE2YANITLA
karadayı
Bence Metatron Cehennemin Kralı olmak istiyo ama iblis değil nasıl olacak ? tablette kendisini iblis'e dönüştürecek büyü mü var acaba ?
karadayı 802 YIL ÖNCE1YANITLA
jj.rk
Yalnız ve ozsuz durumda olduğu için Crowley ile anlaşma yapmak istiyor olabilir. Ya da içinde ne olduğunu henüz bilmediğimiz birşey yaziyordur ve Onu kullanacaktır.
jj.rk 382 YIL ÖNCE1YANITLA
HiphopLfe
Crowleyle, özüne karşılik anlaşma yapacaktir.
HiphopLfe 292 YIL ÖNCE1YANITLA
Setha
Aynen Emoji çocuk tanrı gibi her inandığı oluyor Emoji
Setha 172 YIL ÖNCE1YANITLA
Severus
castiele ne yaptıgını gördük Emoji
Severus 532 YIL ÖNCE1YANITLA
Brave
Bence melekleri cehenneme kapatıcak Emoji Dean de metatronu öldürecek ve yeni amaçları o tableti çozmek olacak Chuck gelecek falan Emoji
Brave 882 YIL ÖNCE1YANITLA
mnemrl
Metatron luciferi kafesten çıkartır rowena da son nokta vuruşu ile Deandeki muhuru ona verir
mnemrl 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Setha
Şeytan tabletinin içinde Deccal hakkında bir şeyler yazıyor olabilir. Ve biliyorsunuz Deccal neredeyse Lucifer kadar tehlikeli bir karakter.
Setha 172 YIL ÖNCE0YANITLA
ahmet_sam
Haklı olabilirsin zaten sezonun başında bir tane şeytan Crowle'e başkaldırıp kendini yakmıştı
ahmet_sam 52 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Crowley ölecek zaten Emoji
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
Purple_
ben nedense herkesten farklı olarak metatronun deanin mührünü istediğini düşünüyorum. Sonuçta o bir melek olsada pisliğin teki ve kötülüğün babası olmayı istemesi gayet olası bir durum. Ama ben tabletle luciyi getirmesini tercih ederim tabii.
Purple_ 902 YIL ÖNCE0YANITLA
fatihemre
Lucifer ı geri getirecek
fatihemre 22 YIL ÖNCE0YANITLA
Chuckist
"Hayır kurumuna bağışlıyor "
Chuckist 371 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle