KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Saphiel - Osiris'in Koltuğu

Kayahan Seviye 44

OSİRİS'İN KOLTUĞU

3 yıl önce - 14B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Bu konuya yeni yorumlara kapatıldı.
ErdiDSC
Kayahan'ım gardaşım hoşgelmişin sefalar getirmişin Osiris'e. Önce klasiklerle başlayalım:

-Benim hakkımda ne düşünyon?
-Capsettin sana ne ifade ediyor?
-Batman hakkındaki düşüncelerin?
-Hannibal'a ne zaman başlayacaksın lan?!

Veeeeeee Emoji

-B.A.T giriş soruları nasıldı?
-Cilluk mudur cillukları cilluk yapan yoksa cilluksuzluk mudur cillukları cilluk yapan?
-Meselam... Bir barzo olarak bizim gruptaki herkesi barzoluk derecesi olarak 10puan üzerinden değerlendir bakayım dürüstçe.
-Bir barzoda bulunmaması gereken özellik nedir?
-Çuf çuf tran mı yoksa Hın Hın Camarro mu?
-Barzoyu barzo yapan aç gözlülük müdür yoksa cömertlik midir?

to be continued..
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE4
Lucitiel
Gözlerim ufuktaydı şimdilerde yakında Emoji Aneymmmm benim kuzinim gelmiş hanimişte hanimiş Emoji

1- Gayahan bey beni çok şaşırttınız, nasıl koltuk rahat mı oturunca kalkması zor olacak mı ne diyorsun ? Emoji
2- Supernatural dizisini nasıl keşfettin, ilk izlediğinde bu kadar sezon gideceğini tahmin ediyor muydun ?
3- Bu çocukkk bir zamanlar (seneler seneler önce) pireler berber develer tellak iken (bu da masalımsı oldu Emoji ) Tokio Hotel dinlerdi. Ve ben o çocuğa bir doğumgününde Tokio'nun posterini almıştım. Noldu o poster söyle bakayım ???
4- Kitap okumayı sevdiğini biliyorum, şu ana kadar seni en çok etkileyen 3 kitap hangileri ?
5- Bu kadarla yırtamazsın genco, Merve ablan yine gelir. Bu arada En sevdiğin kuzenin kim ??????? Emoji cevabı beğenmessem ben :

Sen mesajı aldın Emoji haydii görüşürüzzzzz ...
Lucitiel 693 YIL ÖNCE4
TheKing
elektirik kesintisi sayesinde oylarımı çalmışsın kayahan doğrumu
TheKing 893 YIL ÖNCE4
Kayahan
Teşekkür ederim han'fendi Emoji Başlayınız bakem.

1-) Seher'in arkadaşı Seher gibidir izlenimine kapıldıydım ilk başta, sonra onun gibi deli değil dedim, taa ki ölümcül tripler atana kadar, dedim Kayahan bu daha beter bir vaka Emoji
2-) ErdiDSC, ErdiDSC, ErdiDSC
3-) 1991'e, annem ile babamın tanıştığı zamana. Babamla qnq olurduk laa Emoji Emoji
4-) Yettiğince '67 Impala'yı garaja çeker 1 tanesini kendime ayırır 2 tanesini 2 arkadaşa hediye eder kalanlarını pahalıya kitlerdim millete Emoji Emoji Piyasayı komple değiştirirdim öyle yani Emoji
5-) Arka cebime.

