KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Sam ne kadar ileri gidebilir ?

busterbas Seviye 4

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 483 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
mervei
İyi düşünmüşsün bence mantıksız gelmedi bana. Şeytan kanı olayına dönebilir ya da Dean cehenneme giderse peşinden gitmek için bir şeyler deneyebilir, şeytanlarla işbirliği yapabilir. Dean bu kadar güçlüyken umarım böyle zor şeylerle onun kurtarılması sağlanır. Öyle sadece kasabalarda iz takip etmek değil de böyle olmasını tercih ederim
mervei 383 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Çok güzel bir tartışma konusu açmışsın sevgili arkadaşım, Sam abisi için ne kadar ileri gidebilir sorusunu Winchesterlar ne kadar ileri gidebilir ? olarak sormak istedim bir an. Sam, eğer çareyi şeytana dönüşmekte bulursa Crowley bu durumda ne yapar bilmiyorum cehennem ciddi anlamda karışacaktır. Avcılık sistemi dahi değişecek ve işin en garip tarafı melekler de bu işe girişicektir. Hatta bir teorim de Sam ya abisini geri döndürmek için melek olursa ? hooop, 5.sezon tersine dünya.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE2YANITLA
busterbas
5. sezon olayına bağlayamazlar gibime geliyor çünkü 66. mühür ilk şeytanın ölmesi idi lilith de o zaman ölmüştü yani bir daha mühür açılamaz ama meleklerden yardım alabilirler, Raphael gidip kardeşlerimizi çıkartıcaz diyordu bir bölümde orası çok karışık.
busterbas 43 YIL ÖNCE0YANITLA