KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Sizce 12. sezon olur mu?

onehunter Seviye 2

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 6B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Yusuf
Bismillah de kardeş daha 11'i göremedik
Yusuf 992 YIL ÖNCE5YANITLA
j2mvadi
Ya zirvede bırakma olayı aslında mantıklı da kalbime sorarsanız benimle yaşlansınlar hzjsjd
j2mvadi 732 YIL ÖNCE3YANITLA
Downey
Bi süredir döngü yaşadığımız için (kardeşlerden birinin diğerinden gizli iş yapması, sonra başını belaya sokması ve sonunda yine diğerinin onu affedip başlarını daha büyük belalara sokmaları şeklinde bi döngü) ben 11. sezonun son sezon olmasını diliyorum. Ilerde hatırladığımda kabak tadı verdi yerine güzel diziydi efsane bi şekilde tam da yerinde bitti demek isterim şahsen.
Downey 502 YIL ÖNCE3YANITLA
levspn
Yapımcıların diziyi bitirmeye niyeti yok. Jensen ve Jared'e bakar dizinin bitmesi. Onlar da sıkılırlar mı bilemem.

+ Sahsi yorumum, ki "O zaman izleme" gibi bir muhabbete girmeyin lütfen: Bence 11. Sezon çok iyi bir final sezonu olabilirdi. Her şeyin bir
sonu var ve artık Spn'de döngü haline girdi bazı şeyler. Heyecanı sağlamak için yapıyorlar ama artık ne olacağını tahmin ettiğimden heyecanlanmıyorum bile. Dean ve Sam'in ölmesi/şeytan olması muhabbetinden gına geldi artık. 10. Sezonun başını çok iyi kullanabilirlerdi ama 2 bölümde sona erdirdiler olayı. Dean ve Sam ya ölüyorlar, ya birbirleri için fedakarlık yapıyorlar ya da kavga ediyorlar. Kardeşlik ilişkilerine bi tazelik gelmesi lazım artık. Ölümün sahiciliğini de yok ettiler. Amaan, öbür bölüm dirilir zaten diye bakıyorum artık.

Ve yan karakter olayı var. Özellikle kadın karakterleri sürekli gereksiz yere harcıyorlar. Mesela Charlie'nin ölümü. Gerçekten gereksizdi. Çok iyi kadın karakterler vardı dizide. Cass- Crowley hariç yan karakter kalmadı neredeyse! Sürekli karakterlerin ölmesinden sıkıldım, bıkkınlık geldi. Bence gerçekten bitmesi gerekiyor. Böyle bir döngü içindeyken dizi, sezonlarca devam etsin demelerine şaşırıyorum. Üzgünüm.

Ölüm az ama öz olsun. Dirilme muhabbeti olmasın artık. Dirilteceklerse eski ve diziye renk katan Jo, Ellen, Bobby, John, Mary, Charlie, Ruby gibi karakterleri diriltsinler.
levspn 32 YIL ÖNCE2YANITLA
xxElifxx
Bunu dediğim için kendimi lanetleyeceğim ama bence artık aynı olaylar gerçekten sıktı. Avcılık devri kapandı, kardeş düşmanlığı bölümü açıldı resmen. Eskiden her bölüm olmasa dahi av olurdu ne güzel son sezonlarda fazla av yok bi kere. Ya sona ersin, -ki zaten benim için farketmeyecek her türlü izliyorum- yada yeni konular gelsin. Karanlıktan medet umar haldeyim şuan. Her neyse Supernaturalden sıkıldığım için kendimi koltuktan atacağım. İyi günler.
xxElifxx 92 YIL ÖNCE0YANITLA
byn_fullm
Olmalı bence her güzel şeyin sonu vardır ama bunun olmasın bitmesin daha buna hazır değilim bitme final yapma olasılığını düşünmek bile berbat ..
byn_fullm 52 YIL ÖNCE0YANITLA
JessicaCo
ben 30 yaşıma gelene kadar sürmesini istiyorum açıkçası Emoji umarım gelir 12 ya
JessicaCo 92 YIL ÖNCE0YANITLA
paranoya
Bu is paraya bakar eger izlenir istek gelirse devam etmemeleri icin neden yok ama kesinlikle daha fazla olaylar tekrarlamadan bitmeli efsane bi final yapip hafizalarimiza kazimali Emoji
paranoya 82 YIL ÖNCE0
robberry
Bence olmaması için hiçbir neden yok
robberry 292 YIL ÖNCE0YANITLA
coldplay
Zirvede bırakılmalı. 10 sezon gayet zevkli senaryolar izledik ama daha da devam ederse orijinalliğini kaybedecek.
coldplay 292 YIL ÖNCE0YANITLA
01072013
bence olur çünkü çok sevilen ve izlenen bi dizi
01072013 52 YIL ÖNCE0YANITLA
MaryJane
Bence olur...
MaryJane 92 YIL ÖNCE0YANITLA
Jarobyn
Aslında artık işlemedikleri konu kalmadı sayılır ve hep aynı şeyler olmaya başladı. Sezon finalinde biri yine ölecek karanlığı dünyadan silecekler ama bunun bedeli olarak başka bir bela getirecekler. Artık olacakları ben bile bilebiliyorum. Eğer 12 olursa fazla sıkacak farkındayım ama buna rağmen izlerim ben. Sonuçta spn bu dkksdjjd
Jarobyn 782 YIL ÖNCE0YANITLA