Teşkür ederim Arteya Emoji
Kayahan 443 YIL ÖNCE3
Kayahan
Tuttum kardoo eyvallah yine efsane sorularını döktürmüşsün Emoji Cevaplarken çok eğleneceğim hissiyatına kapılmışam.
1-) Kimin gözleri büyümez ki, insanoğlu kuş misali, bugün burada yarın orada.
2-) Eğer ışık bir lüzumsa o evde, son mumlarım armağan olsun siz güzel insanlara.
3-) Bu soru cidden gözlerimi doldurdu, bir arkadaşımla İrlanda tatili yapmayı hedefliyoruz, üniversitenin 2 yada 3. yılında.
4-) Hangimiz yanında oturan kuzeninin şekerlerini gizliden gizliye salaklamadı ki be İrfan'cım Emoji Emoji
5-) Ayın anlamı asıl yıldızsız gecelerde bir ayrı olur, koca gökyüzünde yalnızlığı simgeler.
6-) Çooook..
7-) Yüklenilen anlamsız şeyler sanat, yükleyene sanatçı diyoruz.
8-) Ölüme yakın deneyimler insanları hayata dahada bi sıkı tutunmalarını sağlar. I'll pass.
9-) Bu soru.
10-)Topkapı Sarayı'nda.
11-)Kayahan Çalışır.
12-)Şimdiii, bana siyah dersen beyaz der Beşiktaşlı kimliğimi öne çıkarırım babo Emoji Ama Dünyaya siyah bakmak, ne biliyim. Pek benlik birşey değil o be İrfan Emoji
13-)Yaşam ile ölümün içiçe olduğuna inanırım. Son dediğin, ölüm değildir. Bedenin ölümü yeni bir kapıdır, tıpkı anne karnındaki çocuk ile doğum arasındaki 'çizgi' gibi..
14-)Her türlü güzelliği ve bu güzelliği normale indirgeyen, hatta altına bile düşüren çirkinliklere sahip orta büyüklükte bir gezegene.
15-)Günbatımını izlemek güzeldir, severim. Hayır hayır, hiç üzülmem. Bir sonraki günün değerini hatırlatır ve günün özetini gözümün önüne getirir.
16-)İzmirim karın beyaz örtüsünü sevmez. Harika şeyler hissederdim herhalde.
17-)Hayallerimi.
18-)Belkiler hep olur ki, hiç sıyrılamadığım belkilerim hala mevcut.
19-)Köşe, garanti köşe.
20-)Hiçbir mücadele boş uğraş değildir kanımca.
21-)Onu bilemem, günü gecede yakalayanlardanım ben.
22-)Hayatın zorluğu diyemem buna, kaba tabirle hayatın bizimle aktaş geçerken bizim hayatla aktaş geçmemiz gibi birşeydir acı çekerken gülümsemek. Gülümseyerek ağlamak ise, gözyaşının en güzel hali.
23-)Geçmişe takılı kalmamaya çalışıp, aslında istisnasız her zaman takılanlardanım. Ne yapmam gerektiğini bilsem böyle bir insan olmazdım Emoji
24-)Güvenilir olmalı, benim ona kucak açtığım gibi oda bana kucak açmalı ve klasik 'olduğu gibi kabullenmeli' diyemeyeceğim, gerektiği yerde arkadaş yönlendirmeli de, yanlıştan döndürmeli, basitten geliştirmeli. İyi kötü sana sürekli eşlik etmeli.
25-)Dublin-İrlanda.
26-)Bu soru benim cevaplayacağım bir soru değil, etik olmaz.
27-)Malesef en büyük sorunlarımdan biri. Nedense, hayır. Çok değil bu senenin başında çok kötü olaylar silsilesi yaşadım ama hala nefret edemiyorum. Belki her insanda hala bir umut olduğunu düşündüğümdendir, bilemiyorum.
28-)Aşırı umutlu.
29-)Unuttum.
30-)Orta boy bir speedboat, antika bir tabanca, Çeşme-Çiftlik'te bir yazlık ( emeklilik hayalim bu Emoji )
31-)Şu an aklıma gelmedi abii, beynim yandı üstteki 30 sorudan Emoji Emoji
32-)Elimden geldiğince takipte kalmaya çalışırım tabiiki.

Naptın be İrfan sen, klavye üzerinde ellerim titriyo artık sanki aylardır bu soruları biriktiriyor gibi Emoji Ama çok teşekkür ederim cidden çok güzel sorular sordun, mutlulukla cevapladım hepsini ^^
Kayahan 443 YIL ÖNCE3
Kayahan
Vay Erdi kardeşime, hoşgelmişan ağam Emoji
Klasik sorularla başlayalım o zaman Emoji
K1-)Erdi kardeşim, en az Eray kardeşim kadar siteye fazlasıyla katkılarda bulunmuş, son haftalarda yönetime bile sızmayı başarmış, Ajan Barzo'dur. Barzo'nun Tillahıdır, Tillosudur. Capsettini kendinden daha çok konuşulur, desemde yalan, Erdi başlı başına bir efsanedir zaten. Benim yaptığım hataya düşüp Erdi ile Batman Hannibal izlemeden tanışmayınız derim, sırf Erdi ile dizi muhabbeti ile etkileşime geçmek ve Erdiciime yürümek amacıyla Hannibal'a başlayan kızlarımıza selam ederim.
K2-)Capsettin on numara bilader hastasıyız kaçırmayız, canım sıkılıyor açıyorum orta sayfalardan caps bakıyorum, hoşuma gideni kaydediyor sanki ben yapmışım gibi orda burda yayınlıyorum adsfgf Emoji
K3-)Kanki ne izledim ne okudum serilerini, ama başlayacağım Emoji
K4-)En yakın sürede Erdiciğim, önce Vikings'e başlamayı düşünüyom. Lagertha var ulan!!

