KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Seviye?

verony Seviye 3

BOBBY YARDIM HATTI

2 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Kenshi
Yorum attıkça, etkinliklere katıldıkça, forumda zaman geçirdikçe artış gösteren bir sistem. Dolu (sağlam-uzun) yorumlarla artış sağlayabilirsin.
Kenshi 902 YIL ÖNCE4YANITLA
verony
Teşekkürler
verony 32 YIL ÖNCE1
Leamy
Takılmayın seviyeye falan, eğlenmeye bakın Emoji Gerisi zaten geliyor bir şekilde.

Not: Etkinliklere katılmayı ve düzgün konular açmayı ihmal etmeyin.
Not2 : Kendine bir tanışma konusu açarak işe başlayabilirsin Emoji
Leamy 702 YIL ÖNCE4YANITLA
verony
Emoji teşekkürler
verony 32 YIL ÖNCE1
Purple_
Açtığımız konuyu nasıl sileceğim?
Purple_ 902 YIL ÖNCE0
Leamy
Konuları silemiyorsunuz Emoji
Leamy 702 YIL ÖNCE0
mystory
Canim arkadaşım kesinlikle ymseviyeye bakma burada 1 ayda70 seviye de avilirsun. Asıl ilgilenmek gereken konu dostluk vearkadasliklar olmalı çünkü gerçekten benzersiz biyerdeyiz ve ben bu yüzden hergün şanslı hissediyorum. Eğer sevigen yükselişin istersen konulara mantıklı ve güzelce yorumlar yapabilirsin ama lütfen açılan bir konuya konuyu okumadan sirf yorum olsun seviye artsın diye "emeğine sağlık " deyip geliştirme konuyu begenmediysen ya da kafana bir fikir olusmasiyda yorum yapmazsan olur. Onun dışında mantıklı ve tekrar etmeyen konular açarak seviyene katkıda bulunabilirsin örneğin teoriler kısmına teori yazabilirim y da sinema televizyon kismindasevdigin film dizi vs paylasabilirsin. (@LeCrouse kardeşime selam olsun) onun dışında Etkinliklere katılarak hem Etkinlik puanı ile seviyene katkıda bulunabilir hem de çok hoş ve dolu dolu vakit gecirebilirsin Emoji yine de dediğim gibi sen insanları tanımaya bak seviyem zaten yükselir Emoji
mystory 991 YIL ÖNCE2YANITLA
Eurus
Konu nasıl açılıyor ? Bende yeniyimde Emoji Emoji
Eurus 631 YIL ÖNCE0YANITLA
ecvn1967
Öncelik le açmak Istediğin konuya en uygun başlıgı bulup ( örn.serbest kürsü / forum oyunları /sıgınak ..) oradan konu aça tıklayabilirsin Emoji
ecvn1967 991 YIL ÖNCE2