KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Sezon Finali

gizemklnc Seviye 11

TARTIŞMALAR & TEORİLER

1 yıl önce - 394 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
'Wincest'
Ben gayet güzel bir sezon finai, olduğunu düşünüyorum evet bu dizi bir korku dizisi ama korku ve dram her zaman eşit ölçüdeydi son zamanlarda korkudan çok dram üzerine duruluyordu zaten ayrıca her zaman aksiyon ya da kötü baş karakterin yok olması gibi bir şeyde yapamazlar. Dizi de en çok üzerinde durulan şey aile ve sezon finali tamamen bunu yansıttı. Son sahne de Mary nin dönmesi ve büyük ihtimalle Sam 'in vurulmuş olması ve ölücek olması beni heyecanlandırdı. Çünkü Dean'in yaptığı konuşma gibi Sam olmadan yapamaz. Kısacası duygusal anlamda beni yeterince tatmin etti
'Wincest' 191 YIL ÖNCE2YANITLA
witchyy
Beşinci sezon finaliyle karşılaştırsak evet çok aksiyonsuzdu ve basitti ama daha kötü sezon finalleri izlemiş birisi olarak haksızlık yapıldığını düşünüyorum.
witchyy 831 YIL ÖNCE0YANITLA