KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Şeytan(The Exorcist)

Themis Seviye 26

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 538 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Spn1905
Bunu en korkutucu filmler kategorisine salmışlardı yanlış hatırlamıyorsam ama o kadar da korkutucu değil
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
Themis
Çocukken izlemiştim bu filmi izlediğim ilk korku filmiydi. onun için bende yeri ayrıdır. Yine izlesem yine korkarım. Emoji
Themis 264 YIL ÖNCE0YANITLA
beyzasvm
ben bunu izledim ve hiçbir şekilde korkmadım ki korku filmlerinden kolayca korkarım, hatta bu mu en korkunçlar listesinde yer alıyor diye çok şaşırmıştım
beyzasvm 294 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
Cesaret ettim ve izledim.İzlediğime değdi de.Bayağı iyi bir korku filmi.Benim beğendiğim en iyi korku filmi diyebilirim zaten dünya çapında da öyle kabul ediliyor.Film vizyona ilk girdiğinde sinema salonunu çığlık çığlığa terkedenler olmuş.Harbiden öyle böyle değil şiddetli bir biçimde insanı korkutan,geren bir film.Zaten bu filmin kitabı da var ve yazar bir çocuktan esinlenmişti sanırım o da böyle paranormal bir olay yaşamış ama tabi film abartılmış hali.Sonunda ezan okunması filmin beni bayağı bir etkiledi.
Bunun bide 1974 türk versiyonu var adı şeytan.Her şey aynı sadece türk versiyonu.Eğer korkmak değilde gülmek isterseniz onu izleyin derim.Korkmakla hiç alakası yok filmin sadece güldürüyor türkler kesinlikle film yapmamalı.Bu versiyonda kutsal su yok da zemzem suyu var ne gülmüştüm ama. Bir orjinal versiyonuna bakıyorum bir de buna arada dağlar kadar fark var.Adamlar iyi film çekiyor ne diyim ki.Kısacası ben defalarca izleyebilicek kadar beğendim tabi bir daha o cesaret gelirse.
Soundtrack ini dinlemenizi tavsiye ederim.Çok ürkütücü ama güzel.
Zatarra 614 YIL ÖNCE0YANITLA