KAYIT GİRİŞ

Asmodeus

Samyynin Ameliaya Duyguları..

Acentr Seviye 10

TARTIŞMALAR & TEORİLER

5 yıl önce - 648 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
zalex
aslında her ikiside birbirine sığınmış durumda
amelia kocasının kaybının (ölümünün) samy'de dean'nin kaybının (ölümünün) acısını birbirleriyle azaltmaya çalışıyorlar.
ama çok ayrıntı görmediğimiz için bu sevgi pek inandırıcı olmadı hep iğreti durdu. gerçi oyuncununda çok soğuk oluşunun bunda etkisi var bence
zalex 365 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
daha hiçbir şeyi görmüş değiliz sanırım...şu andaki durum birbirlerinin acılarıyla yakınlaştılar gibi gözüküyor. birbirlerine sığınmışlar...her ikisi de kayıplar yaşamış birbirlerinde avunmuşlar bir süreliğine
MerveS 595 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Kocasını seçer gibime geliyor Emoji
Spn1905 905 YIL ÖNCE0YANITLA
winchis
Amelia'ya hiç ısınmadım sanırım bir şeytan, vampir kötü karakter olsaydı ısınırdım ama Amelia'yı oynayan kadının oyunculuğu çok itici.
Sam Dean gittikten sonra onun kaybını, Amelia'da kocasının üzüntüsünü birbirlerine sığınarak buldu ama bu şey zamanla aşka mı dönüştü bilemem ama keşke Jessica dirilsede Sam onunla olsa.
winchis 45 YIL ÖNCE0YANITLA