Beklenen lezzetli barzo soruları, en sevdiğim Emoji

B5-)EF SA NE, benim son cevap nasıldı ama ? Emoji
B6-)Bize hepsi cilluk bilader Emoji
B7-)Başbarzonun torunu Emre zaten, ona 10 üzerinden 9.8 veriyorum. Eray kardeşimizinde Barzoluklarını gördük şimdi, görmedik değil, o yüzden ona puanım Sekkiz. Nazmiciğimde bi 10 üzerinden 7.7 hakediyor Emoji Filoki var meselam, en son geçen o malum kızın adını unuttum ama Eray biliyor, o Barzoluğun artık uç noktalarını belirleyen bir hareketti o yüzden Filoki 10ur'a notum 10. Gelelim sana Erdi, bir kere sadece ses tonuna 9 verilir, gerisini üstüne ekle by Emoji S10er arkadaşımız var birde sanırsam, pek tanımam ama gönlümden koptu bi 8'de ona vereyim Emoji Kendime not vermyrm knk o sizlerin takdirine kalmış Emoji
B8-)Barzo her türlü imkanı elde etmek için durmadan çalışıp çabalamalı, öyle 'olursa olur olmassada hımınaa' barzo olmaz, ne o öyle.. Neyse, Barzo dediğin, hedefine kitlenebilmek için, cilluk için canını dişine takar, gerekirse madencilik yapar, tarihtede örnekleri görülmüştür, bir cilluk uğruna dağı taşı delen Ferhat, yüzyılların adını unutmayacağı bir Barzo olabilmiştir.
B9-)Pas. Olum az Ösym gibi olun lan, Barzo sorularını yayınlamayakh
B10-)İkiside ama açgözlü olacak be baboş Emoji

Açık net en çok senin sorularda bu kadar eğlendim Erdi, yeminle adamımsın haa Emoji
Kayahan 443 YIL ÖNCE3
TheKing
sakın şu üsteki arkadaşın sorularına çivap verme kayahan :QWEQWEQWEqwe
TheKing 893 YIL ÖNCE3
Kayahan
O zaman, SA AS ayakkabıları çıkarıyormuyuz ?

