KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Sizce Dean Styne'lara ne yapacak?

Meczup Seviye 5

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
HolyDemon
charlie çok seviyordum yastayım Emoji dean delirmiş vaziyette herkesi öldürecek sonra sammy sıra gelecek
HolyDemon 902 YIL ÖNCE2YANITLA
Loyalty
Bana göre Dean, dediğiniz gibi sülalesine kadar öldürmeye gidecektir ama kendisini de öldürmüş olucaktır. Bu zamana kadar Mührü içinde kontrol etmeye çalışıyordu. Castiel ve Sam ona yardım etmeye çalışsalar bile Mühür onu kontrolden çıkartıyordu. Asıl soru Dean, Styne Ailesi'nin sonunu getirecek olursa kendi sonunu da getirmiş olur mu?
Loyalty 102 YIL ÖNCE2YANITLA
Misha#
Ewlerine ateş salacak Emoji
Misha# 732 YIL ÖNCE2YANITLA
misshntr
Bir kere şu Stynes ailesini hiç sevmedim. Umarım bu sezon kökleri kurur da ana konu olmaz. Benim düşüncem Stynes ailesini spinn-off konusu yapabilirler. Ama 11. Sezon konusu olacağını sanmıyorum. Dean gücünü hem mühürden hem Colt'tan alacak ve gerçekten bu sefer kendini kaybedecek. Charlie onun için bir patlama noktası oldu gibi ve bu yolda Sam ve Cass de dahil olmak üzere herkesi karşısına almak gibi bir planı var bence. Normal de olsa yani mühür olmasa bu kadar tepki vermezdi ama fragmanda görüldüğü kadarıyla bakışları aynı o geçen sezon Abaddon'u öldürdürmeye odaklandığındaki bakışları gibi. Charlie'nin ölümüne sebep olanları yok etmeye çalışırken kendini de yok edecek.
misshntr 102 YIL ÖNCE2YANITLA
Juu
Stynes ailesi zaten başlı başına bir olay, hikaye zaten. Olan son olaylardan sonra da, kız kardeşi gibi gördüğü Charlie için pahası ne olursa olsun öcünü almak için her şeyi yapacaktır Dean. Sam de belki. Ama aslında şöyle baktığımızda her şey Rowena yüzünden, artık ona bir ayar çekilmesi gerekiyor. Onun dışında Charlie için çok çok çok üzgünüm, umarım geri dönecek bir kaç bölüm yapabilirler. Ama Bobby'i bile bu şekilde döndüremedilerse, Charlie de bir hayli zor gibi duruyor.
Juu 782 YIL ÖNCE1YANITLA
C.Shelby
Bence Dean öyle kolay kolay öldürmeyecek Stynes ailesini. Yavaş yavaş ve acı çektirerek. Charlie'ninde ölümü beni çok şaşırttı hiç beklemiyordum.
C.Shelby 72 YIL ÖNCE1YANITLA
Crowstiel
11.Sezonun konusu umarım Stynes ailesi olmaz. Ailenin geçmişi güzel ama sezon boşa gider. Charlie'nin ölmesi en kötü olaylardandı gerçekten. Bakalım neler olacak. Misha büyük fedakarlıktan bahsetmişti. Ama bir belirtisi yok hala. Ölüm diziye katılacak haberleri vardı ondan da bir görüntü yok. Her şeyi son bölüme saklıyorlar galiba.
Crowstiel 132 YIL ÖNCE1YANITLA
SN-Kwn001
Belki de bir şekilde Sam Stynes'lerden biriyle anlaşıp Dean'in hayatını ve mühürden kurtarma karşılığında kitabı yada herhangi bir şey öne sürüp bir anlaşma yapabilir. Stynes ailesi kitabı anlayabiliyor nasılsa.
Charlie'nin gitmesi içimi yaktı. Sam başına çok büyük iş aldı, kendi yüzünden Dean'i kaybedebilir bence.
SN-Kwn001 32 YIL ÖNCE1YANITLA
Severus
dean soykırım yapacak Emoji
Severus 532 YIL ÖNCE1YANITLA
Orome
Charlie'nin ölmesine gerçekten çok üzüldüm ve Dean fragmanda gördüğümüz gibi intikam alacağını söylemişti ve zor olsada alacağını düşünüyorum ama bu işin peşini bırakmaz...
Orome 312 YIL ÖNCE1YANITLA
Hamburger
Fena olucak bence
Hamburger 402 YIL ÖNCE1YANITLA
Zoltron
Katliam olacak gibi geliyor ama
Zoltron 812 YIL ÖNCE1YANITLA
Bynmomsen
Gücünü ilk Bıçak ve mühürden alabilir daha sonra dediğini zaten uygulamaya çalışacaktır
Bynmomsen 32 YIL ÖNCE1YANITLA
GodCass
Şu babalarına kadar herkesi paramparça eder Dean
GodCass 52 YIL ÖNCE1YANITLA
Yusuf
Anladığım kadarıyla mühür için İlk bıcağı kullanmıcak onun kadar etkili olan Colt'u kullanacak stynes ailesini sevmiştim ama kökünden kazıyacak.
Yusuf 992 YIL ÖNCE1YANITLA
PsycoGirl
Kökünü kurutacak Emoji
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE1YANITLA
dean66
Dean ölürse dizi biter. Ayrıca bence başrol Jensen olmalı...
dean66 22 YIL ÖNCE1YANITLA
burcustun
Dean kitap tarafindan kurtarilmak istememisti cunku bu isin sonunda sam'e birsey olacak yada biri olecek die ve Charlie ye olandan sonra dean gozu kararip herseyi yapabilir seytan olmaya yaklassa bile umrunda olmaz bnce
burcustun 52 YIL ÖNCE1YANITLA
berserk92
İyi güzel de fragmanda Dean'i masaya yatırmışlardı. Emoji
berserk92 292 YIL ÖNCE1YANITLA
kdrsmnc
ilk olarak senaristleri cidden tebrik ediyorum tam dizi monotonlaşıyor derken styneslar hele bde onların kökeninin frankestain lardan olması woooowww dedirtti bana açıkçası bu aileyi öldürmesi zor bence gelecek sezonun konusu bu aile ve kabilin mührü olabilir charlie'nin ölmesi beni üzdü en sevdiğim karakterlerden biriydi sam ile dean'ın arası açılması dean triplere girmesin çünkü geçen sezon oda ondan içinde bir meleğin olduğunu saklamıştı lütfen unutmasın yeter çok konuştum
kdrsmnc 42 YIL ÖNCE1YANITLA