KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

sizce 9.sezonda neler olacak ?

melih41 Seviye 3

TARTIŞMALAR & TEORİLER

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
bordoje
Konu zaten açık meleklerin dünyaya gelişi. Ama aklıma takılan bir soru var Micheal ve Lucifer nerede, onlar da mı gelecek, ne olacak?... Aklımda deli sorular......
bordoje 274 YIL ÖNCE2YANITLA
Sunema
Bence Metatron Kevin'ın peşine düşebilir.Sonuçta tabletleri ondan başka bir Kevin okuyabiliyor.Ayrıca dünyada binlerce insanlığın nasıl birşey olduğuna dair en ufak bi fikirleri bile olmayan meleklerle dolu.Büyük ihtimal çoğu Winchestar'lara yardım için gelecektir.
Demek istediğim bence de yeni sezonun konusu melekler.Ve amaç da muhtemelen hepsini evlerine ait oldukları yere göndermek olacaktır.
Crowley konusunda ise iyileşme gösterdiği için bence Crowley eski Crowley olmayacaktır.Ayrıca başında Abaddon sorunu varken daha çok bu sezon sanki bizimkilere yardım edecek gibi hissediyorum.
Ve son olarak kafamdaki şu sorular beni yeni sezon hakkında çok ikileme düşürüyor."Acaba düşen melekler kim ve ne olduklarını hatırlıyorlar mı ve hepsinin özü nerde?Dünyaya mı düştü yoksa cenneti mi ?"
Kısaca bu sezon bayağı action olacak Emoji
Sunema 374 YIL ÖNCE1YANITLA
TeğmenG.
Bence castiel 3-5 bölüm avcı olmaya çalışacak ki bu komik sahneler göreceğimiz olasaılığını arttırıyor:D daha sonra metatrondan özünü almayı başaracak-tabii ki winchesterlar sayesinde;D- cennette cass vs metatron savaşları görebiliriz. Crowley ve abaddon birbirine girecek olaylar olaylar:D tahminlerim bu yönde:D
TeğmenG. 74 YIL ÖNCE1YANITLA
DocTorWho
Melekler tamamen düştüler Lucifer gibi. Özlerini kaybetmemişlerdir.
DocTorWho 624 YIL ÖNCE1YANITLA
ireem
Bence Metatron ile Crowley işbirliği yapabilir.Çok saçma bi teori ama olur mu olur Emoji
ireem 274 YIL ÖNCE1YANITLA
{X}
Yalnız Metatron tam olarak bir Baş Melek değil. Sadece Tanrı'nın yazıcısı olduğu için sıradan meleklerden daha güçlü ve bilge. (Özellikle de bilge)

Öte yandan benim fikirlerim şöyle ki;

Öncellikle Abaddon, yumuşamış olan Crowley'nin bu durumundan yararlanıp Cehennemin Kraliçesi olacak. En azından bunun için çabalayacak ve başarılı olacak diye umuyorum. En nihayetinde şu anki en güçlü şeytan o, safkan olan bir şeytan ve diğer şeytanlara rahatlıkla sözünü geçirecektir.

İşin Melek kısmı ise tam bir muamma. Bütün Meleklerin dünyada olmasından söz ediyoruz. Ayrıca bence hepsi özlerini kaybetti ve özleri Cennet'te kaldı. Yani özlerinin dünyada olması tekrar Melek olabilecekleri anlamına geliyor ki o zamanda işin esprisi kalmaz. Bence bütün Melekler güçleri olmayan, sıradan insanlardan farkı olmayan -ve hatta sıradan insanlardan daha aciz- bir duruma düşecekler. Eh tabi Cehennem tarafıda bu fırsatı iyi değerlendirip onları yok etmeye çalışacaklar.

Kardeşlerimiz ve güçsüz Castiel (ve en çokta bizimkilerin yanında savaşmasını istediğim Crowley) ve yeni avcı tayfasından bir kaç kişi bu kaos içerisinde işleri düzeltmeye çalışacak ve müthiş aksiyon dolu bölümler bizi bekleyecek diye düşüncelerimi sonlandırıyorum Emoji
{X} 144 YIL ÖNCE1YANITLA
gkcegg
Bir şekilde Luciferin geri döneceğini düşünüyorum.
gkcegg 434 YIL ÖNCE0YANITLA
ireem
Özleri dünyadadır.Çünkü Anna'nın özünü dünyada bulmuşladı.
ireem 274 YIL ÖNCE0YANITLA
DocTorWho
Melih alamaz. Çünkü şeytanlar Purgatory'den Dünya'ya geçemiyorlar. Ha bir iki spoiler'a dayanarak söylüyorum. Melekler yeryüzüne indiği için cehennemi getirmiş olucaklar. Yani konumuz melekler.
DocTorWho 624 YIL ÖNCE0YANITLA
impala97
crowley bizimkileri bir güzel benzeticek Emoji
impala97 104 YIL ÖNCE0YANITLA
Teostair
Cennette Cass ve Metatron savaşı mı? Metatron köpekse Cass onun bir tüyü kalır bence yanında. Cass kim ki tek başına koca baş melekle bire bir oynayacak. Metatron Griffin gibi smacı basarken Cass onun altında kalan rezil rüsva basketbolcu gibi kalır.
Bobby geri dönecek deniyor. Cennette bir elemanımız var yani. Arada sırada görürüz.
Baş melekle ancak baş melek mücadele eder, ya Lucifer ve Michael ya da Gabriel... Bunlardan biri geri dönecek. Ya da hepsi. Bilemem ama biri bence kesin gelecek. Çünkü tema MELEKLER.
Abbadon şeytani güçleriyle bizimkileri çok zorlayacak. Hatta Crowley bizimkilerin tarafında olacak. Bu yüzden Abbadon la çok ekşın sahneler izleyeceğimize eminim.
Elci çocuk yine okur çevirir falan...
Bir de insan-melek olayı var. Çoğu eski gücünü kazanmak için uğraşacak aaamaaaaaaa burası dünya. Bataklıklarla dolu. Yoldan çıkanlar da olabilir, hatta olur. Ama pek önemli ayrıntı durmaz genel olayın yanında.

---

Aklıma bu kadar geliyor...
Teostair 384 YIL ÖNCE0YANITLA
witchking
Abaddon un neler yapacağı nasıl davranacağı ve ne planlayacağı önemli bence sezon onun kararlarına göre yönlenecekmiş gibi geliyor.tabi bi de crowley gerçeği var..senaristler öyle süpriz yapıyolar ki işte 8.sezon finali gibi herkes cehennem kapısı kapancak mı derken ters köşe olduk.o yüzden tahmin etmek baya zor..
witchking 304 YIL ÖNCE0YANITLA
katildans
Heycanlı bir sezon bizi bekliyor.Yeni düşmanlar çıkabilir..Genel olarak 9.sezon melekler üzerinden ilerleyecektir.
katildans 464 YIL ÖNCE0YANITLA
TaylrSwft
2. sezondan sonra şeytanlar dışarıya çıkınca nasıl olduysa bu sezonda meleklerin düşüşü aynı olur bence. Süper bi sezon gelecek innnşşşşşaaalllahhhhhhhhhh. Nice 10, 11, 12 , 13 ... sezonlara Emoji
TaylrSwft 54 YIL ÖNCE0YANITLA