1-) Ooo derin mevzular Emoji Bizim aile çok efsane ya, ama 11 kişilik aile resmen ikiye bölünmüş bir durumda malesef. Ne o öyle hece ölçüsü gibi, 6'ya 5. Olsun ben o 6'daki en küçük ( aslında genel 11'dede en küçük ve soyadının devamını getirecek tek üyesiyim ya Emoji Emoji ) üyesi olduğum için çok mutluyum, içinde bulunduğum 6'daki öteki 5 kişiyede selam olsun ( sen yengemle amcamı hallet, ben annemle babamı arıyom Mrv abla.d.d ) Kesinlikle söyleyebiliriz, özellikle annem bazı hayati kararlarda resmen kritik müdahelelerde bulunarak bugün olduğum insan olmamda büyük bir katkı sağladı.
2-) Ya bu çok özele inmedimi Merve abla Emoji Babamı karşı takıma atarım, isterseniz 4'e 2 bile oynarım bu kadar yani Emoji Uyumsuzuz, o kadar Emoji
3-) İyiydi güzeldi, heyecanlıydı fakat sanki birbirimizi uzun zamanlardır tanıyor gibiydik, hiç bir uyum sorunu yaşamadık ( ulan görende ne değişik adam bu, Tabu'da babasıyla uyum sağlayamıyor geliyor burada Seher'le, MBD ile uyum sağlıyor diyecek Emoji Emoji Ama o Tabu'da. )
4-) Farklılıkları var az biraz. Seher trip atmıyo. Seda Seher kadar çılgın değil. Ama bir konuda haklısın, kızlar maşallah Yin-Yang. Bir araya gelince tamamlanıyorlar
5-) Oohoooo Emoji Emoji Sitede en sevdiğim iki kardeşlerimden sadece iki tanecikleridir, Yağmurların Emre ile pek gonuşukluğumuz yok bu aralar ama kardeşimi bundan sonraki Skype'a bekliyorum ( bi kendim gelebilsem birde Emoji ) Çağdaşların Emre için diyecek lafım yok, ben bu yorumu gönderene kadar geçen miniminnacık sürede bile ban yeme potansiyeli olan bir kardeşimizdir, sevilir.
6-) Denk geldikçe okurum tabii. Gündemi Twitter'dan takip edenlerdenim. ( Geçenlerdede bi yasakmıymış ne varmış o geldi, sonra kaldırmışlar anlayamadık valla )
7-) Çay yokmu çay ?
8-) Müzik kısmına yönelenler büyük bir çoğunlukta. Forum Oyunları'na göz gezdirsinler derim, birde güncel haberleride takip etsindirler, forumu 1-2 değil 5'er 10'ar adım ileri taşıyan bir bölüm varsa, oda Supernatural'e Yakın Takip forumudur kanımca Emoji
9-) Pb'nin finalini güncel izleyemedim. Dexter'in finaline 3 bölüm kala bıraktım, finali geçen ay izledim işte. Supernatural'in finalini büyük bir ihtimal gece kaçta yayınlanırsa ingilizce altyazılı izleyeceğim, sence cevap hangisi ? Emoji
10-)Bir zamanlar Darth Vader Theme'i telefon müziği olan birisiyle konuşuyorsunuz Lusitiel hanım Emoji
11-)Gelgel Emoji

Sorularınız için çk tşkr edrm hnmfndi yine gelsenize ? Olmaamı ? Ok.s.s
Kayahan 443 YIL ÖNCE3
Kayahan
1-) Bu soru çok geldi Emoji Bir oyunda birinin ismi Saphiel'di, ve adam bayaa iyi oynuyordu, uzun bi süre oyunu bırakmıştı bende hem ismi hemde oynayış şeklini beğendiğimden onun adını aldım, hatta bir ara beni o sananlar oldu ( Adam Polonyalı'mı, Roman'mı neydi, öyle bir dille bişeyler yazıyorlardı bana hep Emoji Emoji ) İşte tam o sıralardada siteyi keşfeden ben, o ismi burayada taşıdım, melek ismi de çağrıştırıyor diye Emoji
2-) Değişti zaten, ''Genel Sohbet'' oldu. Ha, ne olarak değiştirmek isterdim, İçindekileri Kus Dök *ıç falan. Bakalım Genel Sohbet'in ömrü ne kadar olacak
3-) Yorum yapmasam ? Ban yerim. Fazla dürüstüm çünkü.
4-) Bakmam bile ki bakış açım olsun. Yakınınızda tutmayın.
5-) Haa bak onlara yine bi bakılır Emoji Valla ne diyim Onur gardaşım Allah sana ve tüm mühendis/adaylarına başarılar bahşetsin Emoji

Teşekkür ettim Onurcum sağolasın soruların için Emoji
Kayahan 443 YIL ÖNCE3
Kayahan
Eyvallah Barzodaş sağolasın Emoji
1-) Karşıyaka'yı bende severim, evet. Başka, pek yok açıkçası
2-) Bir Barzo için Cilluk daha ağır basar
3-) Olum yapmayın lan Emoji
4-) Cilluk is real !!
5-) Ben lafa değil cilluğa bakarım
6-) Ooo kesinlikle, ama Onur'u daha bi barzo görüyorum ben Emoji
7-) Sana ? Gamer Barzo. Kendime ? Uzun Barzo Emoji

