KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Şeytan Dean geri dönebilir mi?

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
b_kirdar
bence o mühür kaldıkca dean daha çok şeytan olur gibime geliyo:D
b_kirdar 153 YIL ÖNCE1YANITLA
cwmelkoor
Bence Dean rol falan yapmadı, kesinlikle mühür onda olduğu sürece bi yanı hep şeytan olacak ve bence şeytan olabilir çünkü mühürün Dean'de olması bi sorun yaratacak. Bunda hemfikiriz heralde?:)
cwmelkoor 113 YIL ÖNCE1YANITLA
nurnisa
Ne olacak bilmiyorum şeytan dean'den bu kadar kolay kurtulmak saçma olur altından daha büyük şeyler çıkabilir ama dean'in numara yaptığını düşünmüyorum açıkçası
nurnisa 103 YIL ÖNCE1YANITLA
Zeynep_K
Hiç istemiyorum geri dönmesini ama çok kolay oldu şeytan Dean'dan kurtulmak .
Zeynep_K 33 YIL ÖNCE0YANITLA
AleynaNur
Kabilin mührü Dean de olduğu sürece şeytan olucak bence
AleynaNur 63 YIL ÖNCE0YANITLA
eda54
dean cok cabuk insan oldu yaa. ben bi 10 bölüm falan şeytan olarak devam eder diye düşünüyodum ama bu erken dönüş hayra alamet deil bnce mühür hala dean de yeniden seytan olmasa bile yinede mühür onu etkiler diye tahmin ediyorum .

@gizemeyra bnde öyle tahmin ediyodum ama dean e insan kanı enjekte edilmediği zaman kutsal sudan etkileniyodu. bide insan olduktan sonraki fotograflara baktıgı sahnede hiç oyun oynuyo gibi durmuyodu . ama var bu işte bi iş. bu kadar cabuk vee bu kadar kolay bi sekilde seytanlıktan kurtulmuş olmamalı.
eda54 193 YIL ÖNCE0YANITLA
denz
Bence numara yapmıyor eğer yapsaydı fun fiction bölümünde duygulanmazdı.
denz 153 YIL ÖNCE0YANITLA
CasstieI
Dean'in insan olmasi cok cabuk oldu zaten ben daha cok ugrasicaklarini dusunuyodum. Bi anda insan oldu bence fazla kolay oldu. Sonucta crowleyle bile ne kadar ugrasmislardi ki Dean kabil in muhru olan bi seytandi.. Bunun altindan mutlaka bi seyler cikicak.
CasstieI 123 YIL ÖNCE0YANITLA
Jnsenfact
Cole ile sorunu çözdüler de, Dean'in şeytanlığının bi anda gitmesi saçma oldu altından bişey çıkarırlar bence. Zaten fragmandan da görüldüğü gibi birilerini yine öldürüyo bu da demek ki tekrar şeytan olacak hatta fragmanda "Born Killer" yazısı çıktıydı sonra Dean'i gösterdiler büyük ihtimal şeytan olacak tekrar
Jnsenfact 633 YIL ÖNCE0YANITLA