KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Şeytan & Melek = ?

•Kabil• Seviye 8

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
joenna
kimya denklemi kuruyorum arkadaşlar
şeytan+insan=kötü
melek+insan=iyi
şeytan+melek=nötr
konu bitmiştir Emoji
joenna 73 YIL ÖNCE7YANITLA
FairyTale
bence cassın ve crowleynın çocuğu olsaydı adı cesko olabilirdi Emoji
FairyTale 43 YIL ÖNCE3YANITLA
Crowleyxx
Cas ve Meg'i ele alırsak, uçabilen ve anlaşma yapabilen, melek radyosunda ve kan kadehinden konuşabilen garip, kıvırcık saçlı, mavi gözlü, sevimli bir şey olurdu.

Yani, şeytan + melek = superman

Fakat bu Superman karanlık mı yoksa aydınlık yolda mı, kendisi seçer. Hangi yönünü daha çok seviyorsa ona yönelir diye düşünüyorum.

Megstiel sevmem ama neyse Emoji
Crowleyxx 103 YIL ÖNCE1YANITLA
Oz-Ceylin
İsmini bilemem ama bence güçleri hem cennet hem cehenneme girebilirdi yani ikiside oluyor sonuçta benim aklıma zaten direk Meg ve Cass geldi ikisini birleştirirsek mavi gözlü (kız olarak düşünüyom bu arda Emoji ) böyle uzun kıvırcık saçlı karamel gibi saçları olur kanla iletişim kurar melek telsizindende kurar böyle saçma şirin bişey çıkar ortaya Emoji
Oz-Ceylin 73 YIL ÖNCE1YANITLA
mishunter
lucitiel Emoji şaka şaka
mishunter 263 YIL ÖNCE1YANITLA
impala 67
Yalnız, joenna; ''melek+insan=iyi'' demiş. Lakin şu koca dizide Cass ve sayılı bir kaç tane daha melek dışında iyi olanlarına rastlayamadım. O çocuğun iyi olma olasılığı o kadar net değil bence Emoji
impala 67 93 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Şeytan ve melek melezine beni uygun gören şakacı üyemiz mishunter'a sevgiler Emoji . Konuk olarak katıldığım Anneler Günü radyo yayınımızda da ''Eğer bir yaratık olmak isteseydiniz ne olmak isterdiniz'' sorusuna verdiğim cevap şeytan ve melek meleziydi. Belki 10.sezonda görme şansımız olur kimbilir.

Bu melez nasıl olurdu özelliklerini tahmin edeyim. Ying Yang felsefesinin bir ürünü olurdu tahmin ediyorum ama kiminle daha çok vakit geçiriyorsa iyi ya da kötü özelliği daha baskın çıkardı. Melekle daha çok yaşıyorsa melekleşir ama içindeki o şeytani duygular daha kontrollü olurd. Şeytanla bir aradayda kötüleşir ama hiç olmadık bir anda içindeki iyi duygular ortaya çıkardı. Tıpkı insanlar gibi.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE0YANITLA
Sindel
Ben söyle bakarken aklıma meltan takıldı asdfg melek in mel'i seytanın tan'ı yada seymel olabilir asxdcfghj ehehe hayali bile acayip degil mi ya ? Ama sonucla dogan cocuklar yönünü belirliyor,melek cocuguysa tanrıyada baglı, seytan cocuguysa tanrı olarak seytanı kabul ederdi, o yüzden ayrım celiskili olacaktı ama gücler konusundan cok farklı ve zengin birseyler yapılabilinirdi
Sindel 673 YIL ÖNCE0YANITLA
SüprDeliC
farklı olurdu ama saldırgan olurdu ve melek yanı olduğu için de küçükken evcilleştirebilir bence Emoji
SüprDeliC 743 YIL ÖNCE0YANITLA
Leylaxx
Megstiel Emoji
Leylaxx 123 YIL ÖNCE0YANITLA
-Trouble.
Megstiel nasıl birşey çıkardı ortaya acaba Emoji
-Trouble. 183 YIL ÖNCE0YANITLA
joenna
ben normale baktım supernaturalda herşey farklı
joenna 73 YIL ÖNCE0YANITLA
fasoaga
nasıl olurdu bilmem ama çok hoş olacağı kesin Emoji
fasoaga 33 YIL ÖNCE0YANITLA
ecvn1967
Şeylek Emoji )
ecvn1967 992 YIL ÖNCE0YANITLA
Stranger
Keşke ölmeseydi Meg anlaşmışlardı bile sdfghjk

Nephilim'i nebiliyim diye okudum -_-
Stranger 113 YIL ÖNCE0YANITLA