KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Şanışer

Dr.Owl Seviye 55

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 501 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Hopewell
Şanışer'i 2011'deyken inanılmaz sık duyardım. Şehinşah'ın fake'i muhabbeti ise can sıkacak düzeyde idi o zamanlar. 2011 öncesinde rap diyebileceğimiz eserler ortaya koyarken 2011 ve sonrasında gerek Rafet El Roman ile düeti olsun, gerekse Zeynebim esanslı parçası olsun rapten yavaş yavaş koptuğunu görebiliriz. Ne bileyim Sago nasıl "Ben Sagopa Kajmer müziği yapıyorum." diyorsa Şanışer de o tarz. Enstrümental olmakla rap çizgisinden kaymak arasında fark var. Ben dinlemeyi pek tercih etmiyorum ama tabii ki emeğe saygım var. Dinleyenleri de hala bir miktar var sanıyorum ki.

Paylaşım için teşekkürler Emoji
Hopewell 574 YIL ÖNCE1YANITLA
TheKing
Şanışer ... evet abicim 2010 dan sonra dinlemeyi kestiğim televizyona çıkmayı bi b*k sanan arkadaş bunu neden söyledim ?
bkz : Beni televizyonda gördüğünüz için popçu dediniz benim yerimde olmak için ..verirdiniz lafını söylerek anlam veremediğim tartışmalara girip beni güldüren MC Emoji
amaa eski parçalarından özelllikle Beta'yla olanlar güzel.. ve bikaç parçası var onları halâ dinlerim
TheKing 894 YIL ÖNCE1YANITLA