KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Sense8

Rihastle Ekip

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Leamy
Konu bilim kurguysa tabi ki varım! Emoji Şimdiden haber verdiğin için teşekkürler Hasancık Emoji Alt yazı çıkınca haber verirsin artık Emoji
Leamy 702 YIL ÖNCE2YANITLA
DeanB
İzlenir Emoji
DeanB 42 YIL ÖNCE0YANITLA
Rihastle
Yılbaşı özel bölümü çıkardılar, 2 saatlik bir bölüm henüz bitiremedim ama özlemişim hepsini yav izlerken insan gurur duyuyor
Rihastle E1 YIL ÖNCE0YANITLA
HolyDemon
seyretmeye başladım konusu süpeeer 9.bölümdeyim ama fazla sanatsal kendim rütüklüyorum atlata atlata sadece butarafı can sıkıcı o kadar.
HolyDemon 902 YIL ÖNCE0YANITLA
StewieGr°
Aralarındaki bağlantı ne acaba ilgimi çekti konusu. Sıradışı bir şey ise başlayabilirim bir araştırayım.
StewieGr° 91 YIL ÖNCE0YANITLA
PotterHea
an itibari ile de beğenerek izliyorum. Fena bir kurgusu yok. karakterler sağlam. 2. sezona başlayacağım, aldığım duyumlara göre noel özel bölümü çıkartmış ve çok sevilmiş. 3. sezon iptal kararı aldıktan sonra. 1 bölümlük final olacağı açıklandı.
PotterHea 143 AY ÖNCE0YANITLA
Pie!
Neftlix dizisidir dedim, frangmanı pek hoş gözüküyor dedim, konusuda idare eder felan dedim, dedim ama 15 dk fazla dayanamayıp kapattığım nacizhane dizi. Kısacası aslında güzel dizi fena değil ama benlikte değil.
Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA
Pie!
Neftlix dizileri şu sıralar peynir ekmek gibi gidiyor yine yapmışlar yapacaklarını, konu itibariyle The Messengers'ı andırıyor umarım buda onun gibi çöp çıkmazsa seviniriz çünki şu aralar dizi kıtlığı çekiyoruz^^ Ayrıca bir Neftlix klasiği olarak ilk sezonun bütün bölümleri bugün yayınlanmış buda cabası Emoji dizilab. ilk bölümü çevirmeye başlamış bu akşam izleriz artık.
Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA
Zoltron
İzlemenizi kesinlikle öneririm 2. Sezon onayı da aldı.
Zoltron 812 YIL ÖNCE0YANITLA