KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Sia

FeeLucky Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
FeeLucky
İyi ki açmışım dimi ayşigül xdxd
FeeLucky 713 YIL ÖNCE1YANITLA
Jtwomisha
Sia sesi güçlü olan sanatçılardan. Dinlemekten zevk aldıran.
Jtwomisha 273 YIL ÖNCE1YANITLA
cehennem
Bu kadın tek kelimeyle harika her parçası ayrı bir güzel
cehennem 73 YIL ÖNCE0YANITLA
Macbeth
Sesi gerçekten mükemmel David guetta ile olan şarkılarıda ayrı Bi güzel chandelier e bitiyorum zaten.Şimdi Eminem ile düeti olan Guts Over Fear da çok başarılı dinleyin derim
Macbeth 293 YIL ÖNCE0YANITLA
jj.rk
Sesi harika ve çok güçlü bir sanatçı. Canlı söyledikleri ile stüdyoda kaydedilmiş şarkılarda sesinin degismemesinden anlaşılıyor. Su sıralar elastic heart i o kadar çok dinliyorum ki. Başkaları bu şarkıya cover yapınca ayni duyguyu hissettirmiyor. Ayrıca eminemin şarkısı guts over fear da da harika bir performansı var.
jj.rk 382 YIL ÖNCE0YANITLA
Moliarty
Sesi güzel şarkıları anlamlı ama maalesef buradaki yorumlarla ayni fikirde değilim. Kliplerinin insani rahatsız edici olması hastalıklı ruh hali, kıdemi bulandiriyor şarkılarını sadece lyrics olarak dinleyebiliyorum. Zaten kendisine saygı duymadığım için dinlemek de istemiyorum. Eminemle yaptığı düet ise güzelim şarkıyı yerle bir etmiştir bana gore
Moliarty 972 YIL ÖNCE0YANITLA
Justice.
Sia Gerçekten Çok Başarılı Bir Şarkıcı Favori Şarkım Chandelier Emoji
Justice. 943 YIL ÖNCE0YANITLA
ayseegul
Sesine hayranlığım hat safhada. Gerçekten bana göre en güçlü, buram buram kalite kokan seslerden. Yazdığı liriklerle, düet yaptığı kişilerle, sesiyle, müziğiyle her geçen gün daha da seviyorum bu kadını.
ayseegul 803 YIL ÖNCE0YANITLA