Son 19 dk kala cevapladım yeminle, parmakuçlarım ağrıyo Emoji Sağolasın soruların için Barzo kardeş Emoji
Kayahan 443 YIL ÖNCE3
Kayahan
Eğitim kişide biter, en yakın örneği annem. Kadın çalışıyor, eve akşam bilmemkaçta geliyor, hiç ders çalışmadan Ygs'ye giriyor, ve 3 puan daha az alsa ölümüne dalga geçeceğim 182 puanını alıp barajı geçiyor. Geri gelelim, bizim sınıfa. 3 kişi barajı aşamadı, 176 var, 171 var, 156 var. Hadi herşeyi geçtim, eğitim aldığımız puanlarda değildirde, buda güzel bir örnek ama soruna Emoji

Eveet, ne dedim, eğitim aldığımız puanlar değil. Şifreyle hileyle, yada günümüzün en popüler hali parayla biryerlere gelip 3-5 üniversite bitirip hala vasıfsız olan insanlar, insanlarımızda mevcut Emoji O yüzden bu konu hakkında, tek diyeceğim, insan kendi kişisel gelişiminden 'mezun olmamalı'dır, varoldukça eğitimine, gelişimine devam etmelidir.
Kayahan 443 YIL ÖNCE2
Kayahan
Teşekkür ederim Juuse Emoji Darısı seninde başına Emoji Pekala o zaman tersten gideyim Emoji

3-) Bir daha yaşama şansım olsaydı, erkeği zaten yaşıyoruz, yaşadık diyip kadın olarak yaşamak isterdim, ama güçlü bir kadın. Erkek Fatma bir kadın değil tabi ki, ama hayata kendi tutunabilen bir kadın Emoji
2-) Evet, çok ^^ Hedefim üni boyunca öğrenebildiğim kadar dil öğrenip yurtdışında bunları pekiştirmek, hatta ve hatta mezun olduktan sonrada devam edebilmek Emoji Bence bir yetenek değildir, pratikle öğrenilebilir fakat cidden zordur, Linguistik işlevi yüksek bir beyne sahip olan bir insan ile kıyaslar isek gerçekten zordur.
1-) Irlanda, Kanada, Norveç.
-Irlanda, bir arkadaşımla hayalini kurduğumuz bir tatil mekanıdır, çok harika doğal güzellikleri olan bir ülkedir, hatta birkaç fotoğraf koyayım şuralara, belki sende gitmek istersin Emoji

-Kanada, Kanada insanlarını çok merak ediyorum, ayrıca tam olarak Kanada değil ama Alaska'yı, Kuzey Işıklarını görmeyi çok istiyorum Emoji

-Norveç, Norveç insanlarını da aynı şekilde, birde oranın soğuğunda hasta olalım tam olsun Emoji

Soruların için çok teşekkür ederim, her zaman, yine beklerim Emoji
Kayahan 443 YIL ÖNCE2
Bobby
Selamın aleyküm barzodaşım! Koltuğun hayırlı olsun. Sorularıma geçiyorum. Emoji

1-Hayatın sendeki anlamı nedir?
2-Gerçekleşmesi imkansız dediğin hayalin?

Özel barzo sorularımıza geçelim;

3-Barzoluğun senin için önemli bir önemi var mıdır?
4-Bir barzoda bulunması gereken özellikler?
5-Bir barzo, barzodaşından özelini saklar mı?
6-Barzonun açgözlü olması sence kötü bir şey mi?
7-Barzo elindekiyle yetinmeyi bilmeli midir sence?

Şimdiden vakit ayırdığın için teşekkürler kardeşim. Emoji
Bobby 763 YIL ÖNCE2
Lucitiel
Sorular az dedin geldik. Aile indirimi isterim, üst katta da yerimiz var buyruuuuun Emoji Emoji

