KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Sam'in geleceği

Lucowley Seviye 29

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucowley
Aynen haklısın katılıyom asdldhasldhjas
Lucowley 293 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
O adam Dean'i yola getiremez Sam'i kaçırarak falan bunu bir unutsun derim. Dean telefonda da gereken cevabı verdi zaten. Dönelim Sam'a. Sam, kardeşinin peşinden koşmaya devam edecek tabiki asla bırakmaz. Castielden de bir hayır gelmeyeceğinin farkında. Ama bu işte yalnız onu tahmin edebiliyorum.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
desaa
Cole'ın intikam meselesini oldukça merak ettim dikkat ettiyseniz faks geldiğinde sarışın bayan kin dolu bir sesle cole'a o mu dedi yani intikam meselesi sadece Cole'la ilgili olmayabilir hatta sadece o bayanı ilgilendiriyor olabilir her ne olursa olsun Cole karakterinin dean'a karşı acımasız olacağını ve yolundan dönmeyeceğini düşünüyorum bence Dean sami kurtarmaya gelmeyecek cole da durumu anlayınca sami bırakabilir eğer dean gelirse içinde hala bir şeyler var demektir .
desaa 153 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucowley
Bencede Haklısnız hepinizin dedikleri mantıklı Emoji
Lucowley 293 YIL ÖNCE0YANITLA
nhlcskn
Bence efso bölümdü ayrıca fragmanı ızledıkten sonra bence dean sam ıcın gerı donmez su sam'ı kacıran adamı sevmedım asfnjdashfjkgf
nhlcskn 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Unleashed
ben daha iyi olur sanıyordumda o kadarda iyi değildi fragmandaki bazı kısımlar yoktu bölümde
Unleashed 43 YIL ÖNCE0YANITLA
benimben
Bence Dean oraya gideceğini söylemese bile gidecek ama kendini göstermeyecek. Sam i kaçıran adamın olası hareketlerine göre tavır belirleyecek.
Bence Sam in Dean in bu noktaya gelmesinde önemli payı var. 9.sezonda kardeşler arasında problemler vardı Sam in Dean e güvenmemesi falan. Şimdi de Dean in dönmesi için çabalıyor.
Bence yinede Dean şeytan olsa bile Sam hala kardeşi :-):-)
benimben 43 YIL ÖNCE0YANITLA
Daeva
Aynen o kadar da iyi değildi. Sam'e bişi olmaz cass kurtarır ama Dean'in umrunda olmaz.
Daeva 743 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucowley
Ya Dean bunu yapmamalı be Emoji
Lucowley 293 YIL ÖNCE0YANITLA
CassLife
Bence Dean Sam'i kurtarmaya gidecek 10x02 nin fragmanında Cole'yi baya pataklıyordu ve barda konuşuyorlardı Sam ile. Cole'un niyeti cok belli Dean'i avlamak. Ama işi o kadar kolay olmayacak
CassLife 123 YIL ÖNCE0YANITLA
_oguzsen
istediği kadar soğukkanlı davransın Dean, muhakkak sam'i kurtarmaya gidecektir Emoji buraya bırakıyorum izlediğinizde beğenirsiniz Emoji
_oguzsen 123 YIL ÖNCE0YANITLA