KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Sitedeki Durgunluk

ErdiDSC Seviye 88

BOBBY YARDIM HATTI

5 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Bu konuya yeni yorumlara kapatıldı.
Purple_
Beni mutlu edebilecek tek şeyin supernatural olduğunu anladım şuan kskdjfkgldkf
Purple_ 903 YIL ÖNCE21
_DERYA_
Çok heyecanlıyımm Emoji
_DERYA_ 33 YIL ÖNCE10
ranonin
gerçekten de zamanlaması önceden ayarlı olmayan bir çeviriyi yapmak çok zor 5 dk'lık bir video için böyle bir işe girişmiştim neredeyse 1 saatimi aldı. bu ise 30 dakikalık bir video. bu işi gönüllü yapanların tek tesellisi birkaç teşekkür. ama zaten teşekkür eden sayısı neredeyse hiç olduğu gibi birde saçma şeyler yazılınca insan sinirleniyor.. çeviren arkadaşlarımıza sabır diliyorum.
ranonin 23 YIL ÖNCE7
Baykara
Saygılı olun la az insanlar uğraşıyorlar kaynak altyazı yok zaten sabahtan beri uğraşıyorlar hala 1 saat geçti %5 mi tarzı şeyler yapıyorsunuz çeviriyi hemen tamamlayınca kral site tamamlayamayınca böyle mi oluyor? Biraz saygı gösterin eninde sonunda çıkacak
Baykara 53 YIL ÖNCE6
Ambrosia
Ya oğlum lan ne iyi insanlar var. Yarım saat keyf alalım diye sabahtan beri uğraşıyolar. Bence emeklerine laf etmek yerine ufak bir teşşekürü çok görmeyin der ve iyi geceler derim Emoji
Ambrosia 403 YIL ÖNCE6
-Okeanos
Çok becerikliyseniz buyrun efendim bide sizi görelim .s.s
-Okeanos 553 YIL ÖNCE5
Munzevii
Merhaba, biz twitterda #tümhunterlartakipleşiyor diyrnler olarak sizi çok seviyoruz ve bu karşılıkdız emeğiniz için teşekkür ediyoruz. Hunterlar arkanızda !
Biz twitterdan geldik hakan abi seni çok sefiyoz, rap yapmıçaz.
Gün boyu çeviri yapan onunla bununla uğraşan, hiç bir karşılık beklemeden sırf biz istiyoruz diye birşeyler yapmaya çalışan bu güzel insanlara lütfen teşekkür edin. Teşekkür etmeseniz bile köstek olup karşılıksız yapılan iyilikleri "keşke yapmasaydım" dedirtmeyin. Eninde sonunda bu bölümü izleyeceksiniz önemli olan kalp kırmayın. Kalın sağlıcakla
Munzevii 373 YIL ÖNCE4
Melkor
Allah sabır versin Hakan iş bitse afacanlar bitmez. Defalarca işin zor olduğu söylenmesine rağmen inatla "off ne zmn çkck hdi yha" diyen zihniyetteki insanlara katlanmak daha zor.
Melkor 993 YIL ÖNCE4
misshntr
Yemin ediyorum sabah 11'den beri bilgisayarın başındayım ve hep ilk sekmede bu sayfa açık her yarım saatte bir sayfayı yeniliyorum Emoji Gerçekten çevirdiğiniz için çok teşekkürler biz sadece oturup bekledik siz sabahın 7'sinden beri uğraşıyorsunuz. Sizin verdiğiniz emeği çoğu çevirmen vermez bu kadar özen göstermez ve bir günde yetiştirmeye çalışmaz. Kendi işleriniz olduğu halde, uğraşmak zorunda olmadığınız halde saatlerdir bu kadar zor ve sıkıcı bir işle uğraşıyorsunuz ve yetiştirdiniz de bir günde. Çok çok teşekkürler Emoji Emoji
misshntr 103 YIL ÖNCE4
Kenshi
Ya sabirsiz genc arkadaslar kimse size ceviri yapmak zorunda degil adam kendi cevirir kendi izler ister yayinlar ister yayinlamaz. memnun olmayanin isi olmasin buralarda ayrica 33 dakikalik videonun cevirisi 3-4 saat zaman suruyo hele ki ingilizce altyazisi/senkronu hazirken bunlar hicbiri yokken 1 saat dahi gecmeden nerde bu yapmayin. adam ceviri yapiyor diye para almiyor sonucta hatta istese yayinlamaz.
Kenshi 903 YIL ÖNCE3
huntbitch
Bizim için karşılık beklemeden gün boyu çeviriyle uğraşan sevgili kurucu; seni seviyoruz!!
huntbitch 143 YIL ÖNCE3
letmepie
Daha özel bölümde sabredemiyoruz yarın ne yapacaz biz
letmepie 63 YIL ÖNCE3
Rihastle
Arkadaşlar bölüm buradan yayınlanacak azcık daha sabretmenizi istiyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.
Rihastle E3 YIL ÖNCE3
Commando
Sorun yok admin işini yapıyor saygı duymamız lazım, ha erken ha geç çeviri olmasa mal gibi izlerdik o yüzden sabırlı olun lütfen.
Commando 23 YIL ÖNCE3
adonis86
alt yazı senkronizasyonu kısaca görüntü ile sesin senkronize edilmesidir. 2 saatten kısa süreceğini pek sanmıyorum aşırı sabır ve dikkat ister ( merak eden arkadaşlar kısa bir videoyu x3 yavaşlatıp kelime kelime izleyip hakan beyi anlayabilir)
adonis86 253 YIL ÖNCE3
jensena01
hadi çıksın artık geberdim burdaaaaa Emoji

sarnırım bugünki tek heyecanım ve mutluuğum ve üzüntüm bu bölüm olıcak
jensena01 63 YIL ÖNCE3
Ambrosia
Valla bu site olmasa nerden takip etçez böyle şeyleri hiç bilmiyorum. Uğraşıyosunuz, emek harcıyosunuz, ve karşılıksız yapıyosunuz. Ben kendi adıma çok teşşekür ediyorum valla Emoji
Ambrosia 403 YIL ÖNCE2
omerberya
Helal olsun size, iyi ki varsınız! Ne kadar sürse de bekleyeceğiz. Emeğinize sağlık. Emoji
omerberya 23 YIL ÖNCE2
sude_wh
Çeviri bittikten sonra nerde yayınlanacak?
sude_wh 33 YIL ÖNCE2
Lucitiel
Heyecan ve merakla özel bölümü bekliyoruz. Uzun süre dizi ara verdiği için heyecandan sabırsızca davranan arkadaşlarımız, değerli üyelerimiz olabilir. Ama şundan emin olsunlar kurucumuz Hakan ciddi anlamda sizlerin kesintisiz ve rahat izleyebilmesi için canını dişine taktı. Biraz sabır, sükunet.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE2
Daha fazla yükle