KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Sin City: A Dame to Kill For

sleeper Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 583 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Heyecan ile bekliyorum, Sin City en sevdiğim film serilerinden biridir. Kalbim çarptı deli gibi şu an. Bu güzel haberi bizlere veren Tufan'a sonsuz çarpı günah şehri ile sevgiler Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE0YANITLA
sleeper
Her ne kadar ilk filme başarı konusunda yaklaşamasa da yine sevdiğim bir film oldu. Zaten neo noir tarzında olan en iyi filmlerden biri. Tamamen karakterlere (Nancy, Hartigan, MIHO ve MARV) bağlılığımdan dolayı defalarca izleyeceğim film.
sleeper 713 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
1. filminini izledikten sonra çizgi romanlarını almaya gittim. Çok harika film 2. yi alt yazısız izledim, pek anlamadım neticede. kadro çok sağlam Eva Green yeter. Daha düzgün izleyince editlerim çok sağlam sahneler var.
Melkor 993 YIL ÖNCE0YANITLA