KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Siyah

sleeper Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 425 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Melkor
Beyaz
Melkor 994 YIL ÖNCE1YANITLA
MerveS
Beğenmedim ben bu filmi hemde hiç...Hintlilerin abartılı oyunculuklarından dolayı filmlerini izleyemiyorum çok nadirdir izlediklerim...özellikle dram konusunda çok bayıyorlar beni beğenemiyorum...aynı şey bu filmde de oldu çok güzel bir konu olmasına rağmen izlerken sıkılmıştım...Benim Dünyama gittim geçenlerde ondaki duyguyu daha iyi alabildim...bizimkiler dramı yaratabiliyorlar çünkü...tamam tamamı aynıydı.. replikler, kıyafetler filan...ama ben aldığım duyguya baktım filmde...çalıntı diye de damga vurmak istemem hakları ödenmiş filmin ama bu şekilde yapmasalar daha iyi olurdu...Her neyse bu filmde sonuçta eski bir filmden uyarlama.
MerveS 594 YIL ÖNCE0YANITLA
TubaWin
güzel bir filmdi izlediğimde etkilenmiştim bi kaç gün önce Benim Dünyama gittim Black te ağlamamıştım fakat Benim Dünyamda ağladım sinemada olmasaydım kesinlikle hıçkıra hıçkıra ağlardım Emoji
TubaWin 124 YIL ÖNCE0YANITLA