KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Sizce Kabil'in Mührü Dean'i nasıl etkileyecek?

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Melkor
tamamen katılıyorum mühür ve bıçak la dean önüne geleni kesecek kıvamda
Melkor 993 YIL ÖNCE2YANITLA
sleeper
Sam i öldürmek isteyecek, bunu deneyecek. tabii kahramanımız psikolojik bir savaş içine girip kazanacak.
sleeper 713 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Dean'i rahatsız bir süreç bekliyor. Bu şu ana kadar karşılaştığı en zorlu sınav. Kabil mührü verirken devasa bir sorumluluk altına gireceği izlenimini verdiği gibi söylemiştide. Büyük başın büyük derdi oluyor söz konusu olan Dean Winchester ise durum daha da karmaşık hale geliyor. Dean'in hala Kevin suçluluğu duyması, Sammy'nin ona olan güvensizliğini hissetmesi, Abbadon'a olan nefreti, Crowley ile son zamanlarda istemese de kardeşinden daha çok güvendiğini özümsemesi hepsi birleştiğinde Dean'in yerinde olmak istemezdim.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE2YANITLA
hunters20
Bence kötü etkiliycek.9x17 de belli oldu.Dean uyumuyor,kardeşine çok yalan söylüyor,bazı şeylerden kaçıyor.Ve kafasında olan tek şey abbadon.Ve kabil ona "MÜHÜR SORUMLULUK İSTER" DEMİŞTİ.Deanın elleri titriyor sanki canı daha çok silaha dokunmak istiyor gibi.Eskiden sam şeytan kanına bağımlıydı ya ona bezer bişey olabilir senaristler bu olayı zorlar 10.sezona yansıtırlar bence
hunters20 43 YIL ÖNCE1YANITLA
Aras
Dean zaten yapı olarak savaşçı alında, Sam ise ona nazaran daha planlı ve bilimsel hareket etmekte. Kabil bildiğiniz üzere ilk katildir, yani dünyaya vahşeti getiren adamdır, acımasız bir katil olarak tanımlanır aslında. onun mührü Dean'i daha vahşi ve acımasız bir ruh haline sokacak ve bu durum Dean üzerinde karşı konulamaz bir öldürme isteği uyandıracak. Sam'i öldürme durumu bence de olası ama daha bir çok karakteri öldürebilir diye düşünüyorum,tabi bununla savaşıp üstesinden gelmesi de çok olası görünüyor.
Aras 73 YIL ÖNCE1YANITLA
katildans
Dean nin nasıl etkilendiğini 9.17 de biraz gördük..Bence senaristler bu olay üzerine daha çok gidecekler gibi.Kabil mührü verirken mührü almanın zor tarafları olacagını da dile getirmişti.Bambaşka bir dean görebiliriz diğer bölümlerde..
katildans 463 YIL ÖNCE1YANITLA
magorian
kötü etkileyeceği bellide kan içmeye felan başlamasa bari asdadsdfsdf sam, crowley şimdide dean bağımlı olmasın Emoji
magorian 83 YIL ÖNCE1YANITLA
Rihastle
Dean sezon finalinde bişey olur kesin Sam de kahramanlık yapıp mührü ondan alabilir aklıma böyle geliyor bakalım sezon finalinde göreceğiz Emoji
Rihastle E3 YIL ÖNCE0YANITLA
•Kabil•
İlkönce crowleyden bıçağı alıp onu öldürmeye çalışır crowley yine canını zor kurtarır ama abadonun işi zor be aga
•Kabil• 83 YIL ÖNCE0YANITLA
-Trouble.
kabilin yaptığı ve pişman olduğu hatalar gibi o da yapıcak, ama üstesinden gelirler ^-^
-Trouble. 183 YIL ÖNCE0YANITLA
sezsammy
İşte bu soru beni çok heyecanlandırıyor bu nedenle sezon finalini çok merak ediyorum Emoji
sezsammy 563 YIL ÖNCE0YANITLA
FORGaD
Dean sezon finalinde bir şey yapacağa benziyor bakalım ne olacak ..
FORGaD 503 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
10. sezonun konusunda bunu işleyeceklerini düşünüyorum. Dean bir katile dönüşecek ve sürekli bir şeyler öldürmek isteyecek. Kendini yeni avlara yöneltmek isteyecek masumlara zarar vermemek için, bla bla bla Emoji

Veeeee söylemeyi unuttum DEAN ŞEYTANLAŞABİLİR. Emoji
aryemu§ 493 YIL ÖNCE0YANITLA
EmreSPN
Winchesterların üstesinden gelemeyeceği hiç bir iş yoktur Emoji
EmreSPN 33 YIL ÖNCE0YANITLA
mervei
Kötü etkileyecek bence de, Castiel'in endişesinden de zaten anlaşıldığı gibi. Ama şu ana kadar ki en beğendiğim teoriyi panoda dün bir arkadaştan gördüm (Mertspn05 ) . Dean Kabil'in mührü yüzünden ölecek ve Sam onu geri getirecek bu sayede araları düzelecek diye. Böyle olsa harika olur bence . Sam o laflarından sonra hem Dean'i hem bizi şaşırtmış olur ve çok duygusal kardeş sahneleri izleyebiliriz.
mervei 383 YIL ÖNCE0YANITLA