1- Aileden girdik madem şunu sorayım. Ailemizi kısaca nasıl tarif edersin ? Aile hayatının okul, arkadaş, iş ,forum hayatında seni başarıya taşıdığını söyleyebilir miyiz ?
2- Tabu oynarken erkekler takımı mı kızlar takımı mı ? Emoji
3- İzmir Spn buluşmamıza giderken hislerin neydi ? Ve buluşma sonrası duygularını alayım..
4- Seher ve Sedanur ikiz mi sencede ? Birbirlerini o kadar iyi tamamlıyorlar ki ben bazen karıştırıyorum Emoji
5- Emre yağmur ve Emre çağdaş...İki resim arasındaki 7 farkı bul bakayım Emoji
6- Kayahan gazete okumayı sever mi ? Güncel olayları takip eder misin ?
7- Bisküviiii denince akla...hah, tamam şimdi buldun Emoji
8- Foruma yeni kayıt olmuş üyelerimize tavsiyelerin nelerdir, sence önce nereden keşfetmeye başlamalılar ?
9- Prison Break dizisinin ne kadar hastası olduğunu biliyorum. Bitince üzülmüştün. Dexter ona keza çok çok severdin.Supernatural mı Prison Break mi Dexter mı ?
10- Star Wars serisi hakkında ne düşünüyorsun kuzen ?
11- Yine geleyim mi ? yoksa ? Emoji
Emrahstyle
Lucitiel 693 YIL ÖNCE2
Kayahan
Çok teşekkür ederim Emoji Darısı sizinde başınıza Emoji

1-) Pek akapella müzik dinlemediğimden daha ilk soruda pas deme qeyf
2-) Pek fobilerim yoktur fakat hobilerim arasında tenis oynamak, dart, dizi izlemek, beceremesemde yemek yapmaya çalışmak, yeni insanlar tanımak vardır
3-) Türkiye'de pek saygı duyulmadıkları apaçık, homofobik değilim ama bazı eşcinseller aşırı saldırgan olabiliyor, o yüzden pek fazla etkileşime geçmiyorum ama gönül isterdi ki onlarında kişilik haklarına ve tercihlerine saygı duyulsa.. Yasal bir düzenleme yapılmasını isterim bu konu hakkında.
4-) Hayır, ama doğuştan beri pasif içiciyim diyebilirim, gerçi aileme de 5 aydır sigarayı bıraktırdım ^^ Tekrar başlayacak gibi değiller allahtan Emoji
5-) Türkiye olmadığı kesin Emoji Amerika diyeceğim.
6-) Dortmund daha sempatik geliyor
7-) Kısa süreli bir profesyonel kalecilik dönemim oldu ama dediğim gibi, fazla kısa Emoji Onun dışında henüz yok, fakat profesyonel olarak Tenis'e başlamayı düşünüyorum, birde Bateri çalmak, hep özenirim ama hiç vakit bulamadım başlamaya.
8-) Godfather ve Star Wars
9-) Tuana'ya verdiğim cevabı Ctrl+C Ctrl+V ettim biraz Emoji Herkesin tanıması gerektiği insan : P ( slm herkes ) Şimdi kendimi nasıl tanımlasam ki, yabancı dillere ve kültürlere merakım vardır, 18 yaşımdayım, fazlasıyla uzun boylu ve zayıfım Sevincli İzmir'i ve İzmir insanlarını sevmekle beraber, artık yeni bir şehir arayışı içerisindeyim ve büyük bir ihtimal Ankara gibi gözüküyor. Fazla iyimser, biraz saf, bazen çok yufka yürekli, nadiren çok acımasız. Tipik olarak eğlenceli.
10-)İkisi yaklaşık olarak aynı tip zaten Emoji

Soruların için çok teşekkür ederim Emoji
Kayahan 443 YIL ÖNCE2
Kayahan
Vay vay vay sıra kimlere gelmiş Emoji Yav soruları yetiştiremeyen tek Osiris üyesi olacam galiba Emoji Emoji Asıl sen kusura bakma, anca cevaplaybiliyorum Emoji

1-) Valla bilmiyom kardeşim her girdiğim ortamda ( evet, kapılardan kafamı eğerek geçiyorum, ondan sonrasından bahsedeyim şimdi ) ''Sen basketbol oynuyonmu'' sorularıyla karşılaşsamda, sadece küçükken bir süre oynadım ve nedendir bilinmez bir türlü sevemedim basketbolu, annem ve babamıda geçtim, hatta ve hatta ailenin en uzunu Hasan dayıma bile bi 10cm fark attım, hala çözemedim. Biliyormusun sütte pek içmezdim sfgdgh Emoji Tamamen allah vergisi, ne diyeyim Emoji
2-) Güzel soru, tam zamanları hatırlamıyorum ama bi ara bitirdiğim bir diziden sonra 'Hadi bunada başlayım' dedim ve buradayım. İyikide buradayım, hep uzun diye erteliyordum başlamaya Emoji
3-) İrlanda. Verilen bir sözden ötürü ( geçmiş sorulara bi bkz Emoji ), ve bayılıyorum oraya.
4-) Kimse yok. Birini örnek alırsam, özgün olamam. Örnek alınmayıda sevmem, kimsenin beni örnek almasını istemem. Neden bilmiyorum, izinden gidilecek bir insan değilim ben.
5-) Üyecanları. Hep söylerim, Supernatural'in, haliyle bu siteninde kaliteli bir izleyici kitlesi var.

