KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Sizce de bir Whatsapp grubu hoş olmaz mıydı?

Joharvele Seviye 6

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Yusuf
Kurarsınız eyvallah'ta, Başkan öğrenirse sıkıntı büyük
Yusuf 992 YIL ÖNCE15YANITLA
Moliarty
Ben kendi adıma şöyle düşünüyorum, böyle geniş bir kitleye ait kurulacak olan grup tamam hoş olabilir ancak forumun bunu yönetmesi ve sürekli olarak kontrol altında tutması mümkün değil, herkes herkesle anlaşıyor gibi bir kaide de yok, sıkıntı çıkabilir, forumun kendine ait sohbet odası var, olmadı özel mesajlaşma sistemi var. Benim yine şahsi fikrim, zamanla kurulan arkadaşlıklar neticesinde foruma bağlı olmayan daha özel grupların kurulabileceği, tabii hiç bir sorundan spn tr sorumlu olmaz bu durumda.
Bir de yönetimi görmezden gelip burası adına grup kurmanız yasak. Kesinlikle böyle bir etkinliğe kalkışılmasın, özel olanlara değil tabii ki sözüm.
Moliarty 972 YIL ÖNCE5YANITLA
Liberty
dostum whatsapp falan boş işler, şeytan icadı bunlar. böyle şeylerden uzak durman gerekir. ama msn geçebiliriz. cam var mı ?
Liberty 622 YIL ÖNCE2YANITLA
Joharvele
Yok gerekli de değil bence ya
Joharvele 62 YIL ÖNCE0
Downey
Gruplar en fazla 100 kişilik hangi üyeyi alabilir şurda kaç bin üye var hem bunu konu daha önce defalarca tartışıldı bi sonuca varılamadı. Isteyen sevdiği arkadaşlarıyla kursun grubunu, arkadaş edinmek istiyosanız da önce site içinde edinmeniz daha dogru olur diye düşünüyorum
Downey 502 YIL ÖNCE1YANITLA
AcemiAvcı
Bencede bir WhatsApp grubu kurmalıyız
AcemiAvcı 22 YIL ÖNCE0YANITLA
cccbakicc
Aynen hos olurdu
cccbakicc 52 YIL ÖNCE0YANITLA
Moira#
Grup açılırsa onune gecilmez kalabalık bi sayfa sonucta
Moira# 462 YIL ÖNCE0YANITLA
kalubela8
çok geniş bikitleye sahip olan bu forumda whatsapp grubu kurmaya çalışmak zor olur. Ayrıca varsayalım ki kurduk, onca insanı zaptetmek zor. Terbiyesizlik edeni çıkabilir. Hadi herşey çok güzel gidiyor ,msn zamanında biliyorum benim bilgisayarım o yoğunluğa dayanamıyordu bazen donuyodu. akıllı telefonlarınız kafayı yer yoğunluktan benden söylemesi Emoji bence buradan edindiğiniz kafa dengi arkadaşlarınızla kurun grubu. Ha biz başka insanlarlada tanışmak istiyoruz derseniz eğer her cumartesi saat 21.00 de skype sohbetleri var bekleriz Emoji
kalubela8 492 YIL ÖNCE0YANITLA
-Alaska
olabilir ama cok kalabaligiz ya
-Alaska 572 YIL ÖNCE0YANITLA
hawkgirl
Çok fazla kişi olmaz mi Emoji
hawkgirl 232 YIL ÖNCE0YANITLA