Soruların için teşekkürlerimi eder, sorularının devamını beklerim tarzı bişeyler yazmama gerek yok, bunları cevaplamadan v2'yi yayınlamışsın zaten Emoji Emoji Sıra onada gelecek bilgilerinize. Ama v3 v4 burdan yeter ki iste, v''2haneliler'' e kadar beklenirsiniz Emoji
Kayahan 443 YIL ÖNCE2
Kayahan
Teşekkür ederim Merve ^^ O zaman sana da hayırlı uğurlu olsun buralara ilk soruların için, darısı seninde başına Emoji

1-) Mesela vedalaşırken ' Bay bay ' demek yerine ' Güzel kal ' derim. O
2-) S.et herşeye deva bir kelime grubu
3-) Hmm, yok sanırım
4-) Birşeye körü körüne hayranlık duymak, pek samimi gelmiyor bana, atıyorum günümüz popçuları, hatta en yakın örneği şu Supernatural dizisi bile. Abartıp işi fangirl'lüğe dökmenin bi alemi yok yani Emoji
5-) Sürekli kendilerini düşünen, çevresindekilerden alacağı faydaları alıp öteki insanları 'harcanabilir' görenler.
6-) Vardırda aklıma gelmedi şimdi
7-) Dost.
8-) Osuruktan nem kapan adamım ben, havanın kapalı olmasına bile canım sıkılır Emoji
9-) Kelin ilacı olsa..
10-)Yakınımdakileri. Varsa bir dertleri ona çözüm önerileri üretmeyi düşünürüm. Yoksada bulurum birşeyler, zaten hiç eksik olmaz o tür şeyler Emoji
11-)Çok nadiren.
12-)Pek değil.
13-)Su
14-)Bilemenko
15-)Hemen biten telefon şarjı
16-)5. kattan merdivenlere hiç basmadan zemin kata inmeye çalışmak. Merdiven demirlerine örümcek gibi yapışıp indim Emoji Emoji
17-)^
18-)Çok farklı ütopyalarda. Belki o an yanında olmak istediğim insan/larla
19-)Aşkı çabuk keşfetmiş, ve uzun bir süre yaşamış olan birinin hayatına
20-)SLOOOP
21-)Yalnız kalmak istiyorsam kötüyümdür. Ama yalnız bırakılmalıyımdırda
22-)''Hadi şu diziyede başlayayım bari''
23-)Klasik müziği beynimin içinde yaşamak.
24-)Herkes yalan söyler, şarkısı bile var.. Everybody lies, lies,lies.. İt's the only truth, sometimes.
25-)....Pas
26-)Hayalime sahip olamayacağımı bilmek, hayallerimin benden çalınması demektir, ve hayalin gerçek olmayacağıda ayrı bir mutsuzluk verir. Hayallerimi tercih ederim.
27-)Çoğu zaman mutsuzluk, ama en tatlı mutluluğuda realist olmak verir.
28-)Gerçekçi olduğumda
29-)Hedefler
30-)Her zaman Emoji

Soruların için çok teşekkür ederim, gayet güzel sorulardı. Koltuğun darısı senin başına Emoji
Kayahan 443 YIL ÖNCE2
Kayahan
Barzodaşlar gusra bakmayın anca yetişebildim valla biraz benim tembelliğim birazda vakit bulamama diyelim tekrardan özür dilerim affetmeyen böyle ossun.
Normal sorulara N1 N2, Barzo sorulara B3 B4 diyeceğim.

N1-)Ye, iç, ... değil tabi ki. Hayal belirle, hayallerini gerçekleştir, daha büyük hayallerin olsun. Fakat tüm hayallerini gerçekleştiremeden öl, en az 1 hayalin gerçekleşemeden ölmelisin. Ama aşık olmadan ölme.
N2-)Sanki yukarıya vereceğim cevabı biliyor gibisin be Bobigardaş Emoji Şuanki hayalim gerçekleştirilebilir düzeyde, ve adım adım yaklaşıyorum Emoji Zaman gösterir, ölmeye yakın cevap veririm Emoji
B3-)Ooo BarzoFTW olum Emoji Ama dürüst söyleyim Barzo Timimiz çok sağlam BaRzO (Yani bro), başkaları olsa girmezdim bile.
B4-)Hareket halindeki her dişiye yürüyebilmelidir.
B5-)Saklarsa namerttir, ocakdışı olur.
B6-)Çok harika bişey lan Barzo dediğin her fırsatı değerlendirir, Barzo'nun yenge kavramı yoktur, tim dışındakiler, dikkat ediniz.
B7-)Kesinlikle nayır, B6'yı yeniden okuyunuz.

Barzolu sorular çoğoş, normal sorulardanda daha çok beklerim Eray kardeşim Emoji
Kayahan 443 YIL ÖNCE2
Kayahan
Teşekkürler, darısı seninde başına Emoji
1-) Aslında bu aralarda seçileceğim içime doğuyordu ama özellikle bu hafta seçilmeme şaşırdım açıkçası, benim gönlümde geçen hafta Auwlano (Emre)'nin oturması vardı, malum, Ygs'yi en ciddiye alanımız oydu ve değişim Ygs'nin ertesi günüydü, sürpriz olsundu diye istiyordum ama kısmet bir başka Ygs gurbanı bana oldu Emoji Güzelde oldu, çok sevindim açıkçası Emoji
2-) Brompton Cocktail - Avenged Sevenfold, Hey Brother - Avicii, Nobody to Love - Sigma. Bir ton var ya, aklıma şu 3 ü geldi şimdi Emoji
3-) Yaklaşık olarak HERŞEY! Emoji Başta insanları, sonra site içi fonksiyonları. Siteyi sadece yeni bölümü izlemek için gelenlere vallahi acıyorum, tanışılası bir çok insan var burada Emoji Herkes ile tanışmadım, keşke tanışsam Emoji Sizde dahilsiniz Reverie hnm Emoji Emoji
4-) Almakta güzeldir ama hediye verirken daha ayrı bir haz yaşarım Emoji Hediyeyi geriye hediye alınması için almam ben Emoji ve hediye alacağım insanın ilk önce ilgi alanlarını sonra ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup iyi bir gözlem sonunda güzel hediye alırım Emoji
5-) Hmmm. 9 gün önceki Ygs'yi dönüm noktası olarak saymak istemiyorum aslında, ama onun haricindede hiçbirşey yok dönüm noktası olarak. Henüz.
6-) Bazen tezcanlıyımdır ama genel olarak sabır erdemine sahip bir kişiyim Emoji Nasıl diyim, az bir fevrilik var ama ne o ne buyum diyebilirim Emoji
7-) Maymun, Kedi.
8-) Pringles hastalığı.
9-) Hahahahaha Emoji Yağlı elleriyle saçlarımın dibine dibine ellerini daldırıp hem kirletmeye hemde kabartmaya çalışırsa pide küreğiyle yapıştırırım ağzına. Emoji Emoji

Soruların için çok teşekkür ederim Gizem Emoji
Kayahan 443 YIL ÖNCE2
Floki
B.A.T'ın hızlı üyesi hayırlı olsun öncelikle
-Kişisel sorulardan başlıyalım
1-Hayatında örnek aldığın birileri var mı?
2-Gerçek dostluğa inanır mısın?

ve B.A.T
oooooooobaaaaaaaaaa diyerek başlıyorum.

1.Barzo temel ihtiyaci nedir?
2.Lex Steel'i sever misin?
3.Barzo'nun girişkenliği ve özlüğü hakkında ne düşünüyorsun?
4.Yetişkin bir barzo ayda kaç defa avını yakalar?
5.Cılluk için neleri feda edebilirsin?
6.Lagertha hakkında düşüncelerin?
Floki 83 YIL ÖNCE2
Daha